skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

درباره قالیشویی فردیس بیشتر بدانیم. فرش یکی از گزینه های اساسی و مهم در دکوراسیون منزل به شمار می رود که با پشم و پنبه و ابریشم بافته می شود. هنر دست هنرمندان ایرانی این کالا را طرح ریزی و وارد بازار می کند. فرش چه به صورت ماشینی و صنعتی تولید شود و چه به صورت دستی گره زده شود در هر صورت لازمه ی منزل می باشد.

امروزه برای تهیه فرش هزینه ی زیادی لازم است، پس در نگهداری و شست و شوی آن باید  دقت لازم به عمل آید. برخی شست و شوی فرش را به سالی یکبار موکول می کنند و تنها به عنوان خانه تکانی عیدانه به سراغ شستن فرش ها می روند اما ممکن است لازم باشد فرش بیش از سالی یکبار شسته شود بخصوص در خانه های پر رفت و آمد و صاحب فرزند کوچک و نوزاد.

بنابراین سهل انگاری در شست و شوی فرش ممکن است عواقب هزینه بری را در بر داشته باشد.

قالیشویی کارپواش با بیش از 30سال تجربه

قالیشویی کارپواش با تجربه ترین قالیشویی فردیس کرج که مجهز به دستگاه های شست و شوی تمام اتوماتیک است در شست و شوی انواع قالی و فرش تبهر دارد. فرش های ماشینی که اغلب شستن آنها یکی از دغدغه های مشتریان است، جزو فرش های قیمتی و بسیار حساس می باشند که شستن آنها نیاز به دقت بیشتری دارد. قالیشویی فردیس کرج آماده به کار است تا انواع فرش ها و قالی های دستی و ماشینی را به نحوی مناسب شست و شو داده و خشک کند و در کمترین زمان به دست مشتریان برساند.

0-Ferdis carpet washing with advanced machines (2)

اطمینان و ضمانت کیفیت کار در قالیشویی کارپواش

یکی از موارد مهم و قابل تامل در فرش ها به هم ریختگی رنگ آنها براثر شست و شو می باشد. فرش های دستبافت و قالی های سنتی و تابلوفرش ها که از رنگ های تیره و روشن متعددی برخوردار هستند بیشترین آسیب پذیری را در این مورد دارند. صاحبان این فرش های نفیس میتوانند با اعتماد بالایی آنها را به دست متخصصین قالیشویی فردیس کرج در شرکت قالیشویی کارپواش بسپارند.

چرا قالیشویی با دستگاه های مکانیزه پربازده تر است؟

قالیشویی به صورت تمام اتومات در قالیشویی فردیس کرج از مزایای بسیاری برخوردار است، یکی از آن مزایا این است که مشتریان در هر فصل و شرایطی می توانند شستن فرش خود را در این کارخانه انجام دهند. زیرا که علاوه بر شست و شو با مواد شستشو دهنده ی باکیفیت، درجه حرارت آب به صورت اتوماتیک قابل کنترل است و نیز خشک کردن فرش ها در اتاق های مخصوص گرم خانه صورت می پذیرد و این بالاترین کیفیت در نحوه ی ارائه ی خدمات در کارخانه قالیشویی کارپواش می باشد که باعث تسریع در روند انجام کار و تحویل فرش به مشتری است.

قالیشویی-محمدشهر-کرج-فرش-با-زمینه-زرد-و-قرمز

رعایت نکات و دستورات احکام اسلامی در قالیشویی فردیس کرج

علاوه بر آن می توان یادآور بود که نحوه ی آبکشی به طور کامل پیرو احکام شرعی و نکات و دستورات اسلامی است پس مشتریان عزیز با سپردن فرش خود به کارخانه ی قالیشویی فردیس کرج ازین بابت هیچ دغدغه ای نخواهند داشت.

مزایای شست و شوی صنعتی بر شست و شوی سنتی

  • در شست و شوی سنتی نیروی انسانی نقش ویژه ای دارد، بنابر این احتیاج به نیروی انسانی بالایی می باشد.
  • در شست و شوی سنتی نحوه ی شست و شو بسیار زمان بر است و مدت زمان بیشتری را نیاز دارد تا فرش مجدد به منزل مشتریان باز گردد. از طرفی فرش که کالای اساسی و محافظ اعضای خانواده در برابر رتوبت و سرمای کف اتاق است، جای خالی آن برای اعضای خانواده آزاردهنده می باشد.
  • یکی دیگر از معایب شست و شوی سنتی برخورد بدور از لطافت با تار و پود لطیف و آسیب پذیر فرش است.

قالیشویی فردیس کرج مجهز به دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک

اما در قالیشویی فردیس کرج با تجهیزات تمام اتوماتیک که دست صنعتگر مهندسان کشورمان در آن دخیل است، هیچگونه آسیبی بعد از شست و شوی فرش ها دیده نمی شود، و با بالاترین کیفیت تحویل مشتریان داده می شود.

در کارخانه قالیشویی کارپواش با تنظیم ارتفاع برس نسبت به جنس فرش و نیز کنترل کیفیت و میزان مواد شوینده اعم از تاید و شامپوفرش، خدمات در بالاترین کیفیت رائه ی شود.

وجود برس های دیسکی که بنابر جنس فرش انتخاب می شوند و نیز تکنولوژی نوین شست و شوی فرش دستبافت از ویژگی های ممتاز قالیشوی کارپواش می باشد.

از طرفی روش های مناسب برای آبکشی و خشک کردن فرش، باعث شده تا کارخانه ی قالیشویی فردیس کرج جزو ماهرترین و با تجربه ترین های این عرصه باشد.

قالیشویی-محمدشهر-کرج-فرش-ایرانی

قیمت شست وشوی انواع فرش در قالیشویی فردیس کرج

قالیشویی کارپواش در فردیس کرج علاوه بر در نظر داشتن میزان رضایتمندی مشتریان از نحوه ی کار و نیز قیمت، نحوه ی قیمت گذاری در شست و شوی فرش را اینگونه بیان می کند که در حقیقت قیمت گذاری از طرف اتحادیه صورت گرفته و به تمامی کارخانه های قالیشویی ابلاغ می شود.

با این وجود ما با قیمت های مختلفی در بازار رو به رو هستیم که یکی از دلایل آنها می تواند فضای رقابتی بین شرکت ها و ارائه خدمات متنوع آنها به مشتریان باشد. از طرفی مواردی همچون نوع فرش، جنس فرش، سایز فرش و مواد شوینده ی مصرفی و مورد استفاده و کیفیت شست و شوی فرش از عوامل تاثیرگزار در قیمت است.

اما می توان گفت که قالیشویی فردیس کرج با هدف جلب رضایت مشتری مناسب ترین و ارزان ترین قیمت را برای ارائه ی خدمات در نظر گرفته است.

کارخانه قالیشویی کارپواش  با حضور مجرب ترین کادر خدماتی می تواند مناسب ترین گزینه برای انتخاب نحوه شست و شوی فرش شما باشد.

بدیهی است که فرش ارزنده ترین و پرکاربردترین کالای زندگی است و اگر از نوع دستبافت باشد می توان گفت که جزو سرمایه ی یک فرد به شمار می آید. بنابراین کوتاهی و بی دقتی در نحوه ی شست و شوی آن می تواند عواقب جبران ناپذیر و یا پرهزینه ای در بر داشته باشد.

0-Ferdis Carpet Washing-Carpet with red flowers

با ما تماس بگیرید

تماس با قالیشویی فردیس کرج از طریق شماره های تماس درج شده در سایت امکان پذیر است. گفتنی است که کارخانه ی قالیشویی فردیس کرج دارای پروانه ی کسب قالیشویی می باشد و شست وشوی فرش ها در شهر کرج صورت می پذیرد. این کارخانه مجهز به دستگاه های مکانیزه ی قالیشویی و مواد شوینده ی معتبر است که تحت نظارت مشتریان انجام می پذیرد.

قالیشویی فردیس کرج دارای پشتیبانی فعال  و متعهد است و مشتریان می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی از روند شست و شوی فرش خود مطلع باشند.

Back To Top