skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

یکی از انواع کف‌پوش‌ها که استفاده از آن قدمت زیادی دارد، موکت است. شاید قبلا از موکت صرفا برای گرم‌ نگه داشتن سطح زمین و خانه استفاده می‌شد و برای مکان‌هایی از سطح زمین که خالی می‌ماندند اما امرزوه موکت به جزئی از دکوراسیون یک خانه تبدیل شده است که بر زیبایی آن تاثیر گذاشته و حتی در بسیاری از مناطق خانه می‌تواند جایگزین فرش هم باشد. موکت هم مانند فرش از آن‌جا که کف زمین است، پا می‌خورد و گردوغبار روی آن می‌نشیند و باید هر چند وقت تمیز و شسته شود. این فاصله‌ی زمانی برای موکتی که در اتاق خواب یا راهروها قرار داده ‌شده کوتاه‌تر است. بهتر است شستشوی موکت را هم مانند فرش به مرکزی معتبر بسپاریم تا از مزایای آن بهره‌مند شویم. اگر به دنبال موکت شویی جهانشهر کرج هستید، قالیشویی کارپواش مرکزی مناسب برای ساکنین جهانشهر کرج است که خدمات شستشوی تخصصی انواع موکت را هم انجام می‌دهد.

قالیشویی و موکت شویی کارپواش خدمات خشک‌شویی و شستشوی انواع موکت‌ها، فرش‌ها، تابلوفرش، مبل و… را برای عزیزان ساکن در استان البرز و تهران انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که همه‌ی اعمال شامل شستشو، خشک‌شویی و خشک‌ کردن با ماشین‌آلات و دستگاه‌های پیشرفته‌ی صنعتی انجام می‌شوند. برای شستشوی موکت و فرش استفاده از دستگاه‌های پیشرفته بسیار مهم است و این دستگاه‌ها باعث افزایش سرعت و کیفیت شستشو و خشک‌شویی می‌شوند. روش شستشوی مدرن، امکان شستشوی موکت و فرش را در هر فصلی حتی فصول سرد ممکن می‌کند. در این روش عملیات خشک کردن فرش هم به صورت گرم‌خانه‌ای انجام می‌شود که نیاز به تابش نور خورشید ندارد.

شستشوی-موکت-کرم-رنگ

موکت شویی جهانشهر کرج | خشک شویی موکت | شستشوی موکت در محل

موکت‌ها بیشتر از فرش‌ها نیاز به تمیز کردن دارند، مخصوصا موکت‌هایی که در راهرو یا اتاق خواب کودک قرار دارند. شاید فکر کنید شستشو باعث ازبین رفتن کیفیت، رنگ و بافت موکت شود، اما اگر نحوه‌ی شستشو و لکه‌بری صحیح باشد، برای کیفیت موکت اتفاقی نیفتاده و همچنان نو باقی می‌ماند. لکه‌بری موکت هم مانند فرش نیاز به دقت، تجربه و دانش دارد. نوع لکه، مدت زمانی که این لکه ایجاد شده و نوع موکت در نحوه‌ی لکه‌بری و مواد مناسب برای این کار تاثیرگذار است. لکه‌های تازه را می‌توان با انتخاب شوینده مناسب و صحیح و دانستن مراحل لکه‌برداری در منزل هم تمیز کرد، اما هرچه لکه کهنه‌تر شود، در الیاف موکت نفوذ کرده و پاک کردن آن کار سخت‌تری خواهد شد. در این موارد بهترین و موثرترین کار این است که شستشوی موکت را به مراکز معتبر و با سابقه بسپارید.

یکی از بهترین مراکز موکت شویی جهانشهر کرج – که خدمات موکت‌ شویی و فرش شویی را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد – قالیشویی و موکت شویی کارپواش است.

علاوه‌بر شستشو و خشک‌شویی اگر موکت شما دچار تاخوردگی و موج هم شده است، می‌توانید رفع این تاخوردگی و چروک‌ها را به یکی از مراکز معتبر موکت شویی جهانشهر کرج یعنی موکت شویی کارپواش بسپارید.

قالی شویی کارپواش در جهانشهر کرج با سال‌ها تجربه در امر شستشوی انواع موکت و فرش، لکه‌بری حرفه‌ای و رفع نواقص فرش و موکت یکی از بهترین مراکز موکت شویی جهانشهر کرج است که کارکنان آن به خوبی انواع لکه و آلودگی‌ را تشخیص داده و از مناسب‌ترین مواد شوینده که آسیبی به بافت موکت نمی‌رسانند، در انجام این کار استفاده می‌کنند. شما می‎‌توانید شستشوی موکت‌های خود را به این مرکز بسپارید تا با استفاده از دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک و به شکل کاملا تخصصی در کارخانه و یا در محل شما بشوید.

مرکز تمام اتوماتیک موکت شویی جهانشهر کرج | شستشوی تمام اتوماتیک موکت در جهانشهر کرج

پیشرفت تکنولوژی به صنعت قالیشویی و موکت شویی هم رسیده است و باعث شده در این صنعت با ظهور دستگاه‌های مدرنی روبرو شویم که به شستشوی بهتر و اصولی موکت و فرش کمک می‌کنند. این دستگاه‌های مدرن تنظیمات لازم برای انواع جنس‌های فرش‌ و موکت را دارد که با این تنظیمات، شستشوی موکت و قالی کاملا حرفه‌ای و بدون آسیب انجام می‌شود.

قالیشویی و موکت شویی کارپواش یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تمام اتوماتیک فرش شویی و موکت شویی جهانشهر کرج است که در شستوی موکت و فرش از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها بهره می‌برد.

استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و مدرن در قالی شویی جایگزین روش سنتی و قدیمی شده است چراکه مزایای زیادی نسبت به روش قدیمی دارد. در روش سنتی شستشو و خشک کردن موکت یا قالی به دست کارگران انجام می‌شد که به دلیل متفاوت بودن نیروها و عوامل بسیار دیگر، امکان از بین رفتن آلودگی‌های عمقی از موکت وجود ندارد. در این روش شستشو امکان آسیب رسیدن به بافت موکت و از بین رفتن حالت اولیه و لطافت و نرمی آن بسیار بالاست.

میزان آبی که در روش سنتی و قدیمی مصرف شده و هدر می‌رود بسیار زیاد است. یکی از مهم‌ترین عوامل بروز  کمبود آب در شهرهای مرکزی ایران، شستشوی سنتی قالی‌ها در مراکز قالی‌شویی و یا شستشوی دستی آن‌ها توسط خود مرم است. برای رفع این مشکل، از دستگاه‌های اتوماتیک و مدرن در مرکز موکت شویی و قالیشویی استفاده می‌شود که آب مصرفی را به حداقل ممکن می‌رساند. همچنین خشک‌شویی و لکه‌بری در محل هم انجام می‌شود که برای ازبین بردن آلودگی یک ناحیه از موکت برای تمام قسمت‌ها آب برابر استفاده نشود. میزان هدر رفتن آب را با این روش‌ها می‌توان به حداقل رساند و آب کمتری مصرف کرد. علت مناسب بودن قیمت موکت شویی کارپواش جهانشهر کرج هم همین موضوع است. با صرفه‌جویی در مصرف آب میزان هزینه‌های پرداختی قالیشویی و موکت شویی هم کم می‌شود و به تبع آن قیمت دریافتی هم برای مشتری کم می‌شود.

یکی از دلایلی که گفته می‌شود شستشوی موکت و قالی را به مراکز قالی شویی بسپارید و خودتان اقدام به شستشو نکنید هم همین امر میزان آب مصرفی است. وقتی خودتان اقدام به شستشوی موکت و قالی کنید، میزان آب زیادی هدر می‌شود.

کارپواش-موکت-شویی-عظیمیه-کرج-موکت-لوکس-مدرن-به-همراه-مبل-و-گل

موکت شویی فوری جهانشهر کرج | موکت شویی سریع جهانشهر کرج

یکی از مهم‌ترین مزایای سپردن شستشوی موکت‌ها  به قالیشویی و موکت شویی کارپواش، شستشوی سریع و خشک شدن سریع آن‌هاست. همانطور که گفته شد این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز و دستگاه‌های مدرن خود توانسته به عملیات موکت شویی خود، کیفیت و سرعت بیشتری ببخشد. معمولا شستشوی موکت و خشک شدن آن امری زمان‌بر است چرا که باید نم از عمق موکت خارج شود و این موضوع سبب بهم ریختگی دکوراسیون منزل می‌شود. علاوه‌بر این آشفتگی، از آن‌جایی که یکی از کاربردهای موکت برای جلوگیری از سر خوردن کودکان است، با نبود موکت به مدت طولانی امکان خطر برای کودکان وجود خواهد داشت. پس بهتر است که شستشو موکت‌ها را به مرکزی بسپارید که در زمان کوتاه‌تری آن‌ها را آماده می‌کند.

قالیشویی کارپواش که یکی از مراکز با سابقه و معتبر موکت شویی جهانشهر کرج است با شستشو و خشک کردن فرش‌ها به روش نوین و اتوماتیک، زمان آماده شدن موکت‌ها را به حداقل میزان ممکن رسانده است. البته اولویت در این مرکز با کیفیت اراده‌ی خدمات است و سرعت بالای شستشو و خشک کردن و سایر خدمات به معنای شستشوی سرسری و کیفیت پایین کار نیست. بلکه علت این سرعت بالا، همانطور که گفته شد، بهره بردن از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن برای شستشو و استفاده از گرم‌خانه برای خشک کردن است. در انتها تمام  موکت‌ها  و قالی‌های شسته شده از  مرحله‌ی کنترل کیفیت توسط ناظران کیفی متخصص عبور می‌کنند. پس از تائید کیفیت کار توسط این ناظران، خشک‌شویی و شستشو در محل یا در کارخانه به اتمام رسیده و موکت به‌صورت اتو زده و صاف به مشتری تحویل داده می‌شود.

برای استفاده از خدماتی سریع و باکیفیت در امر شستشوی موکت و قالی در مرکز موکت شویی و قالیشویی کارپواش جهانشهر کرج، کافی است با ما تماس بگیرید.

شستشوی-موکت-با-بهترین-روش

نکات مهم در موکت شویی

شاید شستشوی موکت در دید اول بسیار ساده به نظر بیاید و شما را وسوسه به انجام این کار در حیاط خانه و یا تراس کند اما در شستشوی موکت‌ها نکات زیادی را باید در نظر گرفته و موارد زیادی را بدانید. عزیزانی که به دنبال موکت شویی جهانشهر کرج هستند و سلامت بافت موکت و شستشوی صحیح و اصولی آن برای‌شان از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توانند شستشوی موکت‌های خود را به قالیشویی کارپواش بسپارند.

بسیار زیاد پیش آمده که بعد از شستشوی موکت توسط خود افراد، آثار لکه و یا آلودگی همچنان روی موکت باقی مانده و یا روی موکت لکه‌های سفید کوچک به‌وجود آمده است. در خیلی از موارد هم در اثر شستشوی زیاد و روش اشتباه شستن موکت، رنگ آن تغییر کرده و بافت آن سست و پوسیده شده که در نهایت به کاهش عمر و از دست رفتن کیفیت موکت منجر شده است. بنابراین حتما به نکات لازم در این باره باید توجه داشت.

اولین مطلب در امر شستشوی موکت نحوه‌ی استفاده از آن است. این که موکت را به زمین چسبانده‌اید و یا موکت جدا است. نحوه شستشوی موکت چسبیده به زمین و موکت‌های جدا از زمین با هم تفاوت دارد. برای موکت‌هایی که به زمین چسبیده‌اند مانند موکت‌های راه‌پله، نیاز به استفاده از خدمات خشکشویی موکت یا موکت شویی در محل، است.

در شستشوی موکت موارد زیادی باید رعایت شوند که خوب است بدانید. این موارد در وکت‌شویی‌ های حرفه‌ای و معتبر رعایت می‌شود. برخی از این نکات از این قرارند:

1- برای پاک کردن لکه از روی موکت یا به اصطلاح، لکه‌بری نباید دستمال را به چپ و راست و عمود بر جهت خواب موکت حرکت داد. این کار باعث می‌شود، لکه علاوه‌بر پخش شدن، به داخل بافت موکت هم نفوذ کند.

2- جهت شستشو در موکت شویی بسیار مهم است و باید با جهت خواب الیاف موکت آشنا باشید.

3- انتخاب شوینده در شستشوی موکت از اهمیت بالایی برخوردار است. در شستشو و پاک کردن لکه از روی موکت، تحت هیچ شرایطی نباید از سفید کننده‌هایی مانند وایتکس و مواد شوینده‌ی کلردار استفاده کرد.

4- دمای آب در شستشوی موکت مهم است. دمای آب اگر زیاد باشد باعث از بین رفتن حالت طبیعی الیاف موکت می‌شود و بافت آن را سست می‌کند و دمای کم هم آلودگی‌ها را ازبین نمی‌برد.

5- اگر برای تمیز کردن و لکه‌بری موکت، از شامپو فرش استفاده شود، میزان آن بسیار مهم است. کم بودن آن لکه و آلودگی را پاک ازبین نمی‌برد و زیاد بودن آن هم به الیاف و بافت آسیب می‌رساند و باعث ایجاد لک روی موکت می‌شود.

6- جدا از شستشو، خشک کردن موکت هم آدابی دارد و باید درست انجام شود تا رطوبت کاملا از بافت موکت خارج شود و بوی نم روی موکت باقی نماند. در قالیشویی کارپواش خشک کردن موکت و فرش در گرم‌خانه انجام می‌شود که علاوه‌بر از بین بردن رطوبت و نم موکت، زمان خشک شدن را هم کم‌تر می‌کند.

درنهایت ذکر این نکته ضروری است که شستشوی غیر اصولی موکت‌ها عواقبی دارد که ممکن است شما را وادار به خرید دوباره‌ی یک موکت جدید کند. بنابراین پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از مشکلاتی از جمله از بین رفتن شفافیت، رنگ، بافت، نرمی اولیه‌ی موکت و کهنه شدن آن و رعایت تمامی موارد ذکر شده در شستشو بهتر است شستشوی موکت‌های خود را به یکی از مراکز معتبر موکت شویی جهانشهر کرج بسپارید تا از تجهیزات مدرن، شوینده‌های مناسب و تجربه کادر، کمک گرفته و موکت شما را تمیز، سالم و با حفظ کیفیت اولیه تحویل بدهند.

قالیشویی و موکت شویی کارپواش جهانشهر کرج انواع موکت‌ها را با شیوه‌ی لکه‌بری تخصصی، روش مناسب شستشو، بدون هیچ آسیبی و با تضمین کیفیت اولیه، شستشو داده و آن را بسیار سریع آماده می‌کند.

شستشوی موکت پرز بلند در مرکز موکت شویی جهانشهر کرج

استفاده از موکت‌های پرز بلند بسیار مرسوم شده است چراکه بسیار نرم و راحت بوده و علاوه‌بر حفظ گرما، باعث زیبایی محیط هم می‌شود. این نوع موکت ضخامت بیشتری نسبت به سایر موکت‌ها دارد و از این نظر به فرش‌های ماشینی شباهت دارد و به همین دلیل هم در اتاق خواب‌ها استفاده می‌شود.

شستشوی موکت پرز بلند را به هر دو روش سنتی و مدرن می‌توان انجام داد که برای شستشوی مطمئن و اصولی بهتر است قالیشویی کارپواش را انتخاب کنید که مرکز معتبر موکت شویی جهانشهر کرج است. به این ترتیب دیگر آسیبی به پرزهای موکت هم نمی‌رسد و همان لطافت و نرمی اولیه را دارند.

 

شستشوی موکت کبریتی در مرکز موکت شویی جهانشهر کرج

قدیمی‌ترین، رایج‌ترین، بادوام‌ترین و ارزان‌ترین نوع موکت‌ها، موکت‌های کبریتی هستند که در اکثر خانه‌ها هم از آن‌ها استفاده می‌شود. اگر نمی‌خواهید صرف هزینه‌ی زیادی برای موکت داشته باشید، این نوع موکت‌ها می‌توانند انتخاب بسیار خوبی باشند. با وجود دوام این نوع موکت‌ها، بافت آن نازک است که نیاز به مراقبت در شیوه‌ی شستشو دارد. برای افزایش عمر و جلوگیری از هزینه‌ی اضافه برای خرید موکت پیشنهاد می‌کنیم شستشوی این نوع موکت را به قالیشویی کارپواش بسپارید تا با دستگاه‌های مدرن خود و تجربه‌ی کارکنان در امر شستشو، شستشوی صحیح موکت کبریتی را انجام دهد. بنابراین به عنوان مرکز موکت شویی جهانشهر کرج استفاده از خدمات این مرکز گزینه‌ای بسیار مناسبی است.

شستشوی-موکت-با-استفاده-از-تجهیزات-به-روز
شستشوی-موکت-با-استفاده-از-تجهیزات-به-روز

شستشوی موکت طرح دار و چمن مصنوعی در مرکز موکت شویی جهانشهر کرج

موکت‌های طرح‌دار به‌صورت طرح برجسته یا فرورفته برای خانه‌هایی که فضای زیادی دارند بسیار مناسب است. اما برای شستشوی این نوع موکت هم می‌توانید به روش سنتی عمل کنید و هم مدرن که مطمئنا شستشو به روش مدرن در موکت شویی جهانشهر کرج خیال شما را از بابت هرگونه تغییر رنگ و ازبین رفتن استحکام و لطافت در شستشو، راحت می‌کند.

موکت با طرح چمن مصنوعی هم نوعی از موکت است که مشابه چمن طبیعی ساخته شده و بیشتر برای اتاق پسربچه‌ها یا برای پوشاندن محیط بالکن، تراس و سالن‌های ورزشی استفاده‌ می‌شود. درصورت نیاز به سپردن این نوع موکت به موکت شویی جهانشهر کرج برای شستشو، می‌توانید سراغ قالیشویی کارپواش بروید تا این نوع موکت را به‌صورت تضمینی و با روش شستشوی مدرن برای شما بشوید.

قیمت موکت شویی جهانشهر کرج | هزینه شستشوی موکت در موکت شویی جهانشهر کرج | موکت شویی ارزان جهانشهر کرج

با زیاد شدن تعداد مراکزی که به موکت شویی و قالیشویی‌ در شهر کرج مشغول هستند، شاهد ایجاد یک فضای رقابتی در بحث ارائه‌ی خدمات، کیفیت خدمات و هزینه‌ی آن‌ها برای جذب مشتری شده است. مرکز قالی شویی و موکت شویی کارپواش هم توانسته با ارائه‌ی بالاترین کیفیت خدمات با حداقل بهای ممکن رضایت مشتریان خود را جلب کند و مشتریان ثابتی داشته باشد. پس چنان‌چه دنبال یک مرکز موکت شویی در جهانشهر کرج آن هم با قیمتی مناسب و معقول هستید، پیشنهاد می‌کنیم قیمت موکت شویی کارپواش جهانشهر کرج را با سایر موکت شویی‌ها و قالیشویی‌ها مقایسه کنید.

برای آگاهی از قیمت شستشو و خدمات مربوط به انواع موکت، فرش، مبل، تخت و… می‌توانید از طریق شماره تلفن‌ درج شده در این صفحه با مشاوران قالیشویی کارپواش تمای بگیرید.

 

شماره تماس قالیشویی کارپواش | شماره تماس موکت شویی جهانشهر کرج

ساکنین محترم محدوده‌ی جهانشهر کرج می‌توانند موکت‌ها و قالی‌های خود را به مرکزی معتبر و با سابقه بسپارند و خیال خود را بابت حفظ کیفیت اولیه موکت و قالی، بعد از شستشو آسوده کنند. قالیشویی کارپواش با تجربه بالایی که در امر شستشوی انواع موکت، فرش و مبل دارد، اقدام به ارائه‌ی خدمات برای ساکنین استان‌های تهران و البرز کرده است. این مرکز یکی از بهترین مراکز شستشوی فرش و موکت است که از علم روز دنیا بهره برده و از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و مدرن، برای شستشوی انواع موکت استفاده می‌کند. برای استفاده از خدمات قالیشویی کارپواش و موکت شویی جهانشهر کرج می‌توانید با شماره تلفن 36272214 تماس بگیرید.

 

مزایای تماس با ما

برای ساکنان مجدوده‌ی جهانشهر که به دنبال موکت شویی جهانشهر کرج برای سپردن شستشوی موکت‌های خود هستند، قالیشویی کارپواش این خدمات را ارئه می‌دهد. این قالیشویی بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش و موکت و خشک‌شویی مبل و… دارد و عملیات شستشوی موکت را به‌صورت کاملا تضمینی در مورد حفظ کیفیت و با هدف جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهد.

در صورتی که رضایت از کیفیت کار نهایی وجود نداشته باشد امکان استرداد وجه پرداختی مشتری، وجود دارد حتی هزینه‌ای که بابت موکت شویی و خدمات دریافت می‌شود هم پس از رضایت مشتری است.

امکان موکت شویی در محل و در محیط قالیشویی وجود دارد که در هر دو روش هم از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته استفاده می‌شود تا علاوه‌بر کیفیت، زمان تحویل و خشک شدن موکت هم به حداقل برسد. زمان آماده شدن موکت نهایتا ۴۸ ساعت است و حمل‌ونقل هم برای مشتری رایگان است.

برای استفاده از خدمات قالیشویی و موکت شویی جهانشهر کرج می‌توانید با استفاده از امکانات زرو آنلاین در سایت، علاوه‌بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید.

 

سخن پایانی

قالیشویی کارپواش یک قالیشویی و موکت شویی معتبر در جهانشهر کرج است که خدماتی باکیفیت و تخصصی را در امر شستشوی انواع موکت، فرش، خشک‌شویی مبل و… ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با خاطری آسوده شستشوی هر نوع موکت خود را به این مرکز بسپارید تا کادری حرفه‌ای با استفاده از دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک به تمیز کردن، لکه‌بری و رفع عیب موکت بپردازند.

جهت دادن تضمین بابت شستشو و اطمینان شما مشتریان از کیفیت شستشو و سایر خدمات، دریافت وجه بعد از شستشو انجام می‌شود و درصورت رضایت مشتری مبلغ دریافت می‌شود. پس چنان‌چه برای شستشو و لکه‌بری موکت‌های خود دنبال مرکز موکت شویی جهانشهر کرج هستید که علاوه‌بر کیفیت شستشو، موکت‌های شما را صاف و اتوکشیده تحویل بگیرید، به شما استفاده از خدمات قالیشویی کارپواش را پیشنهاد می‌دهیم.

یکی از مزایای استفاده از خدمات این مرکز، علاوه‌بر مواردی که ذکر شد، قیمت و بهای منصفانه برای خدمات ارائه شده هم است. قیمت خدمات این مرکز نسبت به سایر موکت شویی‌ها و قالی‌ شویی‌ها قیمتی کاملا رقابتی است که باعث شده رضایت مشتریان این مرکز هم جلب شود. برای استفاده از خدمات کم‌نظیر موکت شویی جهانشهر کرج با ما تماس بگیرید.

Back To Top