skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

درباره قالیشویی محمدشهر کرج بیشتر بدانیم. فرش در منزل نقش مهمی دارد.همان اندازه که مبلمان و پرده در دکوراسیون منزل مهم است، فرش نیز حائز اهمیت است. مشتریان اغلب در انتخاب رنگ و سایز فرش دقت بسیاری به خرج می دهند. امروزه فرش در طرح و رنگ های مختلف در بازار طبق سلیقه ی مشتریان یافت می شود. فرش بنا بر نوع آن قیمت های متفاوتی دارد، اما در هرحال کالایی است که برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه ی زیادی می باشد.

بنابر این مشتریان خوش ذوق علاوه بر دقت در طرح و رنگ و سایز فرش، به نحوه ی نگهداری و شست و شوی آن نیز توجه ویژه دارند، چرا که واضح است جایگزین کردن این محصول در خانه نیازمند هزینه ی بسیاری است.

قالیشویی-محمدشهر-کرج-نمایی از شستشوی فرش در کارخانه

قالیشویی محمدشهر کرج به چه صورت است؟

قالیشویی کارپواش در نظر دارد بهترین راه شست وشوی فرش را به مشتریان معرفی کند. قالیشویی محمدشهر کرج ضامن سلامت و کیفیت فرش های مشتریان در هر سایز و نوعی می باشد.

در ایام قدیم شست وشوی فرش به طور سنتی در منزل انجام می شد، به این طریق که فضایی بزرگتر از سایز فرش نیاز بود تا فرش کاملا بر روی زمین پهن گردد. سپس با آب بسیاری آن را خیس می دادند و بدون در نظر گرفتن میزان لازم مواد شوینده‌ی تاید و شامپوفرش، آن را بر روی فرش می پاشیدند.

اندازه ی مواد شوینده و مقدار زمانی که بر روی فرش می ماند در کیفیت و سلامت فرش اثر بسزایی دارد.

پس از آن با فرچه های دستی به سابیدن فرش می پرداختند و در نحوه ی آبکشی هم از پاروهای غیر استاندارد برای آبکشی و آبگیری فرش استفاده می کردند که باعث کنده شدن الیاف فرش می شد. این روش بعد از زمان کوتاهی باعث می شد تا فرش از کیفیت و تازگی می افتاد و مجبور به تعویض آن بودند.

قالیشوی محمدشهر کرج

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و راحت تر شدن انجام کارها، اگر بخواهیم از بقیه عقب نمانیم باید گزینه ی بهتر را انتخاب کنیم.

قالیشویی محمدشهر کرج با دارا بودن بهترین تجهیزات و بیشترین تجربیات، بهترین گزینه برای انتخاب است.

نگهداری و شست و شوی فرش نیز مانند رنگ بندی و اندازه ی آن حائز اهمیت است، چون غفلت ازین موضوع می تواند در مدتی کوتاه هزینه های بسیاری بر دوش مشترین بگذارد.

قالیشویی محمدشهر کرج در حفظ سلامت فرش مشتریان کوشا و دغدغه مند است.

قالیشویی-محمدشهر-کرج-فرش-سنتی-به-رنگ-قرمز

 

قالیشویی تمام مکانیزه کارپواش

در قسمت های قبل گفتیم که یکی از راه های افزایش سرعت در قالی شویی و همچنین کاهش هزینه ها، استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک است.

قالیشویی محمد شهر کرج مجهز به بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک است که نیروی انسانی زیادی در انجام کارها دخالت ندارند، بلکه در عوض تعدادی اپراتور متخصص در استفاده از دستگاه ها و شست و شوی قالی، برای هدایت دستگاه مشغول به کار هستند.

تجهیزات و ماشین آلات قالیشویی محمدشهر کرج نسبت به ماشین آلات قدیمی از سرعت و امنیت بیشتری برخوردار است.

دستگاه های قالیشویی کارپواش دارای فرچه هایی با طول 3 تا 4 متر می باشند که پشت سر هم قرار گرفته اند. جهت حرکت این فرچه ها با هم متفاوت است تا شست و شو به طور دقیق تر صورت پذیرد.

 

قالیشویی-محمدشهر-کرج-نمایی از شستشوی فرش در کارخانه

نحوه آبکشی در قالیشویی محمدشهر کرج

همانطور که گفته شد در شست و شوی مکانیزه، آبکشی به طور دقیق تر از شست و شوی سنتی صورت می پذیرد و این خود نکته ی قابل توجهی در حفظ سلامت و کیفیت فرش است.

از طرفی هم در نهایت امر، آبکشی اسلامی بنابر احکام شرعی، به طور اصولی و دقیق در قالیشویی محمدشهر کرج انجام می گیرد.

بنابر این مشتریان با سپردن فرش خود به قالیشویی محمدشهر کرج در این زمینه نیز دغدغه ای نخواهند داشت.

انواع قالی و قالیچه

قالیشویی کارپواش در حفظ سلامت انواع قالی و قالیچه تعهد دارد. همین مساله موجب رضایت مشتریان از قالیشویی محمدشهر کرج در طی سال‌ ها می باشد.

شست وشوی انواع فرش دستبافت که از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار است با دستگاه های تمام اتوماتیک در قالیشویی کارپواش، باعث شده تا قالیشویی محمدشهر کرج از باتجربه ترین ها در بازار امروز باشد.

فرش های دستبافت در هر طرح و نقش و اندازه، جزو ارزنده ترین دارایی یک شخص محسوب می شود.

در شست و  شوی اینگونه فرش ها باید دقت و تخصص بالایی داشت، قالیشویی محمد شهر کرج با حضور مجرب ترین کادر خدمات و متخصصین در صنعت قالیشویی، تجربه ی ارزنده ای در شست وشوی فرش دستبافت و قالی های با تار و پود لطیف دارد.

نوع دیگر از فرش ها نیز فرش های ماشینی هستند که امروزه از قیمت بالایی برخوردارند و تعویض و جایگزینی آن در منزل هزینه ی بالایی نیاز دارد.

قالیشویی محمدشهر کرج با تجربیات ارزنده ی خود متعهد در شست و شوی دقیق و تحویل فرش به مشتریان به شکلی سالم و با کیفیت است.

قالیشویی-محمدشهر-کرج-فرش-اصل-ایرانی

قالیشویی به روش تمام اتوماتیک و برتری های آن به روش قالیشویی سنتی

قالیشویی کارپواش بهترین نوع شست و شوی قالی را در واقع شست وشو به صورت تمام اتوماتیک می داند. قالیشویی محمدشهر کرج برای خدمات رسانی بهتر و جلب رضایت مشتریان مجهز به دستگاه های مکانیزه می باشد.

برتری های شست وشوی مکانیزه قالی در قالیشویی کارپواش به شست وشوی سنتی، علاوه بر کوتاه بودن زمان در تحویل فرش به مشتریان، نکات قابل یادآور زیر نیز می باشد:

 • کنترل کیفیت و میزان مواد شوینده ی مصرفی
 • کنترل مدت زمان لازم برای باقی ماندن مواد شوینده بر روی فرش
 • برس های مرغوب جهت شست و شوی انواع فرش
 • انتخاب برس بر طبق نوع و جنس فرش
 • آبکشی مکانیزه و دقیق
 • دارا بودن سیستم هوشمند جهت تشخیص ضخامت فرش
 • تنظیم کننده اتوماتیک میزان شست و شو با برس ها و تایین ارتفاع برس بر حسب نوع ضخامت فرش
 • شست وشوی پشت فرش با برس مخصوص
 • پرزگیری تمام مکانیزه

 

تمامی این خدمات در قالیشویی محمدشهر کرج در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

قیمت قالیشویی محمدشهر کرج

قالیشویی محمدشهر کرج با هدف جلب رضایت مشتری بهترین خدمات را ارائه می دهد.

قیمت گذاری ها توسط اتحادیه صورت می پذیرد و به تمامی قالیشویی ها ابلاغ می شود.

بنابراین دلیل تفاوت قیمت در قالیشویی ها در واقع فضای رقابتی بین آنان است.

شرکت های قالیشویی برای جذب مشتری و جلب رضایت آنان می کوشند تا خدمات بهتری ارائه داده و ماشین آلات پیشرفته تری به کار گیرد.

از طرفی این نکته نیز قابل بیان است که گزینه های زیر در تفاوت قیمت دخیل هستند:

 • جنس فرش : جنس فرش در قیمت شست و شوی آن تاثیر مهمی دارد. برای مثال شست وشوی فرش دستبافت که دارای ظرافت و لطافت بیشتری است با فرش ماشینی تفاوت دارد.
 • زمان شست و شوی فرش: زمان شست و شوی فرش بسته به میزان تراکم آن متفاوت است، فرش های با تراکم بالاتر و نفیس تر به مدت زمان بیشتری برای شست و شو احتیاج دارد.
 • مواد شوینده مصرفی که طبق نظارت مشتری می باشد.
 • ابعاد فرش: فرش ها معمولا 6 و 9 و 12 متری هستند، که طبق ابعادشان قیمت گذاری می شوند.

همچنین قیمت گذاری بر حسب ابعاد در تابلو فرش ها و قالیچه ها هم لحاظ می شود.

قالیشویی کارپواش که بهترین قالیشوی محمدشهر کرج محسوب می شود و سعی دارد با کمترین هزینه بهترین و با کیفت ترین خدمات را ارائه دهد.

Back To Top