skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

امروزه به علت توسعه شهرنشینی و زندگی در آپارتمان‌ها امکان شستشوی فرش به صورت دستی برای درصدی از مردم مهیا نیست و لذا برخی از آن‌ها برای این کار با قالیشویی تماس می‌گیرند. اگر ساکن عظیمیه کرج هستید می‌توانید به قالیشویی کارپواش به عنوان بهترین قالیشویی عظیمیه اعتماد کنید. این قالیشویی با بیش از ۳۰ سال تجربه بهترین خدمات را برای جلب رضایت شما ارائه خواهد داد.

کارخانه قالیشویی عظیمیه این اطمینان را به شما خواهد داد که فرش‌های شما در محیطی کاملا مجهز شسته می‌شوند. این کارخانه که در کرج واقع شده پذیرای انواع فرش، تابلوفرش، قالی، موکت و… است. گفتنی است قالیشویی کارپواش با در اختیار داشتن ماشین آلات مجهز و دستگاه‌های تمام اتوماتیک کار شستشو، خشک کردن، کنترل کیفیت و بسته بندی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد.

حسن شهرت قالیشویی کارپواش به علت کیفیت کاری است که ارائه می‌دهد و لازم به ذکر است در این کارخانه قالیشویی برای هر بخش پرسنل کارآزموده تخصیص داده شده و لذا شستشوی فرش با استفاده از دانش، فناوری و تجهیزات کافی انجام می‌گیرد که طبیعتا نتیجه کارشان برای مشتریان مطلوب واقع می‌شود. این قالیشویی مجاز عملیات شستشو را به شکل کارخانه‌ای و تمام اتوماتیک انجام می‌دهد، لذا سرعت و کیفیت بالایی را به ارمغان می‌آورد.

machine-carpet-blue-in-rug-washing-azimie

قالیشویی عظیمیه | قالی شویی عظیمیه | شستشوی قالی عظیمیه | شستشوی قالیچه عظیمیه

از فرش‌ها به عنوان یک کالای گران‌قیمت باید به خوبی مراقبت کرد و آن‌ها را همواره پاکیزه و سالم نگه داشت. با توجه به نحوه مصرف آن‌ها احتمال آسیب‌هایی از قبیل سوختگی، زنگ زدگی، کپک و… بر روی آن‌ها وجود دارد؛ همچنین فرش‌ها همواره در معرض جذب گرد و غبار و آلودگی‌های محیطی هستند که به همین دلایل توصیه می‌شود برای پاکیزه نگه‌داشتن فرش‌ها به جاروبرقی اکتفا نکنید و حتما آن‌ها را سالی یک یا دوبار بشوئید تا از لحاظ بهداشتی، سلامت آن‌ها تضمین شود.

اگر در پی یک قالیشویی در عظیمیه هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید، چرا که کارخانه قالی شویی عظیمیه با استفاده از دستگاه‌های مدرنی که دارد خدماتی عالی با قیمتی مناسب به شما ارائه خواهد داد و انواع قالی و قالیچه‌های شما توسط پرسنل قالیشویی عظیمیه به بهترین شکل شستشو، آب‌کشی و آبگیری شده و سپس خشک و اتو کشیده درون کاور به شما تحویل داده خواهند شد.

در خانه‌های ایرانی فرش‌ها و قالیچه‌ها جزء جدانشدنی دکوراسیون به شمار می‌روند و از لحاظ قیمتی نیز به عنوان کالای گران‌قیمت محسوب می‌شوند لذا برای سپردن آن‌ها به قالیشویی باید دقت کرد.

قالیشویی تمام اتوماتیک عظیمیه کرج

قالیشویی‌ها با توجه به دستگاه‌هایی که در شستشوی فرش به کار می‌گیرند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. امروزه مدرن‌ترین قالیشویی‌ها به دستگاه‌های تمام اتوماتیک مجهزند که این دستگاه‌ها کاملا قابل تنظیم بوده و لذا آسیبی به فرش در حین شستشو وارد نمی‌کنند.

برس‌های آن‌ها با توجه به ضخامت فرش تنظیم می‌شوند و لذا کم‌ترین فشار بر تار و پود فرش وارد می‌گردد. البته عملکرد تمام اتوماتیک تحت نظارت کارشناسان انجام می‌گیرد و برخی امور مثل ریشه زنی، شیرازه بافی، رفوگری، پرزگیری و… نیز توسط متخصصان فرش انجام می‌گیرد.

کارشناسان قالیشویی تمام اتوماتیک عظیمیه کرج به عنوان کارشناسانی خبره و کارآزموده دستگاه‌ها را طبق جنس، الیاف و مقاومت فرش تنظیم می‌کنند و در صورت نیاز امورات مرتبط با رفع عیب فرش، مثل سوختگی و مسائلی نظیر این را نیز انجام می‌دهند.

گفتنی است قیمت قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در قالیشویی کارپواش قیمتی مناسب‌تر و ارزان‌تر از سایر قالیشویی‌های دستی برآورد می‌شود که برای مشتریان رضایت بخش خواهد بود.

قالیشویی فوری عظیمیه | قالیشویی سریع عظیمیه

از جمله مهم‌ترین انتظارات مشتریان از یک قالیشویی خوب را می‌توان کیفیت بالا در زمان کوتاه برشمرد. در واقع هر چه قالیشویی، فرش‌ را در زمان کوتاه‌تری تحویل دهد برای مشتریان خوشایندتر است.

در این راستا همواره قالیشویی‌های تمام اتوماتیک پیشگام هستند، چرا که این قالیشویی‌ها با داشتن تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته کم‌تر از نیروی انسانی استفاده می‌کنند و در نتیجه سرعت عمل آن‌ها بسیار بالا است.

برای استفاده از خدمات قالیشویی فوری عظیمیه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید، تا فرش‌های شما ظرف زمانی کوتاه حداکثر ۴۸ ساعت به شما تحویل داده شوند. البته قابل توجه است زمان تقریبی در قالیشویی‌ها برای تحویل فرش از ۲ روز تا ۷ روز بسته به شرایطی مثل پیک کاری و… متغیر است.

این به آن معناست که در ایام عید نوروز با افزایش مشتریان و شلوغی کار قالیشویی‌ها زمان بازگشت فرش تا حدی به تعویق می‌افتد؛ اما قالیشویی تمام اتوماتیک کارپواش با کارخانه‌ پیشرفته‌ای که دارد، این کار را در کم‌ترین زمان ممکن یعنی حدود دو روز برای شما انجام خواهد داد.

بهترین قالیشویی در عظیمیه کرج

در درجه اول برای انتخاب بهترین قالیشویی باید قدری زمان برای این کار اختصاص داد و قبل از تماس با قالیشویی آن را از طریق صنف مربوطه پیگیری کرد. چرا که متاسفانه نمی‌توان به هر قالیشویی‌ای تنها با توجه به تبلیغات اعتماد کرد. بنابراین بهترین راه برای یافتن قالیشویی معتبر و مجاز در عظیمیه پیگیری از طریق صنف مربوطه است.

قالیشویی کارپواش با بیش از ۳۰ سال تجربه، مجوز معتبر از صنف قالیشویی دریافت کرده است و لذا مشتریان می‌توانند به راحتی به این مرکز اعتماد کنند و فرش‌های خود را به آنان بسپارند.

گفتنی است این قالیشویی با کادر مجربی که دارد بهترین خدمات را ارائه می‌دهد و در همین راستا قبل از تحویل، شستشوی کامل فرش‌ها توسط کارشناسان فرش بررسی و تائید می‌شود.

شستشوی فرش عظیمیه | فرش شویی عظیمیه

نحوه شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی کارپواش که در شهر کرج واقع است به این صورت است که تمام مراحل آن توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک تحت نظارت کارشناسان کار آزموده فرش انجام می‌گیرد. این مراحل عبارتند از:

 • خیس کردن فرش: با خیس کردن فرش لکه‌ها از حالت چرک مردگی خارج می‌شوند و سپس شستشو راحت‌تر صورت می‌گیرد.
 • پاشیدن مواد شوینده: وقتی فرش‌ها کاملا خیس خورد بسته به جنس آن‌ها و همچنین لکه‌ای که بر روی آن‌ها وجود دارد باید مواد شوینده مخصوص انتخاب شود و بر روی فرش قرار گیرد. نکته قابل توجه این‌که قالیشویی کارپواش این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند که خودشان مواد شوینده را انتخاب کنند و لذا خیالشان از بابت کیفیت مواد شوینده راحت خواهد بود.
 • در این مرحله دستگاه‌های اتوماتیک قالیشویی برس‌های فرچه‌ای را به صورت افقی بر روی فرش می‌کشند. در این هنگام فرچه‌ای دیگر نیز به حالت دورانی از زیر فرش را تمیز می‌کند تا هر دو سمت فرش کاملا تمیز شوند.
 • سپس فرش از غلتک عبور می‌کند و به گرم‌خانه منتقل می‌شود.
 • در گرم‌خانه فرش‌ها به خوبی خشک می‌شوند. این مدل خشک شدن مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عدم نیاز به نور خورشید است. در واقع با استفاده از گرم‌خانه خشک شدن فرش‌ها در محیطی مصنوعی صورت می‌گیرد، لذا می‌توان در هر فصلی فرش‌ها را شست و خشک کرد؛ همچنین پهن کردن فرش‌ها زیر نور خورشید و در فضای باز ممکن است موجب آلودگی آن شود چرا که گاهی باد و باران و… قابل پیش بینی نیستند و البته اشعه یو وی خورشید نیز ممکن است شفافیت و رنگ فرش را تحت تاثیر قرار دهد.

پس از خشک شدن فرش‌ها در گرم‌خانه آن‌ها را اتوکشی می‌کنند و به صورت لول شده درون کاور به مشتری تحویل می‌دهند.

لکه بری فرش در قالیشویی عظیمیه

در قالیشویی نوین از روش‌های جدید برای لکه‌بری استفاده می‌کنند و در این راستا از دانش و تکنولوژی نیز بهره می‌برند. چنان‌چه بر روی فرش شما لکه‌ای ایجاد شد بهتر است قبل از این‌که بر روی فرش تثبیت شود اقدام به پاکسازی آن کنید و اگر در این کار موفق نشدید فورا با قالیشویی تماس بگیرید تا قبل از نفوذ لکه و چرک مرده شدن آن لکه از بین برود.

برای از بین بردن برخی لکه‌ها از روی فرش لازم است برخی لکه‌های متداول را بشناسید:

 • لکه چربی:

اگر برای پوشش آشپزخانه از فرش استفاده می‌کنید این فرش در معرض لکه چربی است. برای از بین بردن لکه چربی از روی فرش لازم است از مواد شوینده خانگی به صورت رقیق استفاده کنید. برای این‌ کار مایع ظرفشویی مناسب است.

 • لکه آدامس

از بین بردن لکه آدامس کار دشواری نیست و تنها به یک تکه یخ نیاز دارید تا بتوانید این لکه را از بین ببرید. یخ باعث می‌شود تا چسبندگی آدامس از بین برود و از روی فرش به راحتی بلند شود.

 • لکه شکلات

لکه شکلات از آن دسته لکه‌های سر سخت است که به فرش نفوذ می‌کند و پاک کردن آن قدری دشوار است. برای از بین بردن این لکه در ابتدا بهتر است با استفاده از یک جسم نوک تیز، شکلات از روی فرش برداشته شود و سپس با یک اسفنج و مواد شوینده صابونی لکه بری انجام گیرد. این کار ممکن است در لکه‌های کوچک جوابگو باشد اما برای لکه‌های بزرگ‌تر بهتر است با قالیشویی تماس بگیرید.

 • لکه ادویه

برخی ادویه‌ها رنگ تندی دارند و به محض این‌که روی فرش ریخته شوند فرش را رنگی می‌کنند. برای از بین بردن لکه ادویه ابتدا باید فرش توسط جاروبرقی تمیز شود و سپس به نرمی با استفاده از یک دستمال جاذب و آب و صابون فرش تمیز شود. اگر لکه همچنان پابرجا ماند و یا به حالت کم‌رنگ ثابت شد می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید تا فورا لکه بری را به صورت خشکشویی برای شما در محل انجام دهند.

 • لکه شمع

لکه شمع با توجه به نوع پارافینی که دارد متغیر است. معمولا شمع‌‌های عادی توسط اتو به صورت غیر مستقیم پاک می‌شوند اما، پارافین‌های رنگی معمولا بر روی فرش آثار بدی برجای می‌گذارند که تنها توسط دستگاه‌های قالیشویی و محلول‌های خاصی که دارند قابل تمیز شدن هستند.

به طور خلاصه قالیشویی کارپواش با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه و محلول‌های مخصوص انواع لکه را از روی فرش‌های شما پاک می‌کند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

اعلا شویی فرش‌های قدیمی توسط قالیشویی کارپواش

فرش‌هایی که قدمت زیادی دارند به علت گذشت زمان و طول عمرشان بسیار آسیب‌پذیر هستند. همواره توصیه می‌شود هرگز این فرش‌های قدیمی را در منزل نشوئید، چرا که احتمال آسیب به بافت فرش زیاد است. فرش‌های قدیمی ارزش بسیار بالایی دارند ولی به همان میزان نیز در معرض پوسیدگی هستند، لذا برای شستشوی آن‌ها باید با یک قالیشویی معتبر تماس گرفت تا بدون آسیب به فرش آن‌ها را غبارگیری و شستشو کنند.

قالیشویی کارپواش به این منظور بخشی از نیروی خود را به اعلاشویی اختصاص داده که انواع فرش‌های قدیمی و ارزشمند را به صورت تضمینی خواهند شست. در واقع مسئولیت هرگونه آسیبی به فرش بر عهده قالیشویی است و لذا مشتریان به آسانی می‌توانند به این قالیشویی اعتماد کنند و فرش‌های قدیمی و باارزش خود را به این قالیشویی مجاز در عظیمیه بسپارند.

شستشوی فرش دستباف عظیمیه

در میان انواع فرش‌های مختلف، فرش‌های دستباف از بالاترین ارزش برخوردارند و از گذشته در خانه‌های ایرانی علاوه بر چشم‌نوازی، گرما بخش نیز بوده‌اند. جنس فرش‌های دستباف با توجه به نخ‌هایی که در بافت آن استفاده می‌شود متغیر است اما اغلب جنس آن‌ها از ابریشم است.

همان‌طور که مستحضر هستید، فرش‌های دستباف با گذشت زمان ارزشمندتر شده و در واقع به عنوان یک سرمایه در خانه‌ها محسوب می‌شوند، از این رو شستشوی اصولی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

بیشتر فرش‌های دستباف به علت رنگرزی خاصی که دارند ممکن است رنگ پس دهند و این به معنای آسیب به ظاهر فرش است که شما را متحمل هزینه‌های زیادی برای بازگرداندن شفافیت فرش می‌کند.

قالیشویی کارپواش یکی از قالیشویی‌های معتبر است که برای اطمینان خاطر مشتریان، فرش‌های دستباف را به صورت تضمینی می‌شوید. این قالیشویی مجاز عظیمیه برخلاف قالیشویی‌های نامعتبر مسئولیت هرگونه آسیب به فرش را حین شستشو به عهده می‌گیرد.

شستشوی-فرش-طرح-برجسته-در-قالیشویی-عظیمیه

شستشوی صحیح فرش دستباف

برای شستشوی فرش دستباف باید از یک سری اصول آگاه بود تا پس از شستشو نتیجه مطلوب حاصل شود. این اصول عبارتند از:

 • فرش‌های دستباف باید قبل از شستشو به خوبی غبارگیری شوند. در روش سنتی عمل غبارگیری توسط ضربات مکانیکی بر روی فرش انجام می‌شود اما در شستشوی مدرن توسط دستگاه‌های مکنده پیشرفته فرش‌های دستباف غبارگیری می‌شوند. گفتنی است بهتر است فرش دستباف خود را به قالیشویی مجاز بسپارید که از لوازم و تجهیزات مدرن استفاده می‌کنند، چرا که ضربه زدن به فرش‌های دستباف می‌تواند به جا به جایی تار و پود و در نتیجه آسیب به شکل ظاهری و طرح فرش منجر شود. پرسنل قالیشویی عظیمیه با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و تمام اتوماتیک عمل غبارگیری فرش‌های دستباف را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.
 • پس از غبارگیری باید لکه‌ها شناسایی شوند. در واقع هر لکه‌ای با توجه به ماهیتش و همچنین مدت زمانی که ایجاد شده نیازمند مواد شوینده مخصوص است. در انتخاب مواد شوینده برای فرش دستباف باید نهایت دقت را داشت تا نرمی و لطافت فرش پس از خشک شدن حفظ شود. در این راستا کارشناسان قالیشویی عظیمیه کرج کم‌تر از مواد شوینده مضر استفاده می‌کنند و حدالامکان با استفاده از شامپوهای مختلف با درصد قلیایی پائین برای شستشوی فرش دستباف اقدام می‌کنند. گفتنی است چنان‌چه فرش خود را به قالیشویی کارپواش در عظیمیه بسپارید، پرسنل این مجموعه لکه بری کامل و صد در صدی فرش را برای شما تضمین می‌کنند.
 • در شستشوی فرش دستباف با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک شاهد شستشوی یکدست و پاکیزگی کامل خواهیم بود، چرا که این دستگاه‌ها با برس‌های قابل تنظیم به خوبی تمام نقاط فرش را یکسان شسته و لذا پس از خشک شدن پاکیزگی فرش کاملا نمایان خواهد بود.
 • یکی از اصول مهم در شستشوی فرش دستباف، نحوه خشک کردن آن است. اغلب فرش‌های دستباف به علت خاصیت جاذبی که دارند آب را به خود جذب کرده و به سختی خشک می‌شوند. همین خشک نشدن ممکن است باعث ایجاد کپک، قارچ و… شود. در قالیشویی کارپواش پس از شستشو فرش‌های دستباف به گرم‌خانه منتقل می‌شوند و در آن‌جا به خوبی نم زدایی شده و صد در صد خشک می‌شوند. پرسنل کنترل کیفیت قالیشویی عظیمیه فرش‌های شما را به خوبی چک می‌کنند و در صورت تائید پاکیزگی و خشکی فرش را وارد مرحله بسته بندی می‌کنند.

به طور کلی شستشوی فرش دستباف به علت وزن سنگینی که دارد کار نسبتا دشواری است و لذا معقول است که به قالیشویی مجاز سپرده شود. قالیشویی‌های تمام اتوماتیک مثل قالیشویی کارپواش با ارائه تضمین کیفیت فرش‌های دستباف را برای شما در کم‌ترین زمان ممکن شسته و درون کاور تحویل می‌دهند. اگر ساکن عظیمیه هستید می‌توانید با پرسنل قالیشویی عظیمیه تماس بگیرید و از خدمات کم‌نظیر قالیشویی کارخانه‌ای و تمام اتوماتیک کارپواش بهره‌مند شوید.

شستشوی فرش ماشینی عظیمیه

فرش‌های ماشینی در حال حاضر بیشترین درصد استفاده را در خانه‌های ایرانی دارند، چرا که از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه و ارزان‌تر از فرش‌های دستباف هستند. البته امروزه با پیشرفت صنعت فرش‌های ماشینی با شباهت بسیار زیادی به فرش‌های دستباف از لحاظ تراکم و کیفیت تولید می‌شوند.

فرش‌های ماشینی نیز باید برای حفظ سلامت مرتب شستشو شوند. شستشوی فرش ماشینی باید با دقت بالایی انجام گیرد، چرا که مقاومت این فرش‌ها به نسبت فرش‌های دستباف کم‌تر است. در واقع شستشو این فرش‌ها ممکن است به رنگ و شفافیت آن‌ها آسیب وارد کند، لذا برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است فرش‌های ماشینی به قالیشویی مجاز و معتبر سپرده شوند که با دانش و فناوری روز فرش‌ها را می‌شویند.

قالیشویی کارپواش به عنوان یک قالیشویی معتبر با تجربه‌ای بالا همواره در تهران و کرج خدماتی عالی به مشتریان ارائه داده است. این قالیشویی هم اینک با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته با قابلیت تنظیم برس و تیغه قادر است انواع فرش‌های ماشینی را بدون هیچ‌گونه آسیبی به آن‌ها بشوید. کارشناسان قالی شویی عظیمیه با مهارت و تجربه‌ای که دارند شستشو و تمیزی فرش‌های شما را تضمین می‌کنند.

شستشوی فرش خارجی عظیمیه

فرش‌های خارجی تفاوت‌های زیادی با فرش‌های ایرانی و اصیل دارند. این تفاوت‌ها فقط به طرح و شکل ظاهری محدود نمی‌شود بلکه از لحاظ جنس و کیفیت نیز تفاوت چشمگیری دارند. اغلب الیاف فرش‌های خارجی از نوع مصنوعی است و لذا شستشوی آن‌ها نیازمند دانش و تجهیزات است.

احتمال این‌که فرش‌های خارجی با شستشوی غیر اصولی آسیب ببینند بسیار بالاست، لذا برای شستن این فرش‌ها معقول است از قالیشویی مجاز بهره‌ گرفت. قالیشویی کارپواش با تخصیص بخشی از نیروی خود به شستشوی فرش خارجی موجبات شستشوی بی نقص بدون آسیب به بافت فرش را فراهم کرده است.

اگر فرش خارجی شما به علت آلودگی، لکه و… نیاز به شستشو دارد، می‌توانید با کارشناسان قالیشویی عظیمیه تماس بگیرید تا در اسرع وقت فرش شما را به بهترین شکل ممکن شسته و به شکل کاملا تمیز در زمانی کم به شما تحویل دهند.

شستشوی فرش ترکی عظیمیه

فرش‌های ترکی از جمله فرش‌های اصیلی به شمار می‌روند که نشان‌گر سلیقه صاحبشان هستند. در واقع افرادی که به رنگ و طرح‌های اصیل علاقه دارند، بیشتر از فرش‌های ترکی استفاده می‌کنند. معمولا فرش‌های ترکی از جمله فرش‌های پر تراکم به حساب می‌آیند و ضخامت آن‌ها نیز بیشتر است.

شستشوی فرش ترکی به علت فراوانی رنگ‌های گرم در طرح‌های آن نیازمند دقت و تجهیزات است. در واقع بهتر است جهت عدم آسیب رسانی به زیبایی فرش آن را برای شستشو به قالیشویی معتبر سپرد.

قالیشویی کارپواش با دارا بودن دستگاه‌های تمام اتوماتیک انواع فرش ترکی را بدون هیچ‌گونه مشکلی برای شما خواهد شست و برای این‌که خیال شما از شستشوی فرش‌ها راحت باشد، این کار را به صورت تضمینی انجام خواهد داد. در واقع مسئولیت رنگ پس دادن و مسائل این‌چنینی فرش را پرسنل قالیشویی عظیمیه به عهده خواهند گرفت.

قیمت قالیشویی عظیمیه کرج | هزینه قالیشویی عظیمیه | قالیشویی ارزان عظیمیه

یکی از سوالات مهمی که برای افرادی که می‌خواهند فرش خود را به قالیشویی بسپارند، پیش می‌آید، نحوه محاسبه قیمت شستشوی فرش‌هاست. گفتنی است قیمت قالیشویی عظیمیه کرج بر طبق نرخ مصوب قالیشویی تعیین می‌گردد که سالانه اتحادیه قالیشویی اعلام می‌کند؛ اما در محاسبه هزینه قالیشویی کارپواش موارد دیگری نیز دخیل است که عبارتند از:

 • جنس فرش: شستشوی فرش‌های مختلف بر حسب جنس آن‌ها قیمت‌های متفاوتی دارد. مثلا قیمت شستشوی فرش دستباف با فرش‌های ماشینی فرق می‌کند.
 • زمان شستشو: فرش‌ها با توجه به تراکمی که دارند، از لحاظ شستشو زمان می‌برند. یعنی فرش‌های نفیس با تراکم بالا قاعدتا زمان بیشتری برای شستشو احتیاج دارند که این امر در قیمت گذاری شستشوی فرش موثر است.
 • ابعاد فرش: فرش‌ها با توجه به ابعادشان که بر اساس متر مربع محاسبه می‌شوند، به انواع مختلفی تقسیم می‌گردند که به طور معمول ۶، ۹ و ۱۲ متری هستند. البته قالیچه‌ها و تابلو فرش‌ها نیز بر اساس ابعادشان در قالیشویی قیمت گذاری می‌شوند.
 • ارزش فرش: فرش‌ها با توجه به ارزشی که دارند، باید با شرایط خاصی شستشو شوند. مثلا فرش‌های گران‌قیمت و نفیس که از لحاظ مادی و یا معنوی ارزشمندند در قالیشویی‌های مجاز مثل قالیشویی کارپواش به صورت مجزا با دقت و کیفیت بیشتری شسته می‌شوند که این امر در قیمت نهایی تاثیرگذار است.

البته لازم به ذکر است قالیشویی‌های مختلف به علت این‌که فضای رقابت میانشان حاکم است نیز قیمت‌های مختلفی ارائه می‌دهند، اما قالیشویی کارپواش که یک قالیشویی معتبر در عظیمیه به شمار می‌رود، همواره با هدف جلب رضایت مشتریان سعی نموده کم‌ترین هزینه را برای آن‌ها در نظر بگیرد و چنان‌چه فرش‌های خود را به این قالیشویی بسپارید، شستشوی فرش‌های شما با قیمتی مقرون به صرفه برایتان تمام خواهد شد.

مزایای تماس با قالیشویی کارپواش

قالیشویی کارپواش با بیش از ۳ دهه فعالیت گسترده در سطح استان‌های تهران و البرز حسن شهرتی کسب کرده است که اطمینان مشتریان را جلب می‌کند. فرش به عنوان یک کالای گران‌قیمت باید به یک مرکز معتبر جهت شستشو سپرده شود تا خیال مشتری از بابت صحت شستشو راحت باشد.

از مهم‌ترین خدماتی که قالیشویی کارپواش برای مشتریانش در نظر گرفته است حمل و نقل رایگان فرش‌ها از منزل تا کارخانه و بالعکس است؛ علاوه بر این هزینه شستشوی فرش نیز پس از رضایت مشتری اخذ می‌گردد و در غیر این‌صورت یعنی اگر مشتری از خدمات قالیشویی عظیمیه ناراضی باشد امکان استرداد وجه وجود دارد.

شستشوی فرش‌ها در کارخانه قالیشویی عظیمیه با ضمانت کامل انجام می‌گیرد و گفتنی است تمام فرش‌ها به شکل اسلامی آب‌کشی و کر اسلامی داده می‌شوند تا پاکیزگی کامل فرش‌ها صورت گیرد. این قالیشویی دارای واحد پشتیبانی فعال است که این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کند تا تمام امورات شستشوی فرش تحت کنترل مشتری انجام گیرد.

شماره تماس قالیشویی کارپواش

قالیشویی کارپواش یک قالیشویی کاملا مدرن و مجهز است که با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک فرش‌های مختلف را به بهترین شکل ممکن می‌شوید. قابل توجه است پرسنل قالیشویی عظیمیه با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و محلول‌های شستشو انواع امورات مرتبط با خشک‌شویی مبل، موکت، تخت و… را نیر در محل برای شما انجام می‌دهند.

البته این کار به شکل کاملا هماهنگ شده انجام می‌گیرد و کارشناسان خشک‌شویی با معرفی نامه معتبر و کارت شناسایی به محل شما رجوع خواهند کرد.

برای بهره‌گیری از مزایای قالیشویی کارپواش می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید. برای تماس با قالیشویی کارپواش که یک قالیشویی مجاز و معتبر در عظیمیه کرج به شمار می‌رود می‌توانید با شماره تلفن 36272214 تماس بگیرید.

شستشوی-فرش-فیروزه-ای-توسط-دستگاه مکانیزه

سخن آخر

برای شستشوی فرش دو روش سنتی و صنعتی وجود دارد اگر بخواهیم این دو روش را با هم مقایسه کنیم در می‌یابیم شستشوی صنعتی مزایای بیشتری دارد که عبارتند از: کیفیت و سرعت بیشتر، جلوگیری از هدر رفت آب، عدم آسیب به تار و پود فرش، قیمت ارزان‌تر و… . با توجه به این موارد مطلوب است به جای شستشوی دستی برای شستشوی فرش‌ها با یک قالیشویی معتبر تماس بگیریم.

قالیشویی کارپواش به عنوان یک قالیشویی مجاز در عظیمیه خدماتی عالی به مشتریان ارائه می‌دهد. این قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک فرش‌های شما را به بهترین شکل شسته و سپس خشک و اتو کشیده به شما تحویل خواهد داد. برای ثبت سفارش خود می‌توانید از طریق اینترنت نیز اقدام کنید تا از تخفیفات ویژه ما بهره‌مند گردید.

Back To Top