skip to Main Content
آدرس کارخانه: محمد شهر، شهرك صنعتي زيبادشت

موکت شویی یکی از کارهایی است که معمولا توصیه می‌شود در سال یک تا دوبار حتما انجام شود، چرا که موکت‌ها خاصیت جاذب بودن دارند و از این رو انواع آلودگی‌ها و لکه‌های مختلف بر روی آن‌ها می‌نشیند که گاه با چشم قابل دید نیستند. چنان‌چه در شهرک بنفشه کرج ساکن هستید می‌توانید با قالیشویی کارپواش تماس بگیرید تا پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

به طور کلی در محل‌های پر رفت و آمد، راه پله‌ها و… موکت‌ها بر روی کف چسبانده می‌شوند تا ثابت بمانند و سر نخورنند. این چنین موکت‌هایی برای شستن قابل خارج شدن از محیط نیستند و لذا باید خشکشویی شوند. پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه با در اختیار داشتن تجهیزات لازم انواع موکت را در محل برای شما به وسیله خشکشویی تمیز و پاکیزه می‌کنند.

موکت‌های جدا شونده نیز به کارخانه قالیشویی کارپواش برده می‌شوند تا در آن‌جا با استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته به صورت کامل شسته شوند؛ سپس این موکت‌ها در گرم‌خانه صنعتی خشک شده و پس از عبور از مرحله کنترل کیفیت، اتو کشیده و درون کاور تحویل مشتری می‌گردند.

کارپواش-شستشوی-موکت-کرمی-باروش-سنتی

موکت شویی با استفاده از شامپو فرش

شامپو فرش‌ها با هدف لکه‌بری و پاک سازی فرش، موکت و مبل تولید می‌شوند و هریک دارای میزان اسید مشخصی هستند که برای انواع لکه طراحی شده‌اند.

برای موکت شویی می‌توان از شامپو فرش استفاده کرد اما توجه داشته باشید بافت اکثر موکت‌ها از الیاف مصنوعی است و لذا ممکن است در مقابل اسید بالای شامپو فرش، ظاهر خود را از دست بدهد و یا پرز‌های آن آسیب ببینند، لذا بهتر است از شامپو فرش‌هایی با اسید پائین در موکت شویی استفاده کرد.

گفتنی است گاهی شویندگی شامپو فرش در برابر لکه‌های سرسخت و مقاوم ناتوان است و سائیدن شما تنها به فرسودگی موکت و آسیب به تار و پود آن می‌انجامد؛ در چنین مواقعی بهتر است حتما با موکت شویی معتبر تماس بگیرید تا موکت شما را به شکل اصولی بشویند.

کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه با آگاهی و تجهیزاتی که دارند قادرند انواع موکت‌ها را برای شما بدون آسیب به تار و پود آن بشویند.

خشک‌شویی موکت در شهرک بنفشه

اگر مایلید موکت شما در محل شسته شود، می‌توانید از خدمات خشک‌شویی موکت شهرک بنفشه کرج استفاده کنید.

در این راستا کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه کرج به همراه دستگاه‌های مکانیزه شستشوی موکت و خشک‌کن به محل شما اعزام می‌شوند تا عملیات شستشو را برای شما در محل انجام دهند.

تنها کافی است از طریق شماره تلفن‌های موجود در این صفحه با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید‌ تا شستشو در محل زیر نظر خودتان انجام شود. قابل توجه است به منظور کیفیت بخشی انتخاب مواد شوینده نیز توسط خود مشتری انجام می‌گیرد.

نحوه لکه بری موکت‌ها در موکت شویی شهرک بنفشه

لکه‌هایی که موکت را کثیف جلوه می‌دهند انواع مختلفی دارند که هر یک نیاز به شستشوی ویژه با مواد شویند و تجهیزات مخصوص دارند.

بهتر است کمی راجع به لکه‌های مختلف و نحوه پاک کردن آن‌ها از موکت آگاهی داشته باشید تا پیش از تماس با قالیشویی بتوانید اقدامات اولیه را برای جلوگیری از نفوذ لکه به بافت موکت انجام دهید. برخی از متداول‌ترین لکه‌ها بر روی موکت عبارتند از:

 1. لکه تازه

لکه‌های تازه به لکه‌هایی اطلاق می‌شود که از ریختن ماده‌ای بر روی موکت فورا تشکیل می‌شوند. چنین لکه‌هایی مقاومت زیادی ندارند و به راحتی قابل پاک شدن هستند. برای پاک کردن این لکه‌ها از شامپو فرش و یا بخار شوی نیز می‌توان استفاده کرد. چنان‌چه لکه همچنان پابرجا بود با موکت شویی شهرک بنفشه کرج تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند و با استفاده از تجهیزات تخصصی که دارند، موکت شما را فورا تمیز کنند.

تنها توجه داشته باشید که تماس فوری با قالیشویی و موکت شویی بسیار حائز اهمیت است، چرا که لکه‌ها هر چه بیش‌تر از زمان ایجادشان بگذرد، چرک مرده می‌شوند و شستشوی آن‌ها دشوارتر می‌گردد.

 1. لکه ادویه

اگر پوشش کف آشپزخانه شما از موکت است، همواره احتمال ریختن ادویه بر روی آن وجود دارد. برخی ادویه‌ها رنگ قوی دارند و به محض ریختن آن‌ها بر روی موکت لکه‌ای پدید می‌آید که پاک کردن آن نسبتا دشوار است. در این حال بهترین راه استفاده از جاروبرقی است، تا با مکش، ادویه‌ها از روی موکت برداشته شوند.

دقت کنید هرگز لکه ادویه را با دستمال تمیز نکنید، چرا که اوضاع بدتر خواهد شد. بهترین راه استفاده از جارو برقی است و پس از آن باید لکه باقیمانده توسط یک اسید مثل آبلیمو یا سرکه به همراه آب تمیز شود. این روش ممکن است در لکه‌های کوچک پاسخگو باشد اما برای لکه‌های عمیق خیر. در واقع اگر لکه به بافت موکت نفوذ کرده باشد، سائیدن آن نه تنها موجب پاک کردن نمی‌شود بلکه تار و پود موکت را نیز فرسوده می‌کند.

برای جلوگیری از آسیب به بافت موکت بهتر است با موکت شویی شهرک بنفشه تماس بگیرید، تا افراد آگاه و باتجربه به خوبی انواع لکه را از روی موکت شما پاک کنند.

 1. لکه شمع

ریختن لکه شمع بر روی موکت به معنای ایجاد لکه‌ای برجسته و ناخوشایند است. گاه می‌توان با یک سری تدابیر ساده این لکه‌ها را برطرف کرد. در ابتدا پارافین سفت شده را باید تا جایی که ممکن است و به بافت موکت آسیب نمی‌رسد توسط یک چاقو یا جسم تیز دیگری برداشت؛ سپس باید یک کاغذ روغنی بر روی لکه پهن شود و با اتوی گرم روی کاغذ کشیده شود.

در حالت خوشبینانه باید لکه پارافین آب شده و جذب کاغذ روغنی شود، اما همیشه هم این اتفاق نخواهد افتاد. ممکن است پارافین‌های مختلف رنگی لکه سرسختی بر روی موکت ایجاد کنند که با این روش تمیز نشوند، لذا با کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه کرج تماس بگیرید تا فورا در محل حاضر شده و لکه‌های موکت شما را از بین ببرند.

 1. لکه چای، قهوه یا نوشابه

این لکه‌ها بر روی موکت‌های رنگ روشن فورا ثابت می‌شوند. پاک کردن لکه رنگی این نوشیدنی‌ها از روی موکت در بسیاری موارد توسط مایع ظرفشویی امکان‌پذیر است، اما در صورت مقاومت می‌توان از سرکه نیز برای لکه‌بری استفاده کرد.

اگر پس از این اقدامات همچنان لکه پا بر جا بود بهتر است از یک کارشناس متخصص برای موکت شویی استفاده کنید.

 1. لکه شکلات

پاک کردن لکه شکلات شباهت زیادی به پاک کردن لکه شمع دارد، لذا همان اقدامات را پس از مشاهده لکه شکلات انجام دهید؛ اما اگر رنگ لکه برجای ماند با موکت شویی شهرک بنفشه کرج تماس بگیرید تا با دستگاه‌های مخصوص موکت شویی، لکه روی موکت شما را از بین ببرند.

 1. لکه جوهر

پاک کردن لکه جوهر از موکت نیاز به قدری الکل و یا اسپری حاوی الکل دارد. دستمال پاکیزه‌ای آغشته به الکل باید به حالت ضربات پیوسته بر روی لکه جوهر، رنگ جوهر را جذب کند و لکه را از بین ببرد.

 1. لکه چربی

برای پاک کردن لکه چربی به یک پودر جاذب مثل آرد ذرت نیاز است، تا چربی روی موکت را به خود جذب کند و لکه از بین برود.

گفتنی است پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه با آگاهی از نحوه لکه‌بری انواع لکه‌ها قادر به شستشوی موکت‌های شما هستند و این کار را به شکلی مطلوب بدون آسیب به بافت موکت برای شما انجام خواهند داد.

موکت-شویی-شهرک-بنفشه-موکت-آبی-به-همراه-مبل-و-پنجره-ها-و-میز

موکت شویی تمام اتوماتیک شهرک بنفشه

قالیشویی و موکت شویی کارپواش یکی از بزرگ‌ترین مراکز شستشوی انواع قالی، موکت، مبل و… است که به تجهیزات پیشرفته و مدرنی مجهز است. این قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی شستشوی انواع موکت را انجام می‌دهد.

موکت شویی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک مزایایی دارد که عبارتند از:

 • کیفیت شستشو
 • جلوگیری از هدررفت آب
 • قابلیت شستشوی صد در صد
 • آب‌کشی کامل
 • خشک کردن و نم‌زدایی بدون نیاز به نور خورشید
 • عدم آسیب رسانی به بافت موکت
 • سرعت بالا
 • قیمت مناسب
 • و…

با توجه به این موارد سپردن موکت به موکت شویی شهرک بنفشه برای شستشو کار معقولی است، چرا که هم در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود و هم سرعت کار بهبود می‌یابد.

موکت شویی صنعتی و حرفه‌ای شهرک بنفشه

در گذشته شستشوی موکت مستلزم هزینه و زحمت زیادی بود که البته در برخی موارد نتیجه مطلوب نیز حاصل نمی‌شد. در روش‌های سنتی حجم زیادی آب به هدر می‌رفت و این امر در کم آبی و آسیب به سفره‌های آب زیر زمینی موثر بود.

خوشبختانه امروزه قالیشویی کاملا صنعتی شده و با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌شود. قالیشویی و موکت شویی کارپواش با در اختیار داشتن دانش روز جهت شستشوی هر چه بهتر و همچنین تجهیزات لازم انواع موکت‌های شما را به شکل حرفه‌ای، بدون نقص می‌شوید. این قالیشویی با بیش از ۳۰ سال تجربه همواره در جهت رشد و توسعه کارخانه خود کوشیده تا خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهد.

کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه به شکل تخصصی قادر به لکه‌بری و شستشوی انواع موکت هستند و بهترین و کامل‌ترین شستشو را به شما ارائه خواهند داد. شستشوی کامل و آب‌کشی صحیح به همراه کر اسلامی به کیفیت شستشو و جلب رضایت شما می‌انجامد.

موکت شویی فوری شهرک بنفشه | موکت شویی سریع شهرک بنفشه

از آن‌جایی که برای شستشوی موکت در کارخانه قالیشویی کارپواش از تجهیزات مدرن و ماشین آلات پیشرفته استفاده می‌شود، بنابراین سرعت کار تا حد زیادی افزایش می‌یابد.

اگر مایلید هر چه زودتر موکت‌های شما تمیز و پاکیزه شوند، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه فورا به محل شما اعزام شوند.

گفتنی است برای جلب اطمینان مشتریان اعزام پرسنل به محل با هماهنگی کامل صورت می‌گیرد و پرسنل با معرفی‌نامه معتبر به همراه کارت شناسایی در خدمت شما خواهند بود.

لازم به ذکر است موکت شویی سریع شهرک بنفشه با توجه به نوع موکت انجام می‌شود اگر امکان جداسازی موکت باشد که آن را به کارخانه قالیشویی منتقل می‌کنند؛ اما اگر موکت به کف چسبیده باشد و یا جمع کردن آن دشوار باشد، عملیات خشک‌شویی نیز در محل انجام می‌گیرد.

به طور خلاصه اگر در پی خدماتی عالی در کم‌ترین زمان هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از سرعت عمل و کیفیت کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه بهره‌مند شوید.

قیمت موکت شویی شهرک بنفشه | هزینه موکت شویی شهرک بنفشه

برای شستشوی موکت و برآورد هزینه آن امور مختلفی را در نظر می‌گیرند که عبارتند از:

 • زمان شستشوی موکت بنابر میزان آلودگی و مقاومت لکه‌ها
 • مواد شوینده مورد نیاز
 • جنس موکت از لحاظ پرزهایی که دارد
 • متراژ موکت
 • و…

پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه با در نظر گرفتن این موارد هزینه را برآورد می‌کنند. قیمت موکت شویی در شهرک بنفشه توسط قالیشویی کارپواش قیمتی نسبتا مناسب است، چرا که هدف اصلی این مرکز جلب رضایت مشتریان است و در این راستا نیز قیمتی مقرون به صرفه برای مشتریان در نظر می‌گیرد و تخفیفات ویژه‌ای نیز به مشتریان خود می‌دهد.

شستشوی-موکت-با-بهترین-روش

شماره تماس قالیشویی و موکت شویی کارپواش

همان‌طور که ذکر کردیم قالیشویی کارپواش بهترین خدمات را جهت موکت شویی در منزل و محل کار برای شما ارائه خواهد داد. در این راستا با دستگاه‌های مدرن بدون ایجاد کم‌ترین سر و صدایی در محیط کار موکت شویی برای شما انجام خواهد شد. البته موکت‌های قابل حمل، به کارخانه منتقل می‌شوند که گفتنی است هزینه حمل و نقل موکت تا کارخانه و بازگشت آن کاملا رایگان خواهد بود.

پرسنل موکت شویی شهرک بنفشه با سال‌ها تجربه پاکیزگی رضایت بخش را برای شما به ارمغان خواهند آورد. برای تماس با ما می‌توانید از طریق شماره تلفن 36272214 اقدام کنید.

سخن آخر

موکت شویی یک کار اصولی است که اگر به افراد غیر متخصص سپرده شود، ممکن است موجب تخریب بافت موکت شود، چرا که در شستشوی موکت تنها سائیدن به همراه مواد شوینده مهم‌ نیست بلکه نیاز است تا میزان فشار بر روی موکت بر اساس جنس آن و همچنین نوع مواد شوینده بر طبق لکه‌ای که بر روی موکت هست، بسیار حائز اهمیت هستند. چنان‌چه در شهرک بنفشه کرج ساکن هستید، قالیشویی و موکت شویی کارپواش در خدمت شماست تا خشکشویی و موکت شویی را بسته به نوع نیازتان برای شما انجام دهد.

کارشناسان موکت شویی شهرک بنفشه بدون اتلاف وقت در محل شما حاضر می‌شوند و انواع موکت‌های شما را با بهترین کیفیت برای شما شسته و سپس خشک و اتوکشیده، درون کاور تحویلتان می‌دهند. برای بهره‌مندی از خدمات این مجموعه کافی است با ما تماس بگیرید. البته قالیشویی و موکت شویی کارپواش امکان ثبت سفارش اینترنتی را نیز برای شما فراهم کرده است که از این طریق علاوه بر تسهیل امور مربوط به سفارش و سرعت بخشی به آن، از تخفیفات ویژه ما نیز بهره‌مند می‌شوید.

Back To Top