skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

درباره قالیشویی گلشهر کرج بیشتر بدانیم. فرش یکی از قدیمی ترین و زینتی ترین کالاهای خانه است که از دیرباز در کشور عزیز ایران مرسوم بوده است. چگونگی طرح، رنگ و متراژ فرش از این جهت که به زیبایی خانه منجر میشود دارای اهمیت زیادی است. بسیاری از افراد این موضوع را می دانند که حفظ و نگهداری فرش بسیار مهم است و شستشوی آن فقط محدود به ایام خانه تکانی برای عید نمیشود و در هر زمان از سال که نیاز به تمیز شدن داشته باشد باید آن را مورد شستشو قرار داد ولی اینکه کجا و چگونه این کالای با ارزش و گران قیمت شستشو شود، بسیار مهم است زیرا به هرجایی نمیشود اعتماد کرد و باید فرش را به قالیشویی های معتبر سپرد.

قالیشویی-گلشهر-کرج

سپردن فرش به قالیشویی معتبر

فرش که از مهمترین و زیباترین کالاهای خانه از گذشته تا امروز بوده است برای شستشوی آن باید مراقبت های لازم انجام شود تا الیاف های آن صدمه نبیند؛ به همین جهت، قالیشویی کارپواش در گلشهر کرج که از قالیشویی های معتبر می باشد، این امر را برعهده گرفته است. آن دسته از عزیزانی که در گلشهر زندگی میکنند، در هر زمان از فصول سال که فرش شان نیاز به تمیز شدن و شستشو دارد میتوانند این کالا را در اختیار قالیشویی کارپواش قرار دهند تا از شستشویی با بهترین کیفیت بهره مند شوند و شاهد زیبایی بیش از پیش دکوراسیون خانه شان شوند.

قالیشویی-گلشهر-کرج-با-پس زمینه-قرمز

قالیشویی گلشهر کرج:

اگر دنبال قالیشویی خوب و با کیفیت در گلشهر هستید بهترین انتخاب برای شما قالیشویی کارپواش می باشد.قالیشویی کارپواش، این امکان را برای آن دسته از هم میهنی های عزیز که در گلشهر زندگی میکنند به وجود آورده تا این عزیزان با اعتماد کامل فرش و قالیچه ی خود را به این قالیشویی بسپارند. قالیشویی کارپواش در گلشهر، با تجربه ی عالی خود و نیز دستگاه ها و ماشین آلات مخصوص به تمیز کردن و شستشوی فرش می پردازند که نتیجه ی آن چیزی جز پاکیزگی و حفظ زیبایی و سلامت الیاف ها و پرزهای فرش نمی باشد. قالیشویی کارپواش، نقاط مختلفی از گلشهر را پوشش میدهد و شما در هر کجای این شهر باشید میتوانید از این قالیشویی معتبر و با تجربه، خدمات دریافت کنید.

قالیشویی-گلشهر-کرج-با-پس زمینه-قرمز

شستشوی انواع فرش ها اعم از دستباف و ماشینی :

همه ی ما می دانیم که فرش انواع متفاوتی دارد؛ فرشهای دستباف، فرشهای ماشینی، فرشهای خارجی و… اما شاید خیلی از ما ها ندانیم که شستشوی این ها با هم فرق دارد و همه را به یک روش نمیتوان شست. قالیشویی کارپواش در گلشهر نیز ضمن توجه به این امور و با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک فرش را مورد شستشو قرار میدهد که نه به جنس و نه به طرح و رنگ آن صدمه ای وارد میشود و در نتیجه رضایت کامل مشتری را برعهده خواهد داشت.

اتوماتیک بودن قالیشویی گلشهر کرج :

استفاده از تجهیزات مدرن نه تنها کار را سریع تر و راحت تر پیش می برد بلکه کیفیت کار نیز بالا رفته و جلب رضایت مشتری را شامل میشود. در گلشهر کرج نیز قالیشویی کارپواش با دستگاه هایی که دارد، ضخامت را به طور خودکار اندازه میگیرد و طبق آن به شستشو می پردازد و یا دارای تنظیم سنسور برس می باشد که برای پاکسازی فرش مورد استفاده قرار میگیرد و نیز قابلیت هایی از این قبیل.

قالیشویی-گلشهر-کرج-فرش-اصل-ایرانی

چرا شستشو به روش اتوماتیک مفید است؟

در کارخانه ی قالیشویی کارپواش در گلشهر کرج، روشهای قدیمی کنار گذاشته شده چرا که چون روشهای قدیمی باعث آسیب و صدمه شده و ممکن است جنس و نقش فرش را از بین ببرد یا دستخوش تغییر شود. مشتریان گرامی در گلشهر کرج نیز با آگاهی از این خدمات و اطمینان کافی میتوانند فرشها و قالیچه های خودشان را به این قالیشویی بسپارند و با این انتخاب مانع از آسیب و صدمه ی فرشهای خودشان شوند.

 

خشک کردن فرش در قالیشویی گلشهر کرج :

این طبیعی است که اگر چیزی شسته شود کمی زمان باید بگذرد تا خشک شود. فرش هم مانند بسیاری از وسائل ها همینطور است. همیشه وقتی فرش خیس شود(شسته شود) وزن آن سنگین تر شده و در نتیجه حمل آن بسیار سخت و گاهی اوقات باعث صدمه به مهره ها و مفاصل بدن میشود. گذشته از این، با دگرگونی شرایط جوی و نشستن گرد و غبار ممکن است زحمات شستن هدر رود. امروزه، با توجه به آپارتمان نشینی مردم به ویژه در گلشهر، جایی برای گذاشتن فرش جهت خشک شدن آن وجود ندارد و اگر هم باشد این کار بسیار سخت است. قالیشویی کارپواش در گلشهر نیز با استفاده از گرمخانه های مخصوص و نیز با نم زدایی خشک کردن فرشها را بر عهده میگیرد و این کار را با بهترین روش و کیفیت به سرانجام میرساند.

مقرون به صرفه بودن :

قیمت قالیشویی کارپواش در گلشهر کرج بسیار مناسب تر از قالیشویی های دیگر بوده و در مقابل این هزینه ی اندک، از کیفیت بسیار بالایی هم در انجام کار برخوردار است. این روزها که زمان برای انسان ها بیش از پیش برای افراد حائز اهمیت شده است و همچنین با بحران مصرف آب نیز مواجه هستیم، با در اختیار قرار دادن فرش و قالیچه مان به قالیشویی معتبر، هم در زمان و هم در مصرف آب نیز صرفه جویی کرده ایم و همچنین از سختی حمل کردن و خشک کردن آن رهایی یافته ایم.

 

مواردی که در قیمت شستشوی فرش دخیل هستند عبارت اند از :

● جنس فرش

● نوع فرش

● نیازمندی فرش به ترمیم

●متراژ فرش

● و…

که شما با وجود هر مورد از این موارد باز هم نسبت به سایر قالیشویی ها سود کرده اید و برایتان مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

 

رعایت اصول بهداشتی

با وجود ویروس منحوس کرونا و همچنین حساسیت های لازم، افرادی که در گلشهر سکونت دارند و قصد شستشوی فرش را دارند میتوانند با اطمینان کامل این کالا را به قالیشویی کارپواش این شهر بسپارند؛ زیرا در این قالیشویی پس از شستشو و ترمیم، فرش را باری دیگر لول کرده و داخل کاور گذاشته شده تحویل خواهید گرفت تا هم از عوامل محیطی نظیر گرد و غبار روی فرش و هم از انتقال ویروس کرونا در امان باشید.

Back To Top