skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

شستشوی قالی‌ها در واقع یکی از امور مهمی است که از لحاظ بهداشتی همواره توصیه شده است. در گذشته بیشتر شستن فرش‌ها به صورت سنتی انجام می‌شد که البته دردسرهای زیادی داشت، اما امروزه با صنعتی شدن قالیشویی عملیات شستشو، خشک کردن و بسته بندی به شکل کاملا حرفه‌ای انجام می‌شوند. اگر در پی قالیشویی شهرک بنفشه هستید می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید تا از خدمات عالی و کم نظیر این مجموعه بهره‌مند شوید.

کارخانه قالیشویی کارپواش با بیش از ۳۰ سال تجربه، کارخانه‌ای خوشنام است که همواره با هدف جلب رضایت مشتریان فعالیت کرده است. شستشوی انواع فرش، تابلوفرش، قالیچه، موکت و… در این کارخانه با کیفیت عالی انجام می‌شود.‌ گفتنی است کارخانه قالیشویی شهرک بنفشه یک کارخانه نسبتا مجهز است که با استفاده از دانش روز و دستگاه‌های پیشرفته و تمام اتوماتیک اقدام به شستشوی انواع فرش می‌کند و پس از شستشوی کامل، فرش‌ها خشک و لوله شده درون کاور تحویل مشتریان می‌گردند.

قالیشویی-شهرک-بنفشه-کرج-شستشوی-فرش-قرمز-با-ماشین

قالیشویی شهرک بنفشه | قالی شویی شهرک بنفشه کرج | شستشوی قالی شهرک بنفشه | شستشوی قالیچه شهرک بنفشه کرج

شستن قالی یک کار تخصصی به شمار می‌رود چرا که دارای ظرایف و نکات ریزی است که اگر رعایت نشوند، نتیجه شستشو مطلوب نخواهد بود. گفتنی است این نکات در مورد انواع فرش‌ها مختلف است و لذا شستشوی رضایت بخش مستلزم آگاهی از جنس فرش، بافت و رنگ آن است.

قالیشویی کارپواش با ارائه خدمات قالیشویی در شهرک بنفشه کرج آماده شستشوی انواع فرش‌های شما به شکل کاملا اصولی است. در همین راستا پرسنل قالی شویی شهرک بنفشه کرج با آگاهی از نحوه شستشوی صحیح و استفاده از تکنولوژی روز بهترین نتیجه را از شستشو به ارمغان می‌آورند.

حتما تا به حال مشاهده کرده‌اید که شستشوی سنتی و خانگی ممکن است در مقابل برخی آلودگی‌ها و لکه‌ها کارساز نباشد، لذا برای لکه بری بی نقص و کامل قالی‌ها نیاز به تخصص و تجهیزات احساس می‌شود‌، از این رو عاقلانه است که فرش‌ها برای شستشوی کامل به قالیشویی سپرده شوند تا خیالتان از محو شدن لکه‌ها و از بین رفتن آن‌ها راحت باشد. اگر در شهرک بنفشه ساکن هستید، برای این‌ کار می‌توانید با کارشناسان شستشوی قالی شهرک بنفشه تماس بگیرید.

قابل توجه است علاوه بر فرش‌ها، قالیچه‌ها نیز در خانه‌های ایرانی نقش مهمی دارند و اغلب از آن‌ها برای پوشش کف آشپزخانه، اتاق خواب و… استفاده می‌شود. این قالیچه‌ها نیز با توجه به مصرفی که دارند در معرض آلودگی هستند و از لحاظ بهداشتی ضروری است که مرتبا شسته شوند.

برای شستشوی قالیچه در شهرک بنفشه نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا در کم‌ترین زمان ممکن قالیچه‌های شما شسته و تمیز و اتو کشیده تحویلتان گردند.

مقایسه قالیشویی سنتی و صنعتی

از قدیم الایام فرش در خانه‌های ایرانی جایگاهی ثابت داشته است و به جرات می‌توان فرش را پوشش اصلی کف خانه‌های ایرانی نام برد. قدمت فرش ایرانی به دوران هخامنشی باز می‌گردد و این نشان از تمدن قوی و هنر ایرانیان است که همچنان در دنیای امروز نیز در خانه‌های کنونی کاربرد دارد.

در گذشته برای شستشوی فرش‌ها در ابتدا آن‌‌ها را با استفاده از چوب غبارگیری می‌کردند و ضربات شدیدی به فرش وارد می‌کردند و سپس با استفاده از آب فراوان و مواد شوینده فرش را شسته و سپس برای خشک شدن در زیر آفتاب پهن می‌کردند.

این روش مرسوم قدیمی یک سری معایب دارد که مهم‌ترین آن‌ها آسیب به بافت فرش است. در حقیقت ممکن است طی این پروسه تار و پود فرش آسیب ببینند و شکل ظاهری فرش تغییر کند.

البته گفتنی است قالیشویی سنتی در بیشتر موارد نتیجه مطلوبی نیز ندارد و پس از خشک شدن فرش ممکن است شاهد بر جای ماندن لکه‌ها، زرد شدن ریشه‌ها و… باشید؛ اما از همه مهم‌تر میزان مصرف آب است که در این روش شستشوی قالی میزان هدررفت آب تا حد زیادی بالاست.

خوشبختانه با ورود تکنولوژی به قالیشویی و صنعتی کردن آن دیگر این اتفاقات رخ نخواهند داد و فرش‌ها به بهترین شکل توسط ماشین آلات صنعتی شسته و خشک خواهند شد. در قالیشویی صنعتی دیگر خبری از هدر رفت آب نیست چرا که آب‌کشی فرش‌ها کاملا اصولی انجام می‌شود و معمولا برای این کار در کارخانه‌ها از آب غیر آشامیدنی استفاده می‌کنند.

از دیگر مزایای قالیشویی صنعتی می‌توان به شستشوی کامل اشاره کرد. در حقیقت پس از شستشو با استفاده از روش‌های اصولی و دستگاه‌های پیشرفته دیگر اثری از لکه‌ها باقی نخواهد ماند و تار و پود فرش نیز آسیبی نخواهند دید. قالیشویی مجاز شهرک بنفشه با در اختیار داشتن انواع تجهیزات مدرن یک قالیشویی صنعتی است که در تمام مراحل شستشو و خشک کردن فرش‌ها از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌کند.

از دیگر برتری‌های قالیشویی کارپواش که به روش صنعتی عمل می‌کند این است که فرش‌ها در فضای مصنوعی خشک می‌شوند و لذا در هر فصلی می‌توان فرش‌ها را به این قالیشویی در شهرک بنفشه سپرد، چرا که خشک شدن فرش‌ها به نور مستقیم خورشید نیازی ندارد و در گرم‌خانه صد در صد نم‌زدایی صورت می‌گیرد.

قالیشویی تمام اتوماتیک شهرک بنفشه کرج

امروزه با صنعتی شدن جوامع شاهد جایگزینی دستگاه‌ها به جای نیروی انسانی هستیم که البته این دستگاه‌ها تحت فرمان نیروی انسانی عمل می‌کنند با این تفاوت که کار را با کیفیت بیشتر، در زمان کم‌تر و به سهولت انجام می‌دهند.

در قالیشویی‌ها نیز دستگاه‌های تمام اتوماتیک به خوبی عملیات شستشوی فرش را انجام می‌دهند. به طور کلی مزایای شستشوی قالی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک به شرح زیر است:

 • سرعت و کیفیت بیشتر در شستشو
 • قابلیت تنظیم و شستشوی خودکار
 • برس‌های قابل تعویض و بهداشتی
 • امکان استفاده از انواع مواد شوینده و لکه بر
 • جلوگیری از هدر رفت آب
 • و…

به طور خلاصه قالیشویی تمام اتوماتیک شهرک بنفشه با به کار گیری دستگاه‌های پیشرفته عملیات شستشوی فرش را به شکل حرفه‌ای و اصولی انجام می‌دهد که نتیجه‌ای مطلوب به ارمغان می‌آورد.

قالیشویی فوری شهرک بنفشه | قالیشویی سریع شهرک بنفشه

مدت زمان تقریبی در قالیشویی‌ها برای تحویل فرش از سه روز تا هفت روز متغیر است که این زمان در واقع بر حسب میزان شلوغی کار آن‌ها تعیین می‌شود. نزدیک ایام عید پیک کاری قالیشویی‌هاست و در این ایام معمولا مشتریان باید مدت زیادی برای تحویل فرش خود منتظر بمانند. از آن‌جایی که فرش به عنوان کف‌پوش، سطح زیرین سایر اثاث منزل و یا محیط کار را در بر می‌گیرد، لذا نبود آن می‌تواند به پریشانی و شلوغی فضا منجر شود، بنابراین مهم است که قالیشویی‌ها این موضوع را مد نظر داشته باشند و هر چه زودتر فرش را شسته و تحویل دهند.

اگر یک قالیشویی فوری در شهرک بنفشه می‌خواهید که فورا کار شستشو را با کیفیت عالی انجام دهد، می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید. این قالیشویی طی زمان حداکثر ۴۸ ساعت فرش‌های شما را با کیفیت عالی شسته و سپس کاملا خشک و اتو کشیده درون کاور به شما تحویل می‌دهد، از این رو به عنوان قالیشویی سریع شهرک بنفشه با کیفیت کم‌نظیر و عالی در خدمت شماست.

شستشوی فرش شهرک بنفشه | فرش شویی شهرک بنفشه کرج

فرش‌ به عنوان یکی از لوازم گران‌قیمت خانه باید تحت مراقبت باشد در غیر این‌صورت عمر فرش کوتاه شده و شما متحمل هزینه خرید فرش نو خواهید شد. مراقبت از فرش‌ها به معنای تمیز نگه داشتن آن‌هاست.

این رسم در میان ایرانی‌ها مرسوم است که در سال حتما یک یا دوبار فرش‌های خود را می‌شویند که البته این کار را در ایامی نظیر عید نوروز و قبل از ماه رمضان بیشتر انجام می‌دهند. چنان‌چه در منطقه شهرک بنفشه کرج سکونت دارید و تمایل دارید فرشتان هر چه زودتر تمیز شود، می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید.

شستشوی فرش در شهرک بنفشه توسط کارشناسان کارخانه قالیشویی کارپواش به شکل کاملا اصولی انجام می‌شود و از آن مهم‌تر خشک کردن فرش‌ها نیز به صورت کامل انجام می‌شود.

همان‌طور که مستحضر هستید باقی ماندن رطوبت در فرش مشکلاتی نظیر رشد و تکثیر قارچ، کپک، پوسیدگی، زنگ زدگی و… را به بار می‌آورند؛ اما پرسنل قالیشویی شهرک بنفشه با استفاده از سیستم سانتریفیوژ فرش‌ها را کاملا خشک می‌کنند.

این آب‌گیری کامل به حذف رطوبت و در نتیجه سلامت و طول عمر فرش‌ها می‌انجامد که بسیار حائز اهمیت است.

شستشوی فرش دستباف شهرک بنفشه

فرش دستباف از دیرباز تا کنون به عنوان یک کالای گران‌بها شناخته می‌شود که لازم است از آن به خوبی نگه‌داری شود. حفظ و نگه‌داری فرش‌های دستباف با شستشوی مرتب و تمیز نگه داشتن آن‌ها میسر می‌شود.

از آن‌جایی که فرش‌های دستباف از لحاظ تراکم و ضخامت به نسبت سایر فرش‌ها سنگین‌تر است، لذا شستشوی فرش دستباف بهتر است به قالیشویی سپرده شود، چرا که خیس خوردن این فرش‌های گران‌قیمت به معنای چندین برابر شدن وزن آن‌ها است و خشک کردن آن‌ها در محیط طبیعی زیر نور خورشید دردسر زیادی دارد.

اگر ساکن شهرک بنفشه کرج هستید می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید تا پرسنل قالیشویی شهرک بنفشه که در زمینه شستشوی فرش دستباف تخصص دارند به خوبی فرش شما را با استفاده از مواد شوینده مخصوص برای تثبیت کنندگی رنگ، ابریشم شویی و… شسته و با دستگاه‌های پیشرفته تا ۹۸ درصد رطوبت فرش را خشک کنند، سپس فرش‌ها به گرم‌خانه منتقل ‌شوند و در آن‌جا نیز به صورت صد در صدی خشک شده و بعد از آن اگر واحد کنترل کیفیت شستشوی کامل را تایید کرد فرش‌ها اتو کشیده درون کاور در کم‌ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شوند. کارشناسان قالی شویی شهرک بنفشه کرج به طور تخصصی با در اختیار داشتن تجهیزات لازم برای شستشوی اصولی انواع فرش دستباف و گران‌قیمت آماده خدمت رسانی به استان البرز و شهرک بنفشه هستند.

نکات مهم در شستشوی فرش دستباف

پر واضح است که فرش‌های دستباف به عنوان سرمایه فرد تلقی می‌شوند. این فرش‌ها خاصیتی دارند که فرش‌های ماشینی آن را ندارند و آن هم این است که پس از گذشت زمان و شستشوی مداوم آسیب نمی‌بینند، بلکه روز به روز به ارزش آن‌ها افزوده می‌شود.

پرسنل قالیشویی شهرک بنفشه کرج با آگاهی از اهمیت این فرش‌ها برای مشتری، بهترین خدمات را جهت شستشوی کامل و بدون نقص ارائه می‌دهند.

به طور کلی یک سری نکات در هنگام شستشوی فرش دستباف حائز اهمیت هستند که عبارتند از:

 • یکی از نکات بسیار مهم که پیش از شستشو باید به آن توجه کرد، غبارگیری فرش دستباف است. این کار در گذشته با استفاده از ضربه زدن انجام می‌شد اما امروزه در قالیشویی‌های مدرن برای غبارگیری فرش دستباف از جاروبرقی‌های مکنده قوی استفاده می‌کنند تا به خوبی ذرات ریز غبار از آن خارج شوند.‌ قالیشویی کارپواش با استفاده از دستگاه‌های جدید مکنده و ماشین‌های ضربه زن مکانیکی کار غبارگیری فرش‌های دستباف را انجام می‌دهد.
 • برای شستشوی فرش دستباف معمولا باید آن را بر روی یک سطح سخت پهن کرد و مهم است که این سطح کمی شیب داشته باشد تا آب زیر فرش جمع نشود.
 • برخی فرش‌های دستباف به علت جنس نخشان، رنگ پس می‌دهند؛ این اتفاق ممکن است موجب پخش رنگ قسمت‌های تیره به قسمت‌های روشن شود، بنابراین برای پیشگیری از این اتفاق اغلب پیش از اقدام به شستشوی فرش دستباف پرسنل قالیشویی شهرک بنفشه توسط یک دستمال مرطوب پرزهای فرش را تست می‌کنند تا در جریان رنگ پس دادن یا ندادن فرش باشند و بر طبق آن وارد عملیات شستشو شوند.
 • از دیگر نکات مهم در زمینه شستشوی فرش دستباف می‌توان به دمای آب اشاره کرد. از آن جایی که آب گرم به پخش رنگ و تثبیت آن بر روی قسمت‌های روشن می‌انجامد، بنابراین نباید استفاده شود. آب سرد نیز لکه بری را کامل انجام نمی‌دهد. با این تفاسیر دمای آب ولرم برای قالیشویی مناسب‌ترین گزینه است.
 • انتخاب مواد شوینده نیز در تمیزی فرش تاثیر به سزایی دارد. تنها باید توجه کرد از میان انبوه مواد شوینده در بازار برای انتخاب بهترین آن‌ها باید رو به سوی مواد شوینده خنثی آورد که قلیایی نباشند. گفتنی است کارشناسان قالیشویی شهرک بنفشه این امکان را برای مشتریان فراهم می‌کنند تا خودشان مواد شوینده فرششان را انتخاب کنند.
 • آب‌گیری فرش‌های دستباف اگر به شکل لوله‌ای انجام شود به معنای رنگ‌ گرفتن قسمت‌های روشن‌تر تلقی خواهد شد، لذا برای این‌که آب‌گیری کامل انجام شود بهتر است با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید که این کار را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و سپس انتقال فرش‌ها به گرم‌خانه انجام می‌دهند.
 • پس از شستشو نیز فرش‌های دستباف خوب است توسط برس، جارو و… به سمت خوابشان هدایت شوند تا پرزهای تار و پود به خوبی سر جای خود قرار گیرند و ظاهر فرش زیبا، شکیل و تمیز شود.
کارپواش-شستشوی-فرش-های-اصیل-ایرانی

شستشوی فرش ماشینی شهرک بنفشه

فرش‌های ماشینی به علت قیمت ارزان‌تر به نسبت فرش‌های دستباف استفاده بیشتری دارند. این فرش‌ها امروزه با شباهت زیادی به فرش‌های دستباف تولید می‌شوند اما هرگز کیفیت فرش‌های دستباف را ندارند.

این به آن معناست که فرش‌های ماشینی بر خلاف فرش‌های دستباف در برابر شستشو بسیار آسیب‌پذیر هستند و به سرعت شکل ظاهری و شفافیت اولیه‌شان را از دست می‌دهند و حتی در برخی موارد طول عمرشان کم شده و پوسیده می‌شوند.

توصیه می‌شود برای شستشوی فرش ماشینی از قالیشویی مجاز و معتبر کمک بخواهید تا بدون آسیب به فرش آن را برای شما شسته و خشک کند. قالیشویی کارپواش با تجربه بالایی که دارد به خوبی قادر به حفظ بافت فرش در برابر آسیب‌های احتمالی هست و در این راستا از دستگاه‌هایی استفاده می‌کند که قابلیت تنظیم برس دارند تا فشار زیادی به تار و پود فرش وارد نشود و برس‌ها به گونه‌ای بر روی فرش حرکت کنند که فقط موجب شستشو شوند و سایش و آسیب رسانی اتفاق نیفتد.

اگر ساکن شهرک بنفشه کرج هستید با خیال راحت می‌توانید از کمک کادر مجرب قالیشویی مجاز شهرک بنفشه استفاده کنید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش خارجی شهرک بنفشه

فرش‌های خارجی اگرچه کیفیت فرش‌های اصیل ایرانی را ندارند اما به علت جایگاهی که در دکوراسیون مدرن یافته‌اند در کشور ما نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در بافت این فرش‌ها اغلب از طرح‌های هندسی استفاده می‌شود و رنگ‌های آن با تنوع زیادی از طیف رنگ‌های خاص و جذاب انتخاب می‌شوند. بافت فرش به گونه‌ای است که کاملا ماشینی بوده و آسیب به یک نقطه از آن موحب آسیب به کل فرش خواهد شد و نمای آن به طور کلی از بین خواهد رفت.

معمولا نحوه شستشوی فرش‌های خارجی توسط تولید کننده آن‌ها اعلام می‌شود چرا که شستشوی این مدل فرش‌ها مستلزم آگاهی از جنس الیاف فرش است. چنان‌چه در پی یک قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش خارجی در شهرک بنفشه کرج هستید می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات کارخانه قالیشویی کارپواش استفاده کنید، چرا که این قالیشویی با تخصص و تجهیزات قادر به شستشوی انواع فرش ایرانی و خارجی است.

شستشوی فرش ترکی شهرک بنفشه

فرش‌های ترکی معمولا از لحاظ ضخامت و تراکم فرش‌های قدرتمندی هستند و لذا در برابر شستشو مقاوم به شمار می‌روند؛ اما مشکل نگران کننده در باب شستشوی این فرش‌ها رنگ آن‌هاست.

در بافت فرش‌های ترکی اغلب از رنگ‌های گرم و تیره استفاده می‌شود که این رنگ‌ها پس از خیس شدن فرش با احتمال زیادی ممکن است به قسمت‌های روشن و سفید رنگ فرش نفوذ کنند و در صورت شستشوی غیر اصولی تثبیت شوند.

چنان‌چه این اتفاق رخ دهد شما ‌متحمل هزینه زیادی برای حل آن خواهید شد، بنابراین معقول است که کار شستشوی فرش‌های ترکی را به متخصصین قالیشویی شهرک بنفشه بسپارید تا در محیطی مخصوص با استفاده از دستگاه‌های مدرن عملیات شستشو و آب‌گیری را انجام دهند تا خیالتان از بابت سلامت و کیفیت شستشوی فرش آسوده باشد.

قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج | هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج | قالیشویی ارزان شهرک بنفشه کرج

اگر برای شستشوی فرش‌های خود نیاز به قالیشویی دارید یکی از امور مهم برای شما اطلاع از قیمت خواهد بود. در واقع قیمت قالیشویی توسط اتحادیه اعلام شده و به قالیشویی‌های مختلف ابلاغ می‌شود اما چرا با این حال همچنان با اختلاف قیمت در قالیشویی‌های گوناگون مواجهیم؟

پاسخ این است که با افزایش مراکز قالیشویی یک فضای رقابتی بین قالیشویان به وجود آمده و از این رو هرکدام خدماتی ویژه ارائه می‌دهند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، همین خدمات موجبات متغیر بودن قیمت را فراهم می‌آورند. اگر مایل هستید قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج را بدانید باید در ابتدا از عوامل تاثیرگذار در قیمت شستشوی فرش آگاه باشید. این عوامل عبارتند از:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • سایز فرش
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • نیاز به ترمیم
 • کیفیت شستشو
 • و…

همه این موارد می‌توانند در برآورد هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج تاثیرگذار به شمار روند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت قالیشویی کارپواش که در سطح تهران و کرج فعالیت می‌کند، همواره به منظور جلب رضایت مشتریان قیمتی ارزان در نظر می‌گیرد تا برای مشتریان مقرون به صرفه تمام شود. در این راستا به عنوان یک قالیشویی ارزان در شهرک بنفشه شناخته می‌شود.

قابل توجه است برای شستشوی فرش اگر با قالیشویی تماس بگیرید در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید، لذا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. در واقع شستشوی خانگی ممکن است موجب آسیب به فرش و چند برابر شدن هزینه‌های شما گردد و البته علاوه بر دردسرهایی که برایتان ایجاد می‌کند، میزان آب زیادی نیز به هدر خواهد رفت؛ بنابراین برای صرفه جویی در وقت و هزینه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج | هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج | قالیشویی ارزان شهرک بنفشه کرج

اگر برای شستشوی فرش‌های خود نیاز به قالیشویی دارید یکی از امور مهم برای شما اطلاع از قیمت خواهد بود. در واقع قیمت قالیشویی توسط اتحادیه اعلام شده و به قالیشویی‌های مختلف ابلاغ می‌شود اما چرا با این حال همچنان با اختلاف قیمت در قالیشویی‌های گوناگون مواجهیم؟

پاسخ این است که با افزایش مراکز قالیشویی یک فضای رقابتی بین قالیشویان به وجود آمده و از این رو هرکدام خدماتی ویژه ارائه می‌دهند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، همین خدمات موجبات متغیر بودن قیمت را فراهم می‌آورند. اگر مایل هستید قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج را بدانید باید در ابتدا از عوامل تاثیرگذار در قیمت شستشوی فرش آگاه باشید. این عوامل عبارتند از:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • سایز فرش
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • نیاز به ترمیم
 • کیفیت شستشو
 • و…

همه این موارد می‌توانند در برآورد هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج تاثیرگذار به شمار روند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت قالیشویی کارپواش که در سطح تهران و کرج فعالیت می‌کند، همواره به منظور جلب رضایت مشتریان قیمتی ارزان در نظر می‌گیرد تا برای مشتریان مقرون به صرفه تمام شود. در این راستا به عنوان یک قالیشویی ارزان در شهرک بنفشه شناخته می‌شود.

قابل توجه است برای شستشوی فرش اگر با قالیشویی تماس بگیرید در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید، لذا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. در واقع شستشوی خانگی ممکن است موجب آسیب به فرش و چند برابر شدن هزینه‌های شما گردد و البته علاوه بر دردسرهایی که برایتان ایجاد می‌کند، میزان آب زیادی نیز به هدر خواهد رفت؛ بنابراین برای صرفه جویی در وقت و هزینه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج | هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج | قالیشویی ارزان شهرک بنفشه کرج

اگر برای شستشوی فرش‌های خود نیاز به قالیشویی دارید یکی از امور مهم برای شما اطلاع از قیمت خواهد بود. در واقع قیمت قالیشویی توسط اتحادیه اعلام شده و به قالیشویی‌های مختلف ابلاغ می‌شود اما چرا با این حال همچنان با اختلاف قیمت در قالیشویی‌های گوناگون مواجهیم؟

پاسخ این است که با افزایش مراکز قالیشویی یک فضای رقابتی بین قالیشویان به وجود آمده و از این رو هرکدام خدماتی ویژه ارائه می‌دهند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، همین خدمات موجبات متغیر بودن قیمت را فراهم می‌آورند. اگر مایل هستید قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج را بدانید باید در ابتدا از عوامل تاثیرگذار در قیمت شستشوی فرش آگاه باشید. این عوامل عبارتند از:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • سایز فرش
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • نیاز به ترمیم
 • کیفیت شستشو
 • و…

همه این موارد می‌توانند در برآورد هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج تاثیرگذار به شمار روند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت قالیشویی کارپواش که در سطح تهران و کرج فعالیت می‌کند، همواره به منظور جلب رضایت مشتریان قیمتی ارزان در نظر می‌گیرد تا برای مشتریان مقرون به صرفه تمام شود. در این راستا به عنوان یک قالیشویی ارزان در شهرک بنفشه شناخته می‌شود.

قابل توجه است برای شستشوی فرش اگر با قالیشویی تماس بگیرید در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید، لذا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. در واقع شستشوی خانگی ممکن است موجب آسیب به فرش و چند برابر شدن هزینه‌های شما گردد و البته علاوه بر دردسرهایی که برایتان ایجاد می‌کند، میزان آب زیادی نیز به هدر خواهد رفت؛ بنابراین برای صرفه جویی در وقت و هزینه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج | هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج | قالیشویی ارزان شهرک بنفشه کرج

اگر برای شستشوی فرش‌های خود نیاز به قالیشویی دارید یکی از امور مهم برای شما اطلاع از قیمت خواهد بود. در واقع قیمت قالیشویی توسط اتحادیه اعلام شده و به قالیشویی‌های مختلف ابلاغ می‌شود اما چرا با این حال همچنان با اختلاف قیمت در قالیشویی‌های گوناگون مواجهیم؟

پاسخ این است که با افزایش مراکز قالیشویی یک فضای رقابتی بین قالیشویان به وجود آمده و از این رو هرکدام خدماتی ویژه ارائه می‌دهند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، همین خدمات موجبات متغیر بودن قیمت را فراهم می‌آورند. اگر مایل هستید قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج را بدانید باید در ابتدا از عوامل تاثیرگذار در قیمت شستشوی فرش آگاه باشید. این عوامل عبارتند از:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • سایز فرش
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • نیاز به ترمیم
 • کیفیت شستشو
 • و…

همه این موارد می‌توانند در برآورد هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج تاثیرگذار به شمار روند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت قالیشویی کارپواش که در سطح تهران و کرج فعالیت می‌کند، همواره به منظور جلب رضایت مشتریان قیمتی ارزان در نظر می‌گیرد تا برای مشتریان مقرون به صرفه تمام شود. در این راستا به عنوان یک قالیشویی ارزان در شهرک بنفشه شناخته می‌شود.

قابل توجه است برای شستشوی فرش اگر با قالیشویی تماس بگیرید در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید، لذا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. در واقع شستشوی خانگی ممکن است موجب آسیب به فرش و چند برابر شدن هزینه‌های شما گردد و البته علاوه بر دردسرهایی که برایتان ایجاد می‌کند، میزان آب زیادی نیز به هدر خواهد رفت؛ بنابراین برای صرفه جویی در وقت و هزینه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج | هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج | قالیشویی ارزان شهرک بنفشه کرج

اگر برای شستشوی فرش‌های خود نیاز به قالیشویی دارید یکی از امور مهم برای شما اطلاع از قیمت خواهد بود. در واقع قیمت قالیشویی توسط اتحادیه اعلام شده و به قالیشویی‌های مختلف ابلاغ می‌شود اما چرا با این حال همچنان با اختلاف قیمت در قالیشویی‌های گوناگون مواجهیم؟

پاسخ این است که با افزایش مراکز قالیشویی یک فضای رقابتی بین قالیشویان به وجود آمده و از این رو هرکدام خدماتی ویژه ارائه می‌دهند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، همین خدمات موجبات متغیر بودن قیمت را فراهم می‌آورند. اگر مایل هستید قیمت قالیشویی شهرک بنفشه کرج را بدانید باید در ابتدا از عوامل تاثیرگذار در قیمت شستشوی فرش آگاه باشید. این عوامل عبارتند از:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • سایز فرش
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • نیاز به ترمیم
 • کیفیت شستشو
 • و…

همه این موارد می‌توانند در برآورد هزینه قالیشویی شهرک بنفشه کرج تاثیرگذار به شمار روند؛ اما به طور کلی می‌توان گفت قالیشویی کارپواش که در سطح تهران و کرج فعالیت می‌کند، همواره به منظور جلب رضایت مشتریان قیمتی ارزان در نظر می‌گیرد تا برای مشتریان مقرون به صرفه تمام شود. در این راستا به عنوان یک قالیشویی ارزان در شهرک بنفشه شناخته می‌شود.

قابل توجه است برای شستشوی فرش اگر با قالیشویی تماس بگیرید در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید، لذا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. در واقع شستشوی خانگی ممکن است موجب آسیب به فرش و چند برابر شدن هزینه‌های شما گردد و البته علاوه بر دردسرهایی که برایتان ایجاد می‌کند، میزان آب زیادی نیز به هدر خواهد رفت؛ بنابراین برای صرفه جویی در وقت و هزینه می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

مزایای تماس با ما

قالیشویی کارپواش به عنوان یک قالیشویی معتبر و مجاز فعالیت خود را در سطح استان تهران و استان البرز انجام می‌دهد و کارخانه قالیشویی آن نیز در استان البرز واقع شده است.

چنان‌چه با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید پرسنل قالیشویی شهرک بنفشه برای دریافت فرش‌های شما اعزام می‌شوند و گفتنی است حمل و نقل فرش‌ها تا کارخانه و برگشت آن‌ها به منزل مشتری کاملا رایگان انجام می‌گیرد. شستشوی فرش‌ها توسط این قالیشویی به صورت تضمینی و اسلامی انجام می‌گیرد لذا خیالتان از پاکیزه شدن فرش آسوده خواهد بود.

گفتنی است قالیشویی کارپواش توسط پرسنل مجرب خود انواع فرش‌های نفیس، تابلو فرش‌ها و فرش‌های ابریشمی را به صورت جداگانه با دقت و حساسیت بیش‌تری شستشو می‌کند، چرا که همراهی این فرش‌ها با سایر فرش‌ها ممکن است به رنگ‌پذیری آن‌ها و لکه شدنشان منجر شود که این کار از ارزش مادی و معنوی آن‌ها می‌کاهد، لذا کارشناسان متخصص قالیشویی شهرک بنفشه این فرش‌های نفیس را برای جلب رضایت مشتریان با دقت بیش‌تری مورد شستشو قرار خواهند داد.

قالیشویی کارپواش علاوه بر شستشوی فرش امورات مرتبط با خشکشویی انواع مبل، تخت و موکت را نیز در محل برای شما انجام خواهد داد. هدف اصلی این قالیشویی جلب رضایت مشتریان است و از این رو هزینه خدمات ارائه شده تنها در صورت رضایت مشتری دریافت خواهد شد و چنان‌چه رضایت حاصل نشود امکان استرداد وجه نیز وجود دارد.

شماره تماس قالیشویی شهرک بنفشه کرج

امروزه با گسترش شهرنشینی و زندگی‌های آپارتمانی کم‌تر کسی می‌تواند فرش‌های خود را به صورت دستی بشوید، چرا که نه زمان کافی برای این کار وجود دارد و نه فضای مورد نیاز برای شستشو و خشک کردن فرش‌ها مهیاست.

بنابراین به علت این موارد و همچنین توجیه ناپذیر بودن میزان آب مصرفی در فرش شویی بهترین راه تماس با قالیشویی است. تنها توجه داشته باشید برای انتخاب قالیشویی باید دقت بالایی به خرج دهید، چرا که فرش‌های شما ارزشمند هستند و ممکن است در صورت شستشوی غیر اصولی از ارزش آن‌ها کاسته شود.

برای تماس با یک قالیشویی مجاز در شهرک بنفشه می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۶۳۶۳۳۱۱۲۳ با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید. این قالیشویی کاملا مجاز و معتبر است چرا که:

 1. دارای پروانه کسب قالیشویی است و لذا فعالیتی مجاز دارد.
 2. کارخانه این قالیشویی در شهر کرج واقع شده و شستشوی فرش‌ها در کارخانه انجام می‌گیرد.
 3. در این قالیشویی از دستگاه‌های مکانیزه استفاده می‌شود و مواد شوینده با کیفیت انتخاب می‌شوند که البته تحت نظارت مشتری است؛ یعنی خود مشتری نیز می‌تواند مواد شوینده را انتخاب کند.
 4. قالیشویی کارپواش مجهز به گرم‌خانه است و لذا در هر فصلی از سال می‌تواند انواع فرش‌های شما را به خوبی پس از شستشو خشک کرده و کاملا نم‌زدایی کند.
 5. این قالیشویی دارای واحد پشتیبانی فعال است و لذا مشتریان می‌توانند از طریق تماس تلفنی در جریان روند شستشوی فرش و زمان تحویل فرش خود باشند.
شسشتوی-فرش-با استفاده-از-روش-صنعتی-در-خانه

سخن آخر

فرش به عنوان یک کالای گران‌بها باید به یک قالیشویی معتبر جهت شستشو سپرده شود تا عملیات شستشو بدون آسیب به بافت آن انجام شود. در حقیقت شستشوی صحیح و اصولی از ضروریات نگه‌داری فرش است که موجب شفافیت، پاکیزگی و افزایش طول عمر آن می‌گردد.

گفتنی است فرش‌های مختلف با توجه به جنس و رنگی که دارند شستشوی خاصی را می‌طلبند که در اصطلاح قالیشویی به دو دسته عمده شستشوی معمولی و اعلاشویی تقسیم می‌شوند.

در اعلاشویی به جای تاید از مواد شوینده خنثی مثل شامپو استفاده می‌شود که برای فرش‌های نفیس و قیمتی و تابلوفرش‌ها بیش‌تر کاربرد دارد و کیفیت شستشوی آن‌ها را تضمین می‌کند.

قالیشویی کارپواش با بیش از سه دهه تجربه یک قالیشویی معتبر در استان‌های تهران و کرج شناخته می‌شود که عملیات شستشو، آب‌گیری، خشک‌ کردن، بسته بندی و تحویل فرش را در کم‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

این قالیشویی مجاز در شهرک بنفشه آماده شستشو و خشک‌شویی انواع فرش‌، تابلوفرش، موکت، مبل و… است که قابل توجه است برای این کارها از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و مدرن استفاده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی خدمات این قالیشویی می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های مندرج در این صفحه با کارشناسان قالیشویی شهرک بنفشه در ارتباط باشید.

البته لازم به ذکر است قالیشویی کارپواش امکان ثبت سفارش اینترنتی را نیز برای شما فراهم کرده و چنان‌چه از این روش برای سفارش خود بهره‌ بگیرید هم در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید و هم از تخفیفات ویژه قالیشویی کارپواش برخوردار خواهید شد.

Back To Top