skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

فرش از جمله مهم‌ترین اجزای دکوراسیون خانه‌ها خصوصا خانه‌های ایرانی است. به طور کلی نقش فرش در خانه‌های ایرانی بسیار مهم است و از آن نه تنها برای پوشش کف ساختمان بلکه به عنوان تابلو بر روی دیوار نیز استفاده می‌کنند. فرش به علت ماهیتی که دارد و همین‌طور نحوه استفاده از آن همواره در معرض جذب آلودگی‌های محیط است و لذا باید مرتبا مورد شستشو قرار گیرد. اگر در پی قالیشویی در مهرشهر کرج هستید، قالیشویی کارپواش آماده خدمت رسانی به شماست. کارخانه قالیشویی مهرشهر کرج با اطمینان قادر به شستشوی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، تابلو فرش، موکت، مبل و… است که این کار را با استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌دهد. موقعیت مکانی این کارخانه موجب شده تا ساکنین مهرشهر کرج بتوانند به آسانی با این قالیشویی ارتباط برقرار کنند و امور مربوط به شستشوی فرش خود را به آن‌ها بسپارند.

برخلاف گذشته که شستشوی فرش به صورت سنتی انجام می‌شد، امروزه تکنولوژی در شستشوی صحیح فرش‌ها حرف اول را می‌زند چرا که نتیجه شستشوی مدرن سرعت و کیفیت بیش‌تر است.

‌شستشوی فرش به شکل کارخانه‌ای مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها قابلیت شستشو در هر زمانی است، چرا که عملیات خشک کردن فرش به صورت گرمخانه‌ ای صورت می‌گیرد و بنابراین نیازی به نور مستقیم خورشید نیست. این قابلیت شستشوی فرش را در فصل‌های سرد سال نیز ممکن می‌کند.

شستشوی-فرش-خارجی-قرمز-و-مشکی-در-قالیشویی-مهرشهر-کرج

قالیشویی مهرشهر کرج | قالی شویی مهرشهر کرج | شستشوی قالی در مهرشهر کرج | شستشوی قالیچه در مهرشهر کرج

در گذشته فرش‌ها اغلب در حیاط خانه‌ها و یا بر روی پشت بام‌ها شسته می‌شد، در این روش معمولا افراد پس از شستشو با برجای ماندن لکه‌ها، زردی ریشه‌ها و… مواجه می‌شدند.

این امر به علت متداول بودن پودر و یا شامپو برای شستشو بود که نتیجه مطلوب حاصل نمی‌کرد. در واقع شستشوی فرش کاری اصولی است و لکه بری متناسب با هر نوع لکه‌ای متفاوت است.

مثلا لکه چربی با لکه رنگ و مواد شیمیایی متفاوت است و نمی‌توان برای هرکدام از یک نوع شوینده استفاده کرد.

کارشناسان قالیشویی مهرشهر کرج با سال‌ها تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش به خوبی آلودگی‌های فرش را تشخیص داده و از بهترین مواد شوینده برای این‌ کار بهره می‌گیرد.

البته لازم به ذکر است قالیشویی کارپواش این امکان را نیز برای مشتریان فراهم نموده است که بتوانند خودشان مواد شوینده را انتخاب کنند، لذا از کیفیت مواد شوینده نیز اطمینان خواهند داشت.

قالی شویی کارپواش فرش‌ها را به شکل کاملا تخصصی در کارخانه با استفاده از دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک شستشو می‌دهد.

قالیشویی تمام اتوماتیک مهرشهر کرج

امروزه دستگاه‌های پیشرفته‌ای در صنعت قالیشویی استفاده می‌شوند که همه قابلیت تنظیم دارند و از این رو بر اساس جنس و نوع فرش‌های مختلف قابل تغییر هستند.

قالیشویی کارپواش یک قالیشویی تمام اتوماتیک در مهرشهر کرج است که از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای شستشوی انواع فرش استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها بر طبق جنس، ضخامت و تراکم فرش قابل تنظیم هستند و لذا برس فقط به اندازه تنظیم شده با فرش تماس پیدا می‌کند.

پر واضح است این روش شستشو روشی سریع و با کیفیت محسوب می‌شود که نتیجه‌ مطلوب را به ارمغان می‌آورد.

مقایسه قالیشویی سنتی با قالیشویی تمام اتوماتیک

در قالیشویی دستی که همان روش سنتی است، تمام امور مربوط به شستشو و خشک کردن فرش توسط کارگر انجام می‌شود. در این روش از ابزاری مثل تی، انواع جارو، پمپ آب، فرچه‌های دستی و… استفاده می‌شود.

پر واضح است که با استفاده از این ابزار ابتدایی خارج شدن تمام آلودگی‌ها از درون فرش غیر ممکن است. خصوصا فرش‌هایی که آلوده‌تر باشند کم‌تر با این روش پاکیزه می‌شوند.

فرش‌های دستباف که در چنین شستشویی به طورکلی در معرض خطر قرار دارند، چرا که شستشو صحیح و خشک کردن کامل و بدون نقص در این روش غیر ممکن است.

در گذشته خیلی‌ها از این روش برای شستشوی فرش استفاده می‌کردند یعنی یا خودشان فرش را به صورت دستی می‌شستند و یا افرادی در قبال دریافت مزد این کار را انجام می‌دادند، اما نکته بسیار قابل توجه در شستشوی قالی به سبک سنتی این است که میزان آبی که به هدر می‌رفت بسیار زیاد بوده است.

مثلا در زمانی که لوله‌کشی به این صورت نبود و مردم از آب چاه یا قنات استفاده می کردند، آن‌قدر در مصرف آب برای شستشوی فرش افراط کردند تا سفره‌های آب زیرزمینی به خطر افتادند.

اقلیم‌شناسان یکی از مهم‌ترین عوامل خشکسالی در شهرهای مرکزی ایران را هدر رفت آب در قالیشویی دانسته‌اند.

البته در سایر شهرها بعد از لوله‌کشی نیز اوضاع تغییر نکرد چرا که همچنان افراد از آب لوله‌کشی برای شستشوی فرش استفاده می‌کردند و مصرف بی رویه آب تبعات جبران ناپذیری را به اکوسیستم طبیعت وارد کرد.

‌خوشبختانه امروزه با توسعه فناوری و پیشرفت تکنولوژی، قالیشویی کاملا متحول شده و با استفاده از روش تمام اتوماتیک انجام می‌گیرد. کارخانه‌های قالیشویی باکاهش مصرف آب کمک زیادی به صرفه‌جویی در مصرف آب کرده‌اند.

در حقیقت قالیشویی به یک صنعت تبدیل شده که تمام امور مرتبط با آن دارای اصول است و فضای آن نیز رقابتی است لذا شستشو با بهترین کیفیت برای جلب رضایت مشتریان انجام می‌گیرد.

فضای قالیشویی‌های تمام اتوماتیک یک فضای کاملا مصنوعی است که عملیات شستشو در آن‌جا به صورت کاملا ماشینی انجام می‌گیرد و لذا فرش‌ها از هر نوعی که باشند به بهترین شکل پاکیزه می‌شوند و تحویل مشتری می‌گردند.

کارپواش-قالیشویی-سریع-مهرشهر-کرج

قالیشویی فوری مهرشهر کرج | قالیشویی سریع مهرشهر کرج

یکی از مهم‌ترین مزایای سپردن فرش به قالیشویی کارپواش، شستشوی فوری است. در حقیقت این قالیشویی با کاهش نیروی انسانی و استفاده بیشتر از تکنولوژی روز به عملیات شستشو کیفیت و سرعت بیشتری بخشیده است.

شستشوی فرش و پس از آن خشک شدنش معمولا کاری زمان بر است که به شلوغی و در هم ریختگی خانه در زمان طولانی می‌انجامد اما قالیشویی کارپواش با شستشو و خشک کردن فرش‌ها به شکل ماشینی این زمان را به حداقل رسانده است.

اگر در پی قالیشویی سریع در مهرشهر کرج هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از سرعت عمل و کیفیت عالی این قالیشویی بهره‌مند شوید.

سرعت شستشو در این قالیشویی با اولویت کیفیت بوده و از این رو نگران شستشوی نامطلوب نباشید، چرا که فرش‌ها پس از شستشو و انتقال به گرمخانه وارد مرحله کنترل کیفیت می‌شوند تا شستشوی کامل آن‌ها تائید شود.

پس از تائید فرش به مشتری درون کاور تحویل داده می‌شود. این پروسه بیش از دو روز به طول نمی‌انجامد که زمانی مطلوب و معقول است.

شستشوی فرش در مهرشهر کرج | فرش شویی مهرشهر کرج

فرش‌ها به عنوان پوشش کف ساختمان در معرض مشکلاتی نظیر رنگ پریدگی، سوختگی و یا صدمات دیگر هستند. قالیشویی کارپواش مفتخر است برای جلب رضایت شما علاوه بر شستشوی انواع فرش در صورت وجود آسیب آن‌ها را به خوبی ترمیم کند.

این فرش شویی در مهرشهر کرج قادر به رفع سوختگی و مرمت بافت نیز است. اگر فرش خود را به قالیشویی کارپواش بسپارید دیگر لازم نیست نگران رنگ فرش باشید، چرا که این قالیشویی از تثبیت کننده‌های رنگ استفاده کرده و از این رو فرش هرگز رنگ و شفافیت خود را از دست نخواهد داد.

فرش شویی کاری اصولی است که توسط کارخانه قالیشویی کارپواش به شکل تمام اتوماتیک انجام می‌گیرد. در حقیقت شستشوی انواع فرش در این قالیشویی مجاز بدون نقص انجام می‌گیرد تا رضایت مشتریان حاصل گردد.

شستشوی فرش دستباف مهرشهر کرج

تفاوت عمده فرش دستباف با فرش ماشینی این است که فرش‌های دستباف بر اثر پا خوردگی، نور مستقیم آفتاب، شستشو و… نه تنها آسیب نمی‌بینند بلکه با مرور زمان به ارزش آن‌ها نیز افزوده می‌شود.

قبل از ظهور فرش‌های ماشینی فرش‌های دستباف به عنوان یک سرمایه در کنار طلا و سایر کالاهای گران‌قیمت به شمار می‌رفتند. قدیمی‌ها حتما در خانه‌های خود فرش‌های دستباف داشتند اما امروزه به علت هزینه بالای آن کم‌تر کسی از این فرش‌ها استفاده می‌کند.

چنان‌چه شما هم از آن دسته افرادی هستید که فرش دستباف دارید باید نکاتی را در مورد این کالای ارزشمند بدانید. یکی از مهم‌ترین نکات در باب نگه‌داری از فرش ماشینی شستشوی مرتب آن است.

اما توصیه می‌شود هرگز این کار را به صورت سنتی انجام ندهید، چرا که اولا دردسر زیادی دارد و پس از آب خوردن وزن آن چندین برابر می‌شود و در ثانی نتیجه مطلوب نیز حاصل نخواهد شد.

کارخانه قالیشویی کارپواش در این زمینه آماده خدمت رسانی به شماست و فرش دستباف شما را توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک شستشو می‌دهد.

گفتنی است خشک کردن این فرش‌ها هم در گرم‌خانه صورت می‌گیرد ولذا هیچ گونه تری و یا نم درون فرش باقی نمی‌ماند؛ همچنین شستشوی فرش دستباف مهرشهر کرج با استفاده از دستگاه‌های مدرن توسط قالیشویی کارپواش موجب زیبایی بیش‌تر فرش و جذابیت ظاهری آن می‌شود.

در واقع اگر فرش دستباف خود را به قالیشویی کارپواش بسپارید نه تنها پس از شستشو شفافیت آن از بین نمی‌رود بلکه بر یکپارچگی، شفافیت و جلای آن افزوده نیز می‌شود.

شستشوی فرش ماشینی مهرشهر کرج

فرش‌های ماشینی برخلاف فرش‌های دستباف از عمر کم‌تری برخوردارند و خیلی مهم است که چگونه شستشو شوند تا عمرشان کوتاه‌تر نشود. در واقع شستشوی غیر اصولی فرش‌های ماشینی تبعات گاه جبران ناپذیری مثل از بین رفتن رنگ و روی فرش، شفافیت و کیفیت آن می‌گردد.

برای جلوگیری از این اتفاقات لازم است فرش به قالیشویی مجاز سپرده شود، چرا که در قالیشویی‌های معتبر از مواد شوینده و دستگاه‌های مخصوصی برای شستشوی فرش استفاده می‌کنند که قابل تنظیم است و کم‌ترین آسیب را به رنگ و بافت فرش می‌رساند.

قالیشویی کارپواش در مهرشهر کرج انواع فرش ماشینی را به بهترین شکل ممکن شستشو می‌دهد و در این راستا با تشخیص انواع لکه و لکه‌بری اصولی نتیجه مطلوبی را حاصل می‌کند که مشتریان رضایت داشته باشند.

شستشوی فرش خارجی مهرشهر کرج

فرش‌های خارجی با فرش‌های ایرانی تفاوت‌های بسیار زیادی دارند. به طور کلی فرش‌های خارجی تراکم و ضخامت فرش‌های ایرانی را ندارند و از همین رو در برابر شستشو بسیار آسیب پذیرند. فرش‌های خارجی امروزه در ایران نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و در دکوراسیون‌های مدرن جایگاه خود را یافته‌اند.

اما این فرش‌ها بیش از فرش‌های اصیل ایرانی در معرض آلودگی و لک شدن هستتند، چرا که جنس نخ آن‌ها و طرح‌های خلوتی که دارند لکه‌ها را به وضوح نشان می‌دهند. برای شستشوی چنین فرش‌هایی اغلب باید بر طبق اصولی که تولید کننده آن‌ها اعلام کرده اقدام نمود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

قالیشویی کارپواش، شستشوی فرش‌های خارجی را در مهرشهر کرج انجام می‌دهد و به صورت تضمینی انواع فرش با جنس‌های مختلف را به شکل کاملا تخصصی شسته و در اسرع وقت پاکیزه تحویل می‌دهد.

شستشوی فرش ترکی مهرشهر کرج

همان‌طور که مستحضر هستید فرش‌های ترک به رنگ‌های لاکی مشهورند و به طور کلی حتما در فرش‌های ترکی طیف رنگ‌های گرم دیده می‌شوند، از این رو شستن آن‌ها کاری نسبتا دشوار است، چرا که همواره احتمال پس دادن رنگ وجود دارد و ممکن است قسمت‌های سفید و یا روشن فرش با رنگ‌های گرم تیره شوند.

این اتفاق ارزش فرش را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و در واقع چشم‌نوازی آن را کاملا از بین می‌برد. البته لازم به ذکر است فرش‌های ترکی تراکم کم‌تری دارند و لذا شستن آن‌ها ممکن است به جا به جایی بافت فرش منجر شود.

خوشبختانه قالیشویی کارپواش این مشکل را برای شما به سادگی برطرف می‌کند و انواع فرش ترکی را با هر جنس و رنگی که باشند به شرط سلامت فرش می‌شوید. شستشوی فرش ترکی مهرشهر کرج به صورت تضمینی خیال شما را از پخش نشدن رنگ، استحکام بافت و کیفیت شستشو راحت می‌کند.

شستشوی-فرش-مدرن-به-همراه-مبل-و-‍‍پنجره-در-قالیشویی-مهرشهر-کرج

قیمت قالیشویی مهرشهر کرج | هزینه قالیشویی مهرشهر کرج | قالیشویی ارزان مهرشهر کرج

امروزه با افزایش تعداد قالیشویی‌ها یک فضای رقابتی به وجود آمده و از این رو مشتریان به راحتی می‌توانند با قدری تحقیق بهترین قالیشویی را انتخاب کنند که هزینه مقرون به صرفه‌ای داشته باشد.

قیمت قالیشویی مهرشهر کرج قیمتی مناسب و معقول است که در مقایسه با سایر قالیشویی‌ها بسیار مقرون به صرفه محسوب می‌شود. از آن‌جایی که هزینه قالیشویی به شکل عمده دستخوش هزینه مصرف آب است، بنابراین قالیشویی‌های تمام اتوماتیک هزینه ارزان‌تری دارند.

قالیشویی کارپواش با بهره‌گیری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته کم‌ترین میزان مصرف آب را دارد و از همین رو قیمت نهایی که برای مشتریان در نظر می‌گیرد نیز قیمت ارزانی می‌باشد. برای آگاهی از قیمت شستشوی انواع فرش، مبل، تخت و… می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود در این صفحه با مشاوران قالیشویی کارپواش در تماس باشید.

شماره تماس قالیشویی کارپواش

اگر در محدوده مهرشهر کرج هستید و نیاز به شستشوی فرش خود دارید، حتما از یک قالیشویی مجاز برای این‌کار بهره بگیرید تا هم  خیالتان از بابت امنیت فرش راحت باشد هم نتیجه شستشو دلخواه شما باشد.

قالیشویی کارپواش با ارائه خدمات در استان تهران و البرز و تجربه بالایی که دارد، در حال حاضر جزو بهترین قالیشویی‌ها محسوب می‌شود.

این قالیشویی با استفاده از علم روز از دستگاه‌هایی استفاده می‌کند که آسیبی به فرش وارد نمی‌کنند و در عین حال شفافیت و ظاهر جذاب فرش را نیز حفظ می‌کنند. برای بهره‌مندی از خدمات کم‌نظیر قالیشویی کارپواش می‌توانید با شماره تلفن 36272214 تماس بگیرید.

مزایای تماس با ما

چنان‌چه برای شستشوی فرش‌های خود با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید، از خدمات عالی و ضمانت کیفیت این قالیشویی مجاز بهره‌مند خواهید شد.

این قالیشویی دارای بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش است و لذا عملیات شستشو را به صورت کامل و تضمینی برای جلب رضایت مشتریان انجام می‌دهد.

قابل توجه است هزینه قالیشویی پس از رضایت مشتری دریافت می‌شود و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه نیز وجود دارد. این امر به خوبی نشان‌دهنده کیفیت کار قالیشویی کارپواش است.

در حقیقت فرش‌ها پس از شستشو کاملا خشک می‌شوند و پس از عبور از مرحله کنترل کیفیت، درون کاور قرار می‌گیرند. گفتنی است زمان تقریبی تحویل فرش‌ها تنها ۴۸ ساعت است و حمل و نقل آن‌ها نیز بر عهده کارخانه بوده و کاملا رایگان می‌باشد.

لازم به ذکر است شستشوی فرش‌ها در این قالیشویی کاملا طبق موازین اسلامی انجام می‌گیرد و لذا پس از شستشو به خوبی آب‌کشی شده و کر اسلامی می‌شوند؛ علاوه بر شستشوی فرش خشک‌شویی مبل و تخت و… نیز در محل انجام می‌گیرد.

برای سفارش آسان می‌توانید از طریق اینترنت اقدام کنید تا هم در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرده باشید و هم از تخفیفات ویژه رزرو آنلاین ما برخوردار شوید.

سخن آخر

قالیشویی کارپواش به عنوان قالیشویی مجاز در مهرشهر کرج بهترین خدمات را در زمینه شستشوی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، تابلو فرش و… ارائه می‌دهد. شستشوی فرش در این قالیشویی توسط دستگاه‌های مجهز و تمام اتوماتیک صورت می‌گیرد که در نتیجه پاکیزگی مطلوب ایجاد می‌شود.

از جمله محاسن تماس با قالیشویی کارپواش این است که تنها در صورت رضایت وجه دریافت می‌شود. این امر به علت اطمینان بخشی به مشتریان است که از هر نظر شستشوی فرش‌ها با بهترین کیفیت انجام می‌گردد.

این قالیشویی مجاز مهرشهر کرج با مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته هیچ‌گونه آسیبی به فرش نمی‌زند و آن را تمیز و اتو کشیده درون کاور به مشتریان ارائه می‌دهد.

قیمت خدمات قالیشویی کارپواش به نسبت سایر قالی شویی ها قیمتی مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است و از این رو مشتریان با صرف هزینه‌ای کم می‌توانند انواع فرش‌های خود را به این قالیشویی بسپارند.

گفتنی است حمل و نقل فرش تا کارخانه و بازگرداندن آن کاملا رایگان است. برای بهره‌‌مندی از خدمات این قالیشویی معتبر مهرشهر کرج با ما در ارتباط باشید.

Back To Top