skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت
شماره تماس: 02636272216 | 09033134921       دفتر تهران: 09125856401 | 02144215079

درباره قالیشویی گوهردشت بیشتر بدانیم. امروزه یکی از بزرگترین و مشکلترین دردی که انسان از آن رنج می برد، درد مفاصل و استخوان است که اکثرا ناشی از کارهای سنگین و حمل بار است. حتما این جمله را شنیده اید  که : “پیشگیری بهتر از درمان است

یکی از این پیشگیری ها سپردن فرش به قالیشویی است.

در گذشته باور مردم بر این بود که شستن خودشان بهتر از هرکس دیگری است و حتی این باعث میشد از کمک گرفتن یا کمک دادن به همدیگر امتناع بورزند. اما هم اکنون این طرز تفکر دیگر از بین رفته و بارها و بارها مردم شاهد زیان و ضررهای بسیاری بوده اند؛ هم از نظر ساختار فرش و قالی و هم از نظر بدنی و جسمانی(به دلیل حمل کالا). گذشته از این، همانطور که انتخاب نادرست یک فرد را به مقصد نمیرساند، انتخاب درست حتما موجب پیشرفت و رسیدن یک فرد به هدفش میشود. برای استفاده از خدمات قالیشویی هم به همین شکل است. به هر قالیشویی و یا کارخانه ای نباید اعتماد کرد و نسنجیده و بدون هیچ گونه اطلاعات قبلی کالای خود را به آنجا سپرد.

01-Gohardasht Carpet Washing Beautiful carpet

فرش از نظر وزنی که دارد مناسب برای حمل نیست چه بسا که برای شست و شو، خیس که بشود وزن آن بیشتر هم میشود.

قالیشویی یکی از خدماتی است که امروزه در خدمت مردم آپارتمان نشینی که دسترسی به حیاط یا پشت بام ندارند، قرار گرفته است و بسیار مورد توجه است.

این را همه ی افراد میدانند که فرش ها انواع و طرح های مختلفی دارند که عبارت اند از :

  • فرش های ماشینی
  • فرش های دستباف
  • فرش های خارجی
  • و …

اما شاید خیلی ها ندادند که شیوه ی شست و شوی هر کدام از این ها با هم فرق دارد و روش درست و اصولی آن هنگام شستن باید رعایت شود تا فرش دستخوش تغییر و آسیب نشود. بنابراین اعتماد به جایی که قرار است شست و شو انجام شود بسیار مهم است. این اعتماد را میشود از نوع کارخانه، پرسنل، دستگاه ها، مواد شوینده و … فهمید و با آگاهی کامل به آن اعتماد کرد و آن را انتخاب کرد.

اما کدام قالیشویی !؟

مسئله ای که از قدیم سنت مردم ایران بوده و بسیار حائز اهمیت است داشتن فرش مناسب و زیبا همراه با طرح های متفاوت و رنگارنگ و همچنین با متراژی متناسب می باشد و مهم تر از آن نگه داری و تمیز نگه داشتن آن است. قالیشویی کارپواش گوهردشت یکی از بهترین و با کیفیت ترین کارخانه های قالیشویی است که میتوان به راحتی به آن اعتماد کرد. شستن فرش های شما با بروزترین تکنولوژی قالیشویی بدون هیچ گونه خرابی و پوسیدگی دراسرع وقت.

در قالیشویی کارپواش گوهر دشت، شستن فرش های شما با دستگاه های جدید که دارای بالاترین استانداردهای قالیشویی در جهان هستند و هیچ گونه آسیبی به فرش های جدید، قدیمی و حتی عتیقه ی شما نمی رساند. همیشه استفاده از وسایل و دستگاه های اتوماتیک، افزایش سرعت و کارآیی بالایی را رقم میزد و همین امر باعث تسهیل زندگی و روند انجام دیگر برنامه های روزمره میشود. اگر شما از خدمات کارخانه ی قالیشویی گوهردشت استفاده کنید، نه تنها روند کار برایتان آسان تر میشود بلکه در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و مانع از هدر رفتن آب شده اید؛ بنابراین، فرشهای خودتان را به قالیشویی گوهردشت، بسپارید تا از خدمات بسیار عالی بهره مند شوید.

01-Gohardasht Carpet Washing Large carpet

چرا قالیشویی کارپواش گوهردشت

فرش برای تمیز شدن فقط به جارو زدن و پاک کننده های سطحی نیاز ندارد بلکه به شست و شو نیز نیازمند است. قالیشویی کارپواش گوهردشت، ضمن پاکیزه کردن و رفع لکه های فرش با مواد شوینده ی مخصوص و نیز دستگاه های اتوماتیک، لطافت، الیاف و پرزهای فرش را هم سالم نگه میدارد و باعث صدمه ی آن نمیشود. بسیاری از مردم کیفیت را فدای کمیت میکنند که در نهایت باعث ضررشان میشود ولی با ارائه ی خدمات این قالیشویی(قالیشویی گوهردشت)، شما نه تنها هیچ چیزی را فدا نکرده اید بلکه از کیفیت و کمیت مناسب و مقرون به صرفه هم بهره برده اید. قالیشویی کارپواش در کنار خدمات نظافتی، یک هنر است و چه بسا فرش هایی برای نشناختن بافت آن در حین شستن زیبایی خود را از دست داده اند و ممکن است همین زیبایی از دست رفته باعث خراب شدن یا بر هم خوردن چهره ی خانه شود. اما این امر در قالیشویی گوهردشت اتفاق نمی افتد.

معمولا همه ی افراد بعد از شستن فرش دنبال جایی هستند که آن را بگذارند تا خشک شود که معمولا این کار در گذشته بر روی بام خانه ها و یا حیاط منازل انجام میشد. این کار هم درد سر ساز است و هم ممکن است با خراب شدن وضعیت آب و هوا(باران) این خشک شدن صورت نپذیرد و هم این احتمال وجود دارد که با نشستن گرد و غبار روی فرش لطافت آن مورد ضربه قرار بگیرد و به بافت و الیاف های آن آسیب وارد شود. پس باز هم با کنار گذاشتن روش های قدیمی در قالیشویی کارپواش گوهردشت، به شرایط و امکانات روز رو می آوریم.

 

خشکشویی این کارخانه (گوهردشت) :

فرش نیز مانند مو یا وسائل های دیگر بعد از شست و شو و پاکیزه شدن نیاز به خشک شدن دارد تا شکل درستی به خود بگیرد و راحت تر قابل استفاده باشد. قالیشویی گوهردشت دیگر کار را برای مشتریان خود راحت کرده است. این کارخانه با استفاده از دستگاه های مخصوص و همچنین رعایت اصول خشک کردن (عدم آسیب به بافت و الیاف فرش) فرش را به بهترین روش خشک میکند و تحویل مشتری میدهد. این امر که با دستگاه های استاندارد انجام می پذیرد بدون هیچگونه ساییدگی و پارگی همراه است و حتی عمر سالم ماندن کالا را هم زیاد میکند.

01-Gohardasht Carpet Washing Beautiful handmade rugs

مقرون به صرفه بودن استفاده از این کارخانه (قالیشویی گوهردشت)

سیسرو، سیاست مدار و نویسنده ی رومی میگوید: “صرفه‌جویی شامل همه فضایل است

با کمی اندیشیدن به این عبارت، این معنا استخراج میشود که صرفه جویی نیز یکی از فضایل اخلاقی است. در واقع صرفه جویی نیز به چند دسته تقسیم میشود و ابعاد مختلفی دارد که از آن میتوان به صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در پول و هزینه، صرفه جویی در مصرف آب و … نام برد. نکته ی قابل توجه اینجاست که با استفاده از کارخانه ی قالیشویی کارپواش هم در زمان، هم در هزینه و هم در مصرف آب صرفه جویی صورت گرفته و فرد از هر نظر بهترین خدمات را دریافت میکند.

سپردن فرش و قالی به کارخانه ی قالیشویی معتبر یکی از مزایای شست و شوی این کالا می باشد که هزینه اش در برابر این همه خدمات و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از هر نظر مقرون به صرفه است و با کمترین قیمت بهترین کیفیت شامل حال مشتری میشود. این را فراموش نکنید، همانطور که گفتم “سپردن به قالیشویی معتبر” .

ارائه ی خدمات طبق اصول بهداشتی

با توجه به شیوع ویروس کرونا و حساسیت های موجود در خصوص بهداشت و پاکیزه نگه داشتن خود و محیط اطراف، کارخانه ی کارپواش این امر را نیز در نظر گرفته است و مسئولیت پذیرش فرش های شما را متناسب با شرایط حاضر حتی در نقاط مختلفی از کرج مانند گوهردشت، جهانشهر، عظیمیه، مهرشهر، شهرک بنفشه و فردیس کرج را لحاظ کرده است و

آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اتوماسیون بودن کارخانه ی کارپواش گوهردشت

برای انجام هر کاری اگر از دانش مورد نیاز آن آگاهی داشته باشیم و به همراه آن تجهیزات، فناوری و ابزار لازم در اختیارمان باشد، بهترین نتیجه و بالاترین کیفیت رقم خواهد خورد. در کارخانه ی کارپواش گوهردشت، مهرشهر و دیگر نقاطی که پیش تر از آن نام برده شد این فناوری و تجهیزات به همراه پرسنل با دانش انجام خواهد پذیرفت و نتیجه ی آن علاوه بر پاکیزگی فرش و کالا، رضایت مشتریان گرامی را نیز در بر دارد.

دستگاه های این کارخانه با داشتن سنسور برای تنظیم برس و همچنین آب‌کشی به همراه پرزگیری در آن دسته از فرش هایی که پرز میدهند و تشخیص خودکار ضخامت فرش برای شست و شو به کار خود می پردازد که نتیجه ی آن چیزی جز صرفه جویی در زمان، مصرف آب و هزینه و همینطور پاکیزگی و سلامت ماندن فرش نمی باشد.

Back To Top