skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

موکت‌ها از دیرباز به عنوان پوشش سطوح مختلف در ساختمان‌های مسکونی و اداری استفاده می‌شده‌اند؛ اما در گذشته طرح و مدل موکت‌ها بسیار ساده بود ولی امروزه با پیشرفت صنعت، موکت‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند که علاوه بر جذابیت ظاهری، کیفیت و ضخامت بیشتری نیز دارند. با توجه به اهمیت تمیز نگه‌داشتن موکت‌ها همواره توصیه می‌شود، در طول سال دو یا سه بار شسته شوند، اما از آن‌جایی که نوع بافت و جنس موکت‌ها متفاوت است، بنابراین برای شستشوی آن‌ها بهتر است با یک موکت‌ شویی مجاز و معتبر تماس بگیریم. قالیشویی و موکت شویی کارپواش به عنوان بهترین موکت شویی عظیمیه آماده خدمت رسانی به ساکنین این منطقه است.

پرسنل موکت شویی عظیمیه با در اختیار داشتن دستگاه‌های پیشرفته قادرهستند انواع موکت‌های کبریتی، پرزدار، گل برجسته و… را به بهترین شکل ممکن بدون آسیب به بافت موکت برای شما بشویند. برای استفاده از خدمات موکت شویی در عظیمیه و یا خشکشویی این مرکز می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود در این صفحه با واحد پشتیبانی ما در تماس باشید.

موکت-شویی-عظیمیه-کرج-موکت-لوکس-مدرن-رنگ-روشن-به-همراه-مبل

موکت شویی سنتی یا صنعتی | موکت شویی صنعتی عظیمیه کرج

اگر چه در گذشته موکت‌ها را به شکل دستی با حوصله لکه بری می‌کردند و می‌شستند، اما امروزه با گسترش شهرنشینی دیگر نه وقت این کار برای عموم وجود دارد و نه جای مناسب برای این کار پیدا می‌شود، چرا که دیگر خانه‌ها کم‌تر ویلایی هستند.

در خانه‌های ویلایی جای مناسب در حیاط یا پشت بام وجود دارد اما در آپارتمان‌ها این امکان میسر نیست؛ بنابراین به علت زندگی غالب مردم در آپارتمان‌ها باید شستشوی موکت‌ها به قالیشویی و موکت شویی معتبر سپرده شود.

البته قابل توجه است در شستشوی سنتی حجم زیادی آب به هدر می‌رود و این امر موجب آسیب‌های جدی به سفره‌های آب زیر زمینی می‌شود. با نظر به توجیه ناپذیر بودن شستشوی سنتی دیگر امروزه کم‌تر از این روش استفاده می‌کنند، چرا که با هزینه‌ای بسیار کمتر می‌توان با قالیشویی و موکت شویی تماس گرفت و با هزینه‌ای کم موکت‌ها را شست.

قالیشویی و موکت شویی کارپواش با بهره‌گیری از علم و تکنولوژی روز موکت‌های شما را به شکل صنعتی با دستگاه‌های پیشرفته‌ای که در اختیار دارد می‌شوید.

چنان‌چه در پی یک موکت شویی معتبر در عظیمیه هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا پرسنل موکت شویی عظیمیه به محل شما اعزام شوند. شستشوی موکت‌ها توسط قالیشویی کارپواش به شکل کاملا اتوماتیک توسط دستگاه‌های موکت شویی مدرن صورت می‌گیرد.

این دستگاه‌ها قابلیت تنظیم دارند و بر طبق جنس، بافت و نوع شستشوی لازم به گونه‌ای تنظیم می‌شوند که شستشوی کامل و بی نقص حاصل شود.

لکه بری موکت‌ها در موکت شویی عظیمیه

یکی از پوشش‌هایی که به آراستگی و گرمای محیط کمک می‌کند، موکت است. از موکت‌ها در محیط‌های مختلف بهره می‌برند که هر کدام با توجه به نحوه مکانی که درآن قرار دارند در معرض لکه‌هایی هستند که موجب آلودگی آن‌ها می‌شوند و فورا بهتر است پاک شوند.

توصیه می‌شود برای لکه‌های عمقی هرگز در خانه اقدام نکنید، چرا که دستمال کشیدن نادرست خود موجب پخش لکه و خراب‌تر کردن اوضاع می‌شود؛ همچنین لکه‌ها هر کدام بر اساس ماهیتی که دارند نیاز به مواد شوینده مخصوصی دارند که باید با آگاهی انتخاب شوند.

برخی لکه‌ها که معمولا بر روی موکت‌ها ایجاد می‌شوند و نحوه شستشوی آن‌ها عبارتند از:

 • لکه‌های مایع: این لکه‌ها معمولا در اثر ریختن مایعات و نوشیدنی‌ها بر روی موکت ایجاد می‌شوند و به علت حالت مایعی که دارند، فورا درون بافت موکت نفوذ می‌کنند. چنان‌چه این مایعات بر روی موکت شما ریخت بهترین اقدامی که می‌توانید انجام دهید، این است که در ابتدا یک دستمال کتان جاذب را روی موکت پهن کنید تا مایعات را حدالامکان به خود جذب کند و سپس از پرسنل موکت شویی عظیمیه بخواهید تا موکت شما را برایتان مثل روز اول تمیز و پاکیزه لکه‌بری کنند.
 • لکه دوده: دوده‌ها معمولا به علت رنگ تیره‌ای که دارند با کشیدن دستمال پخش می‌شوند و بر روی موکت‌های با رنگ روشن نیز فورا خودشان را نشان می‌دهند. بهترین کار برای زدودن لکه دوده این است که روی آن قدری نمک پاشیده شود و سپس با جارو برقی پاک شود. اگر این روش تاثیر زیادی نداشت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان موکت شویی عظیمیه با استفاده از دستگاه‌های مکنده قدرتمندی که دارند فورا دوده را از روی موکت شما پاک کنند.
 • لکه چربی: لکه چربی که از ریختن روغن یا سایر چیزهای چرب بر روی موکت ایجاد می‌شود جزو لکه‌های سرسخت به شمار می‌رود. اگر روی موکت شما روغن یا چربی ریخت بهترین کار این است که تا جای ممکن با استفاده از قاشق روغن را بردارید و سپس با استفاده از یک دستمال کتان و اتو چربی‌ها را از بین ببرید.
 • لکه ادویه: ادویه‌ها از جمله پودرهایی هستند که اگر روی موکت بریزند هرگز نباید آن‌ها را با دستمال پاک کنید. در صورت ریختن ادویه ابتدا با جارو برقی تا جای ممکن ادویه‌ها را بردارید و سپس با مواد شوینده صابونی به لکه‌بری بپردازید. معمولا لکه ادویه‌هایی مثل زردچوبه در این حالت از بین نخواهند رفت و بهتر است با قالیشویی و موکت شویی کارپواش تماس بگیرید تا کارشناسان موکت شویی این کار را برای شما با استفاده از بخارشوی‌های قدرتمندی که دارند انجام دهند.
 • لکه شمع: این لکه از جمله لکه‌های نگران کننده است و برداشتن آن توسط جسم نوک تیز ممکن است به بافت موکت آسیب برساند. لذا برای این کار بهتر است شخصا اقدام نکنید و به راحتی با پرسنل قالیشویی عظیمیه تماس بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و موکت‌ شما را بدون آسیب به الیاف آن پاک کنند.
 • لکه آدامس: اگر آدامس بر روی موکت چسبید، جای نگرانی نیست تنها یک تکه یخ بر داشته و بر روی آن قرار دهید تا آدامس به راحتی از موکت جدا شود.

به طور کلی لکه‌ها از روی موکت قابل از بین رفتن هستند، تنها نیاز به دانش و تجهیزات است. یعنی هم باید اطلاع داشت که لکه را چگونه زدود و هم دستگاه قدرتمندی برای این کار در اختیار داشت.

قالیشویی و موکت شویی کارپواش انواع خدمات موکت شویی را در عظیمیه ارائه می‌دهد. این موکت شویی عظیمیه یکی از موکت شویی‌های تمام اتوماتیک است که با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن بهترین نتیجه از شستشو را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کارپواش-موکت-شویی-عظیمیه-کرج-موکت-لوکس-مدرن-به-همراه-مبل-و-گل

انواع موکت شویی در عظیمیه

موکت‌ها با توجه به این که چگونه استفاده می‌شوند، روش‌های مختلفی برای شستشو دارند. موکت‌هایی که در کف ساختمان‌ها استفاده می‌شوند معمولا جدا شونده هستند و به آسانی از روی زمین بلند می‌شوند و به شکل لوله شده قابل حمل به قالیشویی هستند. پرسنل موکت شویی عظیمیه انواع موکت‌های شما را که قابل جداشدن باشند به کارخانه قالیشویی کارپواش که در کرج واقع شده منتقل می‌کنند و در آن‌جا توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک شسته و پس از کنترل کیفیت آن‌ها را اتو کشیده به شما تحویل می‌دهند.

البته لازم به ذکر است برخی موکت‌ها نیز بر روی کف چسبانده می‌شوند مثلا موکت‌هایی که برای پوشش راه پله‌ها کاربرد دارند و یا موکت‌هایی که در راهروهای پر رفت و آمد وجود دارند. برای شستشوی این موکت‌ها باید از یک موکت شویی معتبر کمک خواست که موکت‌ها را در محل به وسیله خشکشویی تمیز کند. اگر در پی یک خشکشویی موکت در عظیمیه هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان موکت شویی عظیمیه فورا در محل شما حاضر شوند و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص عملیات خشکشویی را برای موکت‌های شما انجام دهند.

موکت شویی تمام اتوماتیک در عظیمیه

موکت‌ها در قالیشویی و موکت‌ شویی کارپواش با کم‌ترین دخالت نیروی انسانی شسته می‌شوند و با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک تمام عملیات شستشو انجام می‌گیرد. این روش مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها دقت در شستشو و در نتیجه عدم آسیب رسانی به بافت موکت خواهد بود.

در واقع شستشوی دستی ممکن است تمیزی کامل را به بار نیاورد و گاه پس از شستشو لکه‌های سفید رنگ، سائیدگی و… روی موکت پدیدار می‌شوند، اما در موکت شویی تمام اتوماتیک کارپواش به علت استفاده از دستگاه‌هایی که برس و تیغه آن‌ها قابل تنظیم است، دیگر چنین اتفاق‌هایی نخواهد افتاد و شستشوی موکت با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

قیمت موکت شویی عظیمیه | هزینه موکت شویی عظیمیه

همان‌طور که اشاره کردیم شستشوی خانگی موکت‌ها هم زمان زیادی از شما می‌گیرد و هم نیاز به مصرف آب زیادی دارد، بنابراین معقول است که موکت‌ها به قالیشویی سپرده شوند تا با هزینه کمتر و در زمان کوتاه‌تر شسته و اتو کشیده تحویل شما گردند. قیمت موکت شویی عظیمیه با توجه به معیارهای مختلفی برآورد می‌شود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • جنس موکت
 • رنگ موکت
 • سایز موکت بر حسب متر مربع
 • نوع لکه‌های روی موکت
 • رفوگری
 • رنگرزی
 • و…

به طور کلی نمی‌توان هزینه مشخصی برای شستشوی موکت‌ها در نظر گرفت چرا که خدمات مورد نیاز قیمت نهایی را مشخص خواهند کرد ولی اتحادیه صنف قالیشویان مبلغی را به عنوان نرخ مصوب به قالیشویی‌ها اعلام می‌کند که هزینه سایر خدمات به آن افزوده می‌شوند. قالیشویی و موکت شویی کارپواش یک قالیشویی مجاز و معتبر است که انواع موکت را با کیفیت عالی شسته و در صورت نیاز رفوگری نیز می‌کند. در واقع اگر موکت شما در اثر فشار جسم سنگین حالت فرو رفتگی پیدا کرده و یا سوخته باشد نیز کارشناسان متخصص موکت شویی عظیمیه می‌توانند آن را به خوبی رفوگری کنند.

هزینه موکت شویی در عظیمیه بسته به نوع شستشو و مواد شوینده لازم تعیین می‌شود که قیمتی مناسب است. در حقیقت قالیشویی و موکت شویی کارپواش با بهترین قیمت خدمات موکت شویی را در عظیمیه ارائه می‌دهد، چرا که هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان است.

مزایای تماس با ما

اگر برای شستشوی موکت‌های خود به دنبال یک قالیشویی و موکت شویی مجاز هستید می‌توانید از طریق صنف قالیشویان، از اعتبار قالیشویی کارپواش اطمینان حاصل کنید. این قالیشویی با بیش از ۳۰ سال تجربه و فعالیت رضایت بخش در استان‌های تهران و البرز هم اینک به عنوان یک قالیشویی معتبر و با خدماتی با کیفیت شناخته می‌شود.

موکت شویی در عظیمیه توسط این قالیشویی به دو شیوه خشکشویی و شستشوی صنعتی صورت می‌گیرد و در هر صورت از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای این کار استفاده می‌شود. چنان‌چه لازم باشد موکت‌ها به کارخانه منتقل شوند، حمل و نقل آن‌ها توسط پرسنل موکت شویی عظیمیه کاملا رایگان خواهد بود.

از دیگر مزایای تماس با قالیشویی و موکت شویی کارپواش سرعت عمل به همراه تضمین کیفیت است که البته در کنار قیمت ارزان برای مشتریان بسیار رضایت بخش خواهد بود. البته قابل توجه است کارشناسان موکت شویی عظیمیه تنها در صورت رضایت مشتری هزینه شستشو را دریافت می‌کنند و با این وجود در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه نیز وجود دارد.

تماس با قالیشویی و موکت شویی کارپواش

برای شستشوی تضمینی و با کیفیت موکت‌های خود می‌توانید از طریق شماره تلفن 36272214 با ما تماس بگیرید. واحد پشتیبانی موکت شویی عظیمیه در خدمت شماست و لذا از طریق ارتباط با ما می‌توانید در جریان فرایند شستشوی موکت‌های خود باشید. گفتنی است شستشوی موکت و استفاده از مواد شوینده کاملا تحت کنترل مشتری انجام می‌گیرد و بدون مجوز از مالک کاری انجام نخواهد شد.

در خشکشویی موکت‌ها در منزل نیز کارشناسان موکت شویی عظیمیه با در دست داشتن معرفی نامه معتبر به همراه کارت شناسایی با هماهنگی کامل وارد منزل شما می‌شوند و تمام عملیات شستشو را تحت نظارت شما بدون کم‌ترین سر و صدایی انجام خواهند داد.

کارپواش-شستشوی-موکت-کرمی-باروش-سنتی

سخن آخر

چنان‌چه بر روی موکت لکه‌ای بیفتد و یا کلا رنگ موکت پس از مدتی استفاده تیره شود، اولین فکری که به ذهن می‌رسد پاکسازی توسط شامپوفرش است.

شامپوفرش‌ها در برخی مواقع اثر مثبت دارند اما در لکه‌های چرک مرده، آلودگی‌های گسترده و… به کار نمی‌آیند و چه بسا ممکن است مشکل را بدتر کنند. در واقع شستشوی موکت بدون تجهیزات به خشک نشدن کامل و در نتیجه احتمال رشد و تکثیر کپک و قارچ در موکت می‌شود که به پوسیدگی و از بین رفتن موکت منجر می‌شوند.

خوشبختانه امروزه قالیشویی‌های معتبر مثل قالیشویی کارپواش انواع خدمات موکت شویی را نیز انجام می‌دهند. کارشناسان موکت شویی عظیمیه از این قالیشویی به محل شما اعزام می‌شوند وکار خشکشویی را نیز برای پاکسازی موکت‌های شما انجام خواهند داد.

هزینه موکت شویی در عظیمیه هزینه‌ای مقرون به صرفه خواهد بود که با توجه به نتیجه حاصل ارزشش را دارد. برای ثبت سفارش خود می‌توانید با ما تماس بگیرید و از طریق اینترنت سفارش خود را نهایی کنید تا از تخفیفات ویژه ما برخوردار شوید.

Back To Top