skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

این مطلب جهت آشنایی بیشتر شما به مبل شویی مهرشهر نگارش شده است.

با توجه به این‌که مبل‌ها در معرض آلودگی‌های محیط قرار دارند، همواره از سوی متخصصین بهداشت توصیه می‌شود که حتما در سال یک تا دوبار به شستشوی آن‌ها باید پرداخت. شستشوی مبلمان بر اساس معیارهای مختلفی چون: جنس، بافت پارچه و رنگ آن‌ها متفاوت است.

در واقع شستن اصولی مبلمان یک حرفه محسوب می‌شود که امروزه شرکت‌های زیادی آن را انجام می‌دهند. قالیشویی و مبل شویی کارپواش نیز این کار را برای ساکنین تهران و کرج در محل انجام خواهد داد.

بنابراین اگر ساکن مهرشهر کرج هستید و در پی مبل شویی مهرشهر با خدمات رضایت‌بخش باشید، می‌توانید با ما تماس بگیرید، تا در اسرع وقت پرسنل مبل شویی مهرشهر به محل شما اعزام شوند.

در دنیای امروز تقریبا در هر محیطی از مبلمان برای راحتی و آسایش استفاده می‌شود، اما بیش‌ترین مصرف مبل‌ها در منازل مسکونی و دفاتر اداری – تجاری است.

توجه داشته باشید شستشوی سالیانه مخصوص مبل‌های کم مصرف است، در صورتی که از مبل مصرف بیش‌تری شود به تبع در معرض لکه‌ها و آلودگی‌های بیش‌تری نیز هست، بنابراین باید برای مبل‌هایی که بیشتر استفاده می‌شوند، دفعات شستشوی بیش‌تری در نظر گرفت.

پرسنل مبل شویی مهرشهر کرج با ارائه خدمات ویژه، انواع مبلمان خانگی و اداری را در محل به بهترین شکل ممکن بدون هیچ‌گونه آسیبی به بدنه و پارچه مبل‌ها، آن‌ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه می‌کند.

نحوه-تمیز-کردن-مبل-های-لکه-دار-توسط-دستگاه-مخصوص

ضرورت مبل شویی

یکی از عواملی که شستشوی مبل را ضرورت می‌بخشد بی احتیاطی در مصرف خوراکی‌هاست. حتما برایتان پیش آمده که در هنگام پذیرایی و یا خوردن خوراکی‌ها شاهد لک شدن پارچه مبل در اثر لکه‌های چربی یا نوشیدنی و… بوده‌اید. این لکه‌ها خصوصا بر روی مبل‌هایی که رنگ روشن دارند، بسیار جلب توجه می‌کنند و ظاهر ناخوشایندی به مبلمان می‌دهند.

یک اقدام نادرست در این هنگام دستمال کشیدن مبل است، چرا که به نفوذ لکه و پخش شدن آن در سطح بیشتری می‌انجامد، با توجه به این موضوع چنان‌چه روی مبلتان لکه‌ای ایجاد شده قبل از این‌که خودتان اقدام به پاک کردن آن کنید، بهتر است با مبل شویی مجاز تماس بگیرید.

کارشناسان مبل شویی مهرشهر فورا در محل حاضر شده و با بهره‌مندی از تجهیزاتی که دارند، عملیات شستشوی مبل‌ها را درکم‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهند.

البته لازم به ذکر است شستشوی مبل به داشتن تجهیزات محدود نمی‌شود و نیاز به آگاهی لازم درباره جنس پارچه مبل نیز دارد.

برای بهره‌گیری از مبل شویی فوری در مهرشهر می‌توانید با کارخانه قالیشویی و مبل شویی کارپواش تماس بگیرید تا کارشناسانی متخصص و مجهز را فورا به محل شما اعزام کنند.

اهمیت شستشوی مبل

مبل‌ها پس از مدتی استفاده ظاهر روشن و شفاف خود را از دست می‌دهند و اغلب افراد با مشاهده چنین وضعیتی از مبل‌ها اقدام به تعویض آن‌ها می‌کنند. خرید مبل جدید هزینه بالایی را برای مصرف‌کنندگان دارد، از این رو تماس با مبل شویی و شستشوی مبل‌ها اهمیت می‌یابد، چرا که بدون صرف هزینه زیاد همان مبل قبلی را می‌توان مجددا تمیز کرد‌. کارشناسان مبل شویی مهرشهر کرج با استفاده از مواد شوینده خاص شفافیت و جلوه اولیه پارچه را به آن بر می‌گردانند؛ همچنین با ارائه خدمات در منزل از حمل و نقل مبلمان و به تبع مشکلات حمل و نقل مثل هزینه، احتمال پارگی پارچه، آسیب به مبل و خط و خش‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند.

با این تفاسیر شستشوی مبل در محل مزایای زیادی به همراه خواهد داشت که برای مشتریان علاوه بر این‌که رضایت بخش است، از لحاظ هزینه‌ای نیز مقرون به صرفه تمام خواهد شد.

شستشوی-مبل-لوکس-مهرشهر-کرج-در-اتاق-نشیمن-به-همراه-تلویزیون

آیا شامپو فرش مبل‌ها را تمیز می‌کند؟

اولین چیزی که بعد از مشاهده لکه‌ها بر روی مبل به ذهن می‌رسد، استفاده از شامپو فرش است. اسپری کردن شامپو فرش بر روی مبل و سپس دستمال کشیدن آن در برخی موارد خوب است اما در بیشتر موارد سبب آسیب به بافت پارچه مبل می‌شود.

خصوصا در مورد لکه‌های چرب و عمقی که نیاز به سائیدن بیشتری دارند اولا شما را خسته می‌کنند و در ثانی پس از خشک شدن شاهد کشیدگی پارچه مبل و از بین رفتن رنگ و روی آن خواهید بود.

گفتنی است شامپو فرش برای لکه‌های تازه و سطحی مناسب است، اما لکه‌های قدیمی را پاک نمی‌کند. خصوصا لکه‌هایی که به عمق پارچه مبل نفوذ کرده‌اند توسط شامپو فرش پاک نمی‌شوند.

یک ایراد دیگر در استفاده از شامپو فرش هم نفوذ رطوبت به درون تشک مبل است، که باید توسط جاروبرقی مخصوص از بین برود وگرنه لکه بزرگتری از آب و باقی‌مانده مواد شوینده بر روی مبل ایجاد خواهد شد.

خوشبختانه امروزه کار مبل شویی را اغلب قالیشویی‌های معتبر انجام می‌دهند و دیگر نیازی نیست دغذغه شستشوی مبل خود را داشته باشید. کارشناسان مبل شویی مهرشهر نیز از کارخانه قالیشویی کارپواش این کار را برای شما به صورت کاملا تضمینی انجام خواهند داد.

مراحل شستشوی مبل در مبل شویی مهرشهر

شستشوی مبل یک کار دقیق است که نیاز به تخصص و ظرافت دارد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. این کار مراحل مختلفی دارد که کارشناسان مبل شویی مهرشهر برای شما در منزل و یا محیط کار بدون خروج مبل‌ها انجام می‌دهند. این مراحل به ترتیب عبارتند از:

 1. در نخستین مرحله باید تشک و کفی‌ها را از مبل جدا کرد. این امکان در ساختار بیش‌تر مبل‌ها تعبیه شده تا شستشو راحت‌تر صورت گیرد.
 2. قبل از شستشو باید توسط یک جاروبرقی مبل تمیز شده و حتی شیارهای آن نیز غبارروبی شوند. این کار برای مبل‌هایی که مدت طولانی استفاده شده‌اند و یا در فضای باز اداری قرار دارند بسیار ضروری است.
 3. سطح مبل پس از غبارروبی کامل باید توسط یک دستمال مرطوب که به مواد شوینده مخصوص آغشته است، خیس شود. این کار به شکستن مقاومت لکه‌ها می‌انجامد و در نتیجه لکه بری سریع‌تر انجام می‌شود.
 4. پس از خیس کردن مبل باید با استفاده از یک فرچه مناسب که به بافت پارچه مبل آسیب نزند، اقدام به لکه بری کرد. البته در این مرحله اغلب به جای فرچه از یک برس نرم برای کف کردن بهتر استفاده می‌کنند. کار کشیدن فرچه یا برس باید تا زمان از بین رفتن لکه‌ها ادامه داشته باشد.
 5. پس از آن باید با استفاده از یک دستمال نم دار و جاذب کف‌ها از روی مبل برداشته شوند.
 6. در این مرحله به یک دستمال خشک نیاز است تا رطوبت پارچه مبل تا حدی از بین برود. بهتر است از دستمال خشک جاذب رطوبت استفاده شود تا بیش‌ترین میزان خیسی اولیه را همین دستمال از بین ببرد.
 7. در این هنگام مبل‌ها باید توسط جارو برقی مخصوص خشک شوند تا لکه آب بر روی آن‌ها باقی نماند.
 8. نور خورشید به خشک شدن سریع و کشتن باکتری‌ها کمک زیادی می‌کند. البته پنکه یا کولر نیز برای سرعت بخشی به فرایند خشک کردن مفید است.
 9. حال نوبت به چوب مبل‌ها می‌رسد که باید با دستمال مرطوب پاک شوند. البته قابل ذکر است در این مرحله می‌توان از قدری پارافین برای جلای بیش‌تر چوب‌های مبل استفاده کرد.

برای انجام این مراحل توصیه می‌شود حتما از مبل شویی کمک بخواهید، چرا که انجام این مراحل در خانه ممکن است تبعات خوبی نداشته باشد. مثلا فرچه کشیدن غیر اصولی ممکن است که به نفوذ آب و کف در لایه‌های زیرین مبل منجر شود و موجب فرسایش آن شود.

جاروبرقی‌های خانگی نیز به هیچ‌وجه برای این کار مناسب نیستند، زیرا مکش آب توسط آن‌ها باعث خرابی موتور جاروبرقی می‌شود. با توجه به این موارد اگر در مهرشهر کرج سکونت دارید با یک تماس می‌توانید، عملیات شستشوی مبل‌های خود را به بهترین مبل شویی مهرشهر بسپارید.

خشکشویی مبلمان در منزل توسط مبل شویی مهرشهر

مبل‌ها از هر نوع و جنسی که باشند پس از مدتی نیاز به شستشو پیدا می‌کنند. به این منظور برخی از مبل‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که تشک و پشتی آن‌ها قابلیت جدا شدن دارند. این قابلیت در هنگام شستشوی مبل خیلی به کار می‌آید و در واقع موجبات سهولت و سرعت عمل را فراهم می‌کند.

سوای این قابلیت برخی مبل‌ها را می‌توان به راحتی مرتب تمیز کرد چرا که پارچه روی آن‌ها به وسیله زیپ بر روی پشتی و تشک فیکس شده است، لذا می‌توان پارچه‌ را جدا کرد و بدون آسیب به مبل پارچه را جداگانه شست.

برای سایر مبل‌ها که جدا نمی‌شوند و یا آلودگی به عمق آن‌ها نفوذ کرده بهتر است با یک مرکز معتبر برای خشکشویی مبل تماس گرفت. خشکشویی مبل در منزل بهترین راه برای پاکیزه سازی مبل‌های ساکنین مهرشهر کرج است.

حتی اگر آلودگی مبل مشخص نیست و مبل بو گرفته نیز کارشناسان مبل شویی مهرشهر قادر به از بین بردن بوی نامطبوع آن هستند. کارشناسان قالیشویی و مبل شویی کارپواش با استفاده از دستگاه‌ها و شوینده‌های ترکیبی مخصوص کار خشکشویی مبلمان را در منزل برای شما انجام می‌دهند.

قیمت مبل شویی مهرشهر | هزینه مبل شویی مهرشهر

قالیشویی و مبل شویی کارپواش خدماتی استثنائی به مشتریان ارائه می‌دهد، چرا که هدف این کارخانه معتبر در وهله اول جلب رضایت مشتریان است. با توجه به این امر قیمت مبل شویی مهرشهر بر اساس تعرفه‌ای انجام می‌شود که بسته به امو زیر متغیر است:

 • نوع مبلمان

مبل‌ها با توجه به کارایی‌هایی مختلفی که دارند، انواع گوناگونی نیز دارند؛ نظیر مبلمان: راحتی، سلطنتی، استیل، کلاسیک و… . گفتنی است شستشوی هر کدام از این مدل‌های مبل با دیگری متفاوت است و بسته به سختی و آسانی شستشو، قیمت مبل شویی توسط کارشناسان مبل شویی مهرشهر اعلام می‌شود.

 • جنس پارچه روکش مبل

پارچه‌های مبلی با توجه به لکه پذیری‌ای که دارند نحوه شستشو را تعیین می‌کنند. همچنین مقاومت و استحکام پارچه نیز مهم است، چرا که مبل‌هایی با پارچه محکم مثل چرم و کتان راحت‌تر شسته می‌شوند تا پارچه‌های آسیب پذیری مثل ساتن و ابریشم، بنابراین با توجه به جنس پارچه مبل هزینه مبل شویی ممکن است کم و زیاد شود.

 • تعداد مبل‌ها

تعداد مبل‌ها بر اساس نشیمن‌گاه‌ها تعیین می‌‌شود که در هزینه شستشو موثر هستند.

 • نوع رویه کوبی مبلمان

رویه کوبی در برخی مبل‌ها خصوصا مبل‌های سلطنتی دارای ظرافت‌های خاصی است که شستشوی دقیق‌تری می‌طلبد تا به رویه کوبی هیچ آسیبی نرسد.

 • تعداد کوسن‌های موجود

تعداد کوسن‌ها نیاز بر اساس تعرفه در تعیین هزینه شستشوی مبل تاثیرگذارند.

 • مواد شوینده برای شستشوی مبل

مواد شوبنده بر اساس کیفیت و برندی که انتخاب می‌شوند در هزینه مبل شویی مهرشهر تاثیر دارند. البته لازم به ذکر است چنان‌چه برای مبل شویی با ما تماس بگیرید امکان انتخاب شخصی مواد شوینده را نیز خواهید داشت. یعنی پرسنل مبل شویی همان مواد شوینده‌ای را که شما سفارش داده‌اید استفاده خواهند کرد.

 • خدمات دلخواه مشتریان

قالیشویی و مبل شویی کارپواش علاوه بر خدمات عادی برای مشتریان آماده برآورده کردن سایر انتظارات آن‌ها از شستشوی مبلمان نیز هست. در این راستا خدمات دلخواه مشتریان را نیز در اسرع وقت ارائه خواهد داد.

مبل شویی باکیفیت | خدمات ویژه مبل شویی مهرشهر

از آن‌جایی که پرسنل مبل شویی مهرشهر کار شستشوی مبلمان را در منزل انجام می‌دهند لذا نهایت دقت را به عمل می‌آورند تا نظافت محل شستشو رعایت شود و آب و مواد شوینده بر روی کف زمین جاری نشوند. برای این کار معمولا از زیر انداز ضد آب استفاده می‌کنند.

از دیگر مزایای مبل شویی مهرشهر انجام هرکاری با اجازه مشتری است. در این راستا استفاده از مواد شوینده با تائید مشتری انجام می‌شود و بدون اجازه او کاری انجام نمی‌دهند.

نکته قابل توجه این که برای شستشوی مبل اگر به جا به جایی نیاز بود، این کار را پرسنل مبل شویی مهرشهر انجام می‌دهند و سپس عملیات شستشو را آغاز می‌کنند. برای این کار در ابتدا قسمت کوچکی از پارچه مبل را تست می‌کنند تا واکنش آن را نسبت به مواد شوینده چک نمایند.

افرادی که به محل شما برای مبل شویی اعزام می‌شوند دارای معرفی‌نامه معتبر از مبل شویی کارپواش هستند و با هماهنگی کامل به همراه کارت شناسایی به محیط منزل شما وارد می‌شوند.

مبل-شویی-مهرشهر-کرج-به-همراه-پنجره-و-منظره-زیبا

سخن آخر

شستشوی مبل‌ها امری ضروری است که مرتب باید انجام شود. این کار توسط پرسنل مبل شویی مهرشهر برای شما به دو صورت دستی و ماشینی انجام می‌گیرد و تمام سطوح افقی و عمودی مبل از هرگونه گرد و غبار یا لکه پاک می‌شوند. مراحل شستشو مبل با توجه به نوع مبل و جنس آن انجام می‌شود و هزینه آن نیز با توجه به امور مختلف تعیین می‌شود که در نهایت برای مشتریان مقرون به صرفه است.

خدمات پرسنل مبل شویی مهرشهر به گونه‌ای انجام می‌شود که کاملا تحت نظارت مشتریان است و در واقع بدون اجازه و تائید مشتری هیچ کاری انجام نمی‌گیرد. خشکشویی مبل‌ها توسط مبل شویی مجاز مهرشهر با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. شماره تماس مبل شویی مهرشهر 36272214 است که می‌توانید با آن تماس گرفته و از خدمات ویژه این مرکز استفاده کنید.

Back To Top