skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

مبل‌ها به عضوی جداناپذیر از دکوراسیون و لوازم منزل تبدیل ‌شده‌اند و کمتر خانه‌ای پیدا می‌شود که مبلمان نداشته‌ باشد. مبل‌ها بسته به جنس‌شان و نوع نگه‌داری از آن‌ها عمرهای متفاوتی ممکن ‌است داشته ‌باشند. اما معمولا می‌توان چندسال از آن‌ها استفاده ‌کرد. از آن‌جا که قیمت مبل بالا است، نگه‌داری و تمیز کردن مبل‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه نمی‍‌توان به‌راحتی و هر سال مبلمان را عوض کرد و متحمل هزینه‌ای اضافی و گزاف شد. اگر به‌دنبال مبل شویی مجاز در شهرک بنفشه کرج هستید، قالیشویی و مبل شویی کارپواش آماده ارائه خدمات مرتبط، آن هم با بالاترین کیفیت به شما است. شرکت قالیشویی و مبل شویی شهرک بنفشه کرج با مجهز بودن به ماشین‌آلات و دستگاه‌های پیشرفته قادر به خشک‌شویی و شستشو انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، تابلو فرش، موکت، مبل و… است.

این شرکت با موقعیت مکانی که دارد برای ساکنین شهرک بنفشه کرج، قابل استفاده است و می‌توانید شستشوی فرش و مبلمان خود را به این مرکز بسپارید.

مبل‌ها به دلیل ساختار و نوع موادی که از آن ساخته ‌شده‌اند بسیار سخت‌تر از فرش تمیز می‌شوند و مانند فرش امکان شستن آن‌ها با  گرفتن زیر آب نیست! درواقع مبل‌ها باید باتوجه به فاکتورهای زیادی شسته شوند که این کار را به یک امر تخصصی تبدیل کرده است. درواقع اگر می‌خواهید مبل شما تمیز شود و سالم بماند و همچنان عمر بالایی داشته باشد باید تمیز کردن آن را به فرد متخصص بسپارید.

شستن مبل سفید رنگ توسط کارشناس بویسله ی بهترین تجهیزات

مبل شویی معتبر شهرک بنفشه کرج | کارخانه مبل شویی شهرک بنفشه کرج

مبل‌ها هم نیاز به گردگیری و تمیز کردن دارند. معمولا جاروبرقی‌ها سری‌های مخصوصی برای جارو کردن مبل‌ها و غبارزدایی و گردگیری از آن‌ها دارند اما نمی‌توان تنها با گردگیری و با روش‌های معمولی مبل را بخوبی تمیز کرد. همچنین شستن مبل با آب فراوان و شوینده‌های خانگی به اسفنج مبل و حتی رویه مبل آسیب جدی وارد می‌کند که باعث نیاز به تعمیر یا تعویض مبل خواهید داشت. پس برای جلوگیری از این هزینه‌ها بهتر است با هزینه اندکی از خدمات شستشوی مبل در محل استفاده کنید. همچنین بهتر است کار شستشوی مبل را به یک مرکز معتبر بسپارید که مطمئن باشید کار تمیز کردن را مطمئن انجام دهد.

مبل شویی شهرک بنفشه کرج یک مرکز معتبر و با تجربه در امر شستشو و تمیز کردن انواع مبل است که می‌توانید با خیال راحت تمیز کردن هر نوع مبل را به این مرکز بسپارید.

مبل شویی شهرک بنفشه کرج | شستشوی مبل در شهرک بنفشه کرج | شستشوی مبلمان در شهرک بنفشه کرج

شیوه‌های شستشوی قدیمی برای مبل‌ها نمی‌تواند پاسخگوی هر نیازی باشد. بنابراین مبل شویی شهرک بنفشه با بکارگیری روش‌های نوین سعی در ارائه خدماتی کامل و جامع به مشتریان خود دارد تا مانند همیشه رضایت آن‌ها را جلب کند. استفاده از دستگاه مبل شور یکی از این روش‌های نوین است که با تمیز کردن مبل با روش‌های خانگی خیلی تفاوت دارد. مبل شویی شهرک بنفشه کرج با ارائه سرویس خشک‌شویی مبل در محل، با سرعت بالایی مبل‌ها را در منزل شما تمیز می‌کنند و دیگر نیازی به حمل و جابجایی آن‌ها ندارید.

متخصصین این مرکز با استفاده از روش‌های صحیح تمیز کردن مبل، مبل را به‌گونه‌ای تمیز می‌کنند که آلودگی‌های ظاهری و نفوذ کرده در مبل رفع شود اما ساختار مبل کاملا سالم بماند و کوچک‌ترین رطوبت یا ماده شوینده‌ای به چوب یا اسکلت مبل نرسد. همچنین مبل شویی کارپواش این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند خودشان هم در انتخاب مواد شوینده نظارت داشته باشند تا از کیفیت این مواد مطمئن باشند.

ویژگی‌های نیروهای متخصص مبل شویی شهرک بنفشه کرج

شستشوی مبلمان از جمله کارهایی است که نیاز به تخصص دارد و حتما باید توسط یک نیرو باتجربه و حرفه‌ای انجام شود تا متناسب با جنس مبل و جنس رویه بهترین روش شستشو انتخاب شود و کوچک‌ترین آسیبی به مبل شما وارد نشود.

نیروهای مبل شویی شهرک بنفشه کرج ویژگی‌هایی دارند که باعث می‌شود انتخاب آن‌ها را به شما پیشنهاد دهیم.

نیروهای این مرکز اطلاعات کاملی درباره‌ی انواع مبل و انواع جنس رویه دارند. ابتدا از جنس مبل و نوع آن آگاه می‌شوند تا بتوانند طریقه شستشو صحیح و شوینده مناسب را انتخاب کنند.

نیروهای مبل شویی شهرک بنفشه کرج از شوینده‌های مناسب مبل شما که از برندی معتبر هستند و از اصالت این شوینده بر اثر تجربه کاری مطمئن هستند، استفاده می‌کنند. برای مثال نمونه‌های تقلبی از شوینده‌های نانو در بازار بسیار زیاد شده‌اند که حتی با قیمت پایین‌تری هم قابل تهیه هستند.

درجه حرارت فومی که برای شستشو استفاده می‌شود و غلظت آن باید کنترل شود. این فوم نباید سرد و خنک باشد و همچنین نباید خیلی داغ باشد. داغ بودن زیاد فوم به مبللل آسیب می‌زند و سرد بودن آن باعث می‌شود آب داخل بافت پارچه و اسفنج مبل نفوذ کرده و مبل خراب شود. نیروهای متخصص این مرکز درجه حرارت فوم را تنظیم می‌کنند. علاوه‌بر درجه حرارت فوم، غلظت آب هم نیاز به کنترل دارد. وقتی آب مورد استفاده به‌اندازه درست باشد، پارچه زودتر خشک شده و به آن آسیب هم نمی‌رسد.

متخصصین مبل شویی کارپواش از دستگاه مکش استفاده می‌کنند تا در انتهای کاری تمیز به شما ارائه دهند و نیازی به شستشو مجدد وتمیزکاری مبل نباشد. فومِ شستشو آلودگی‌های مبل را در خود حل می‌کند و بعد این فوم آلوده همراه آب با مکش دستگاه، از رویه مبل و بافت آن خارج می‌شوند.

کارشناسان مبل شویی کارپواش قبل از ثبت سفارش به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد تا با خیالی آسوده شستشوی مبل‌های خود را به آن‌ها بسپارید.

طریقه مبل شویی در مبل شویی شهرک بنفشه کرج | روش تمیز کردن مبل مبل شویی شهرک بنفشه کرج

اولین مرحله قبل از شستشوی مبل رفع گرد و غبار از روی مبل و لای درزها و درون مبلمان است. جاروبرقی خانگی هم می‌تواند این کار را انجام دهد اما مسلما استفاده از دستگاه‌های مکنده و تخصص برای این کار، موثرتر خواهد بود. قبل از تماس برای تمیز کردن مبل در محل مبل‌ها را با جاروبرقی غبارروبی کنید. برای گردگیری بهتر، همه قسمت‌های قابل جدا شدن و کوسن‌ها را از روی مبل بردارید و با سری مخصوص قسمت های ثابت مبل را جارو کنید. لازم به ذکر است که بدانید جارو کردن هفتگی مبل‌ها از انباشته شدن گرد و غبار در اسکلت مبل و تبدیل این آلودگی‌ها به انواع لک . درنهایت نیاز به شستشوی مکرر مبل جلوگیری می‌کند. پس از انجام غبارگیری نوبت لکه‌گیری است.

چربی مواد غذایی، دست‌های کثیف و روغنی، لکه جوهر خودکار و… لکه‌های رایجی هستند که روی مبل‌ها ممکن است دیده شوند. با استفاده از خدمات شستشوی مبل در محل می‌توانید از خدمات لکه گیری رویه مبل هم بهره‌مند شوید. فقط لازم است توجه داشته باشید که تا لکه تازه است اقدام به تمیزکردن کنید که پاک کردن لکه‌های قدیمی بسیار سخت‌تر است و وقت و انرژی بیشتری می‌طلبد. در این زمان دیگر روش‌های خانگی جوابگو نیستند.

متخصصین مبل شویی کارپواش ابتدا مبل‌ها را جاروکشی می‌کنند و بعد روکش مبل و نشیمن مبل را توسط فرچه مخصوص، به مواد شوینده و فوم آغشته می‌کنند.

بعد از اتمام شستن مبل، با دستگاه مکنده مخصوص آب‌گیری انجام و پاک کردن فوم آلوده از روی مبل انجام می‌شود.

در مرحله انتهایی با مکش آب و فوم تا حد زیادی از خیسی مبل کم می‌شود و به همین دلیل مبل آسیبی نمی‌بیند و خبری از پوسیدگی نخواهد بود. در انتهای کار مبل شویی، تنها به میزان کمی نم و رطوبت در مبل خواهد ماند که در عرض چند ساعت خشک می‌شود.

مبل شویی فوری و در محل شهرک بنفشه کرج | مبل شویی سریع شهرک بنفشه کرج

یکی از مهم‌ترین مزایایی که سپردن شستشوی مبل به مبل شویی کارپواش دارد، شستشوی فوری مبل در محل است. در این روش نیازی به جابجایی مبل ندارید و نیروهای مبل شویی کارپواش با حضور در محل شما اقدام به تمیز کردن مبل‌ها می‌کنند. پس اگر دنبال مبل شویی سریع و در محل در شهرک بنفشه کرج هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا سریعا نیروی متخصص مبل شویی به منزل شما اعزام شود.

شستشوی-مبلمان-چوبی-قهوه-ای-در-مبل-شویی-شهرک-بنفشه-کرج

شستشوی مبل چرم شهرک بنفشه کرج

مبلمان چرمی طرفداران مخصوص خود را دارد و این نوع مبل زیبایی چشمگیری به منزل می‌دهد که باعث شده بسیاری از مردم تمایل به استفاده از آن‌ها داشته باشند.

مبلمان چرمی را نمی‌توان با دستگاه‌های مبل شویی به راحتی شست و تمیز کرد. این دستگاه‌ها نیاز به تمیز کردن دوره‌ای و استفاده از واکس دارند.

واکس‌های مخصوص برای مبلمان چرمی در بازار وجود دارد که میتوانید از آن‌ها استفاده کنید. رویه چرم هم ممکن است طبیعی یا چرم مصنوعی باشد که باز هم نحوه‌ی شستشو کاملا متفاوت خواهد شد. رویه چرم طبیعی بسیار حساس‌تر است غبار روی مبل چرمی را باید با یک پارچه تمیز پاک کنید و از فشار و ساییدن چرم خودداری کنید که باعث ازبین رفتن این رویه می‌شود. برای تمیز کردن مبل چرم به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید که این کار به تجربه کافی نیاز دارد. سالی یک یا دوبار با استفاده از خدمات شستشوی مبل در محل باید کثیفی‌های مبل چرمی را از بین ببرید تا عمر چرم آن حفظ شود.

شستشوی مبل پارچه ای شهرک بنفشه کرج

در اکثر خانه‌ها مبلمان با رویه‌ای از جنس پارچه وجود دارد. مبلمان راحتی که رویه آن از پارچه است و مبلمان استیل از محبوب‌ترین انواع مبلمان در ایران هستند. این نوع مبلمان نیاز به شستشو با دستگاه‌ای مبل شویی دارند. متخصصین مبل شویی کارپواش در شهرک بنفشه کرج با تجربه‌ای که در شستشوی انواع مبلمان پارچه‌ای دارند این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهند و با تشخیص انواع لکه برای شما لکه‌بری اصولی انجام می‌دهند که نتیجه مطلوبی هم حاصل می‌شود.

در شستشوی این نوع مبل باید خیلی دقت داشت چون ممکن است تحمل شستشو با خیلی از شوینده‌ها را نداشته باشند و بافت آن‌ها آسیب ببیند.

شستشوی مبل چوبی شهرک بنفشه کرج

مبلمان تمام چوب و یا مبلمان چپندر در بسیاری از خانه‌ها وجود دارد و این نوع مبل جدیدا بسیار رایج شده است. تمیز کردن مبل چوبی با  سایر جنس‌ها متفاوت است. برای این نوع مبل نمی‌توان از بخارشور استفاده کرد، چون رطوبت حاصل از آن به چوب آسیب می‌رساند. برای تمیزکردن هم بهتر است تنها از دستمال نخی تمیز مرطوب و نه خیس، استفاده کنید.

بهتر است شستن این نوع مبل را به متخصصین مبل شویی شهرک بنفشه کرج بسپارید.

قیمت مبل شویی شهرک بنفشه کرج | هزینه مبل شویی شهرک بنفشه کرج | مبل شویی ارزان شهرک بنفشه کرج

هزینه و قیمتی که برای شستشوی مبل دریافت می‌شود بسته به نوع مبل، جنس آن و جنس رویه آن متفاوت است. اما در حالت کلی، مبل شویی شهرک بنفشه کرج قیمتی مناسب و معقول و البته کاملا رقابتی برای ارائه خدمات خود درنظر گرفته است. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌های این مرکز و سایر مبل شویی‌ها خودتان به این نتیجه برسید. این قیمت مناسب درحالی است که کیفیت خدمات ارائه شده بسیار بالا بوده و از محصولات با کیفیت هم استفاده می‌شود.

اما قیمت متناسب با رویه متفاوت است و باید با شناخت مبل شما قیمت شستشو آن به شما اعلام گردد. مثلا در میان مبل‌های مختلف، شستشوی مبل‌های چرم یا مبل‌های نانو نیاز به دقت بیشتری دارند و سخت‌تر محسوب می‌شوند. چرا که نیاز شوینده‌های مخصوص هم دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت شستشوی مبل خود می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود در این صفحه با مشاوران مبل شویی کارپواش تماس بگیرید.

شماره تماس مبل شویی کارپواش

اگر در محدوده شهرک بنفشه کرج ساکن هستید و مبلمان شما نیاز به شستشو و تمیزکردن دارد، بهتر است از متخصصین یک مرکز معتبر مبل شویی کمک بخواهید تا هم مبل سالم بماند و هم به‌خوبی تمیز شود. با این کار نیاز به هزینه‌ی مجدد برای تعمیرات یا تعویض رویه مبل هم ندارید.

 مبل شویی کارپواش تجربه‌ی بسیار بالایی در امر شستشوی انواع مبلمان دارد و در محدوده استان تهران و البرز خدمات خود را به ساکنین این استان‌ها عرضه می‌کند. یکی از بهترین و کاربلدترین مبل شویی‌هایی که با استفاده از جدیدترین و ماهرانه‌ترین تکنیک‌ها و دستگاه‌های روز اقدام به شستشوی مبل شما می‌کند. با این روش‌ها مبل شما مانند روز اول تمیز شده و عمر بیشتری هم خواهد داشت. این شستشو برای عزیزانی که قصد استفاده طولانی مدت از مبل خود را دارند بسیار مفید خواهد بود. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات مبل شویی کارپواش در شهرک بنفشه کرج با شماره تلفن 36272214 تماس حاصل کنید.

مزایای تماس با ما

علاوه‌بر انواع مبل می‌توانید برای شستشوی انواع فرش هم با مرکز قالیشویی و مبل شویی کارپواش تماس بگیرید. با این تماس شما از خدمات عالی توسط نیروهای متخصص، باتجربه و دوره دیده بهره‌مند می‌شوید و ضمانت برای خدمات ارائه شده توسط این مبل شویی معتبر وجود دارد. مبل شویی شهرک بنفشه کرج بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش و مبلمان دارد.

هزینه هرگونه خدمات ارائه شده ازجمله مبل شویی و شستشوی فرش در این مرکز پس از رضایت مشتری دریافت می‌شود و در صورت عدم رضایت مشتری، امکان استرداد وجه دریافتی هم وجود دارد. این امر تنها برای آسوده خاطر کردن مشتریان از کیفیت کار مبل شویی کارپواش صورت گرفته است.

علاوه‌بر خشک‌شویی مبل، شما می‌توانید از خشک‌شویی تخت و… هم در منزل استفاده کنید. برای سفارش و درخواست خدمات خشک شویی مبلمان خود می‌توانید می‌توانید از طریق اینترنت اقدام کرده و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. لازم به ذکر است که با سفارش خدمات از طریق سایت، شما از تخفیفات ویژه رزرو آنلاین مبل شویی کارپواش هم بهره‌مند می‌شوید.

شستشوی-مبل-سه-نفره-چرم-مشکی-در-مبل-شویی-شهرک-بنفشه-کرج

سخن آخر

مبل شویی کارپواش یکی از معتبرترین مبل شویی‌های شهرک بنفشه کرج است که بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را در زمینه خشک‌شویی و تمیز کردن انواع مبلمان با جنس‌های مختلف رویه و اسکلت، آن هم در محل شما انجام‌ می‌دهد. متخصصین این مرکز، تمیز کردن مبل را با دستگاه‌های مجهز بروز و شوینده‌های اصل و باکیفیت انجام می‌دهند.

مبل شویی کارپواش تنها در صورت رضایت وشما از کار انجام شده وجه را دریافت می‌کند. با این امر به مشتری اطمینان و تضمین می‌دهیم که می‌توانند با خیال راحت شستشوی مبل خود را به متخصصین این مرکز بسپارند و نگران آسیب دیدن مبل خود نباشند.

قیمت خدمات مبل شویی کارپواش نسبت به سایر مبل شویی‌ها و شرکت‌های خدماتی بسیار مناسب، رقابتی و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده تا رضایت مشتریان را جلب کنیم. برای بهره‌مندی از خدمات با کیفیت مرکز مبل شویی شهرک بنفشه کرج می‌توانید با ما در ارتباط باشید و با شماره درج شده در این مطلب تماس بگیرید.

Back To Top